inşaat iskele demiri

inşaat iskele demiri

Denizli'nin Merkezefendi ilçesindeki inşaattan 70 bin lira değerinde iskele demiri çaldıkları öne sürülen 3 kişi tutuklandı...

Demircioğlu İskele Ve İnşaat Turizm Tarım Hayvancılık Gıda Taşımacılık Sanayi Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Demircioğlu İskele Ve İnşaat Turizm Tarım Hayvancılık Gıda Taşımacılık Sanayi Ticaret Ltd.Şti. bugün Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Tevfik Keler tarafından kuruldu.

Fırat İskele İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fırat İskele İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Resul Fırat tarafından kuruldu.

Elazığ'daki binalarda düz inşaat demiri kullanımı yıkımı artırdı mı?

Türkiye Çelik Üreticileri Birliği Derneği Genel Sekreteri Mehmet Veysel Yayan, Elazığ'daki binalarda nervürlü demir yerine düz inşaat demiri kullanıldığını ve bu durumun hasarı arttırdığını söyledi...

Arde İskele İnşaat Otomotiv Goda Turizm Tekstil Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arde İskele İnşaat Otomotiv Goda Turizm Tekstil Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Akalık tarafından kuruldu.

Kanyon İskele Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kanyon İskele Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 105 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Dündar, Memet Sönmez ve Ömer Tok tarafından kuruldu.

Bala İskele İnşaat Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bala İskele İnşaat Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 100 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Bala tarafından kuruldu.

Tekstar İskele Sistemleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Tekstar İskele Sistemleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Atlıhan tarafından kuruldu.

Denizli'de inşaattan iskele demiri çaldıkları iddia edilen 3 kişi tutuklandı!

Denizli'nin Merkezefendi ilçesindeki inşaattan 70 bin lira değerinde iskele demiri çaldıkları öne sürülen 3 kişi tutuklandı...

Kilis'te inşaat demiri çalan 4 kişi yakalandı!

Kilis'te arsadaki inşaat demirlerini çalan 4 kişi jandarma ekiplerince yakalandı. Kişilerin yaklaşık 200 kilo inşaat demiri çaldıkları tahmin ediliyor. 

İnşaat demirinde gümrük vergisi yüzde 30'a çıkarıldı!

İnşaat demiri ithalatında uygulanan gümrük vergisi oranı Dünya Ticaret Örgütü üyesi olmayan ülkeler için yüzde 10'dan yüzde 30'a yükseltildi. Karar, Resmi Gazete'de yayınlandı.

İskele Statik Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İskele Statik Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 20 bin TL sermaye bedeli ile Abdulhamit Açar ve M. Hüseyin Oynaş ortaklığında kuruldu.

Pramit İskele Ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Pramit İskele Ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Avcılar'da Adem Bingöl tarafından kuruldu. 

Düzce'de inşaat demiri hırsızlığı!

Düzce'de yapımı devam eden bir apartmanda inşaat malzemesi çalındığı ihbarını alan polis ekipleri, hırsızları kovalamaca sonucu yakaladı.

inşaat iskele demiri

inşaat iskele demiri inşaat iskele demiri

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde, 70 bin lira değerinde iskele demiri çaldıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 şüpheli tutuklandı. 

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'ndeki dört ayrı inşaattan hırsızlık ihbarını alan Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri inceleme başlattı.

Daha sonra, inşaata iskele kurmak üzere bırakılan demir parçalarını çalan şüphelilerin kimlikleri belirlendi. 

Teknik ve fiziki takibin ardından düzenlenen operasyonda O.G, M.K. ve M.Ç, çalıntı malzemelerin yüklendiği 20 EG 119 plakalı kamyonetle yakalandı. 

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 3 şüpheli, çıkarıldıkları nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.