genel ticaret sistemi nedir

genel ticaret sistemi nedir

İhracat birim değer endeksi, ekim ayında yıllık bazda yüzde 0,6 arttı, ithalat birim değer endeksi yüzde 3 azaldı.

Dış ticaret açığı 4 milyar 448 milyon dolara yükseldi!

Türkiye'nin ihracatı, ocak ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 6,4 artışla 14 milyar 759 milyon dolar, ithalatı ise yüzde 18,8 artarak 19 milyar 207 milyon dolar oldu.

Dış ticaret istatistikleri Genel Ticaret Sistemi'ne göre yayımlanacak!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) , "Bundan sonra dış ticaret istatistikleri ayrıntılı düzeyde Genel Ticaret Sistemi'ne göre yayımlanacak." açıklamasında bulundu.

Amanda Ma Grup Emlak Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Amanda Ma Grup Emlak Genel Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Amır Fakhrızadehesfahanı ve Masood Hamidi ortaklığında kuruldu.

İste Portal Gayrimenkul Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İste Portal Gayrimenkul Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Osama H.S.J. ve Walaa Almıdanı ortaklığında kuruldu.

Ymn Tr Danışmanlık Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ymn Tr Danışmanlık Genel Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Osamah Alşarafı tarafından kuruldu.

Rh Unıted Grup İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rh Unıted Grup İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Alaa Eddın Rıshı ve Hazeem Hıjazı ortaklığında kuruldu.

Ali Grup Gayrimenkul Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ali Grup Gayrimenkul Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Zohır Alrz tarafından kuruldu.

İstanbul Kapısı Turizm Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Kapısı Turizm Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Mohamed Loucıf ve Nader Mahmoud ortaklığında kuruldu.

Luxury Realestate Emlak Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Luxury Realestate Emlak Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Hamed Hoshyar tarafından kuruldu.

Global Bussins Gayrimenkul Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Global Bussins Gayrimenkul Genel Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehrdad Mola Zadeh Dezfolı tarafından kuruldu.

Al Baraka Group İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Baraka Group İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Mansoor Faısal Aldovvaır tarafından kuruldu.

Hourani Emlak Danışmanlığı Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hourani Emlak Danışmanlığı Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Khaled Houtanı tarafından kuruldu.

Tekin Bilim Makina Mühendisliği Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tekin Bilim Makina Mühendisliği Ve Genel Ticaret Limited Şirketi Güngören'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Iradj Najdtaghavıan tarafından kuruldu.

Trust Emlak Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Trust Emlak Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile F.Ahmed Ghaleb Al-Haıdarı, Hassan Fuad A. Al-Besbas ve Nurten Al Besbas ortaklığında kuruldu.

King Dis Emlak Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

King Dis Emlak Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir’de 500 bin TL sermaye bedeli ile Bakrı Zackarıa Rasoul ve Mohamad Bakrı Rasoul tarafından kuruldu.

genel ticaret sistemi nedir Haberi

genel ticaret sistemi nedir

Türkiye İstatistik Kurumun (TÜİK), ekim ayına ilişkin dış ticaret endekslerini açıkladı. Buna göre, ihracat birim değer endeksi ekimde geçen yılın aynı ayına göre yüzde 0,6 yükseldi. Endeks bu dönemde gıda, içecek ve tütünde yüzde 0,5 ve yakıtlarda yüzde 36,9 azalırken, ham maddelerde (yakıt hariç) yüzde 2,4 ve imalat sanayisinde (gıda, içecek, tütün hariç) yüzde 1,7 arttı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; ithalat birim değer endeksi ise ekimde yıllık bazda yüzde 3 geriledi. Endeks, geçen yılın aynı ayına göre, gıda, içecek ve tütünde yüzde 5 ve imalat sanayisinde (gıda, içecek, tütün hariç) yüzde 4 artarken, ham maddelerde (yakıt hariç) yüzde 0,2 ve yakıtlarda yüzde 32 geriledi.

İhracat miktar endeksi

İhracat miktar endeksi ekimde geçen yılın aynı ayına göre yüzde 4,5 arttı. Endeks...