Hatice Sarı

Hatice Sarı

Waterland Power Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Hatice Sarı tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedekli ile 20 Şubat'ta 1. Levent Plaza'da kuruldu

Bursa'daki Sarı Kadı Abdullah Camii yeniden inşa edilecek!

Bursa Kent Konseyi Tarihi Kültürel Miras Çalışma Grubu tarafından gündeme getirilen Bursa Atatürk Meydanı’ndaki Sarı Kadı Abdullah Camii’nin yeniden inşaa edileceği bildirildi.

Süleymanpaşa Belediyesi, Sarı Köşk'te sergi açtı!

Süleymanpaşa Belediyesi, Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile BüyükÇekmece Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği "Kapılar" adlı resim sergisinin açılışı Sarı Köşk'te gerçekleştirildi.

Hatice Kolçak: Gayrimenkul desteği yanlış anlaşıldı!

TÜSODER Emlak Komisyonu Başkanı Hatice Kolçak Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Ankara’daki inşaat zirvesinde konut alacaklara müjdeli haber verdiğini ancak bu haberin vatandaş cephesinde tam anlaşılamadığını savundu.

Sarı Yalıtım ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sarı Yalıtım ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Serkan Sarı, Gökhan Sarı, Volkan Sarı tarafından 200 bin TL'lik sermaye ile 26 Ocak 2015 tarihinde kuruldu.

İrfan Sarı kimdir?

Erzurum Karaçoban Belediye Başkanı İrfan Sarı kimdir? İrfan Sarı, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İrfan Sarı, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte İrfan Sarı..

Bakırköy Sarı Konakları'nda icradan 2.5 milyon TL'ye satılık dubleks daire!

Bakırköy 18. İcra Dairesi; Bakırköy Şenlik Mahallesi'nde yer alan çatı dubleksi daireyi satışa çıkarıyor. 2 milyon 500 bin TL olarak değerindeki daire; Sarı Konakları'nda yer alıyor.

Hatice Kolçak: Ön ödemeli konut satışlarında noter koşuluna uyulmuyor!

Tüketici Sorunları Derneği (TÜSODER) Emlak Komisyonu Başkanı Hatice Kolçak, yaptığı açıklamada, emlak sektöründe, ön ödemeli konut satışlarında, ev almak isterken ellerindeki birikimlerinden olan tüketicilerin şikayetlerinin arttığını söyledi.

Yaşar Sarı: Diyarbakır'ın 13 ilçesinde altyapı yatırımı yapıyoruz!

Yaşar Sarı, Büyükşehirler Yasası ile sorumluluk alanlarına giren 13 ilçede yapılacak altyapı yatırımları ile ilgili projelendirme, ihale aşamalarının pek çoğunun tamamlandığını pek çok ilçede ise inşaat çalışmalarının başladığını söyledi.

Hatice Kolçak Kentsel Dönüşümün Şifreleri kitabı yayınlandı!

İnşaat - emlak konularında vatandaşı aydınlatan, bilgilendiren sayısız makaleleri bulunan Gayrimenkul Uzmanı Hatice Kolçak’ın “ Kentsel Dönüşümün Şifreleri ” isimli kitabı raflardaki yerini aldı.

Müslim Sarı: Bu OVP’de de hedefler tutmaz!

CHP İstanbul Milletvekili Meclis Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Müslim Sarı, Orta Vadeli Program’ın (OVP) iyimser bir tablo çizdiğini, ancak açıklanan hedefl erin tutmayacağını ifade etti.

Ulusoy Turizmin acı günü! Hatice Ulusoy vefat etti!

Türkiye’nin seçkin firmalarından Ulusoy Turizm’ in sahiplerinden Sefer Ulusoy’ un 68 yıllık eşi Hatice Ulusoy 12.09.2014 tarihinde Ankara, Çankaya’ daki evlerinde vefat etti.

Ege Üniversitesi Sarı Köşk restorasyon ihalesi 19 Eylül'de!

Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı; Ege Üniversitesi Sarı Köşk ve de müştemilatları restorasyonları işi 19 Eylül 2014 tarihinde saat 10.00 'da ihaleye çıkıyor.

Hatice Kolçak: Senetle konut almayın!

TÜSODER Emlak Komisyonu Başkanı Hatice Kolçak "Senetle ev almak cazip olsa da güvenilir olmayan bir inşaat şirketinden ev alıyorsanız müteahhidin inşaatı bitirmeden ortadan kaybolma riski bulunuyor" dedi.

Hatice Sarı Haberi

Hatice Sarı


Waterland Power Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Hatice Sarı tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 20 Şubat'ta kuruldu. 


Waterland Power Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü emlak her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler plazalar marketler gibi gayrimenkulleri almak satmak.


Waterland Power Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Şişli, Büyükdere Caddesi, No:173/A 1. Levent Plaza Kat:7 Ofis...