İnşaat malzemeleri ithalat birim fiyatları

İnşaat malzemeleri ithalat birim fiyatları

Türkiye İMSAD tarafından hazırlanan İnşaat Malzemeleri Sanayi Dış Ticaret Endeksi Ağustos 2019 sonuçlarına göre, ihracat birim fiyatlarında düşüş sürerken, ithalat birim fiyatlarında artış eğilimi yaşanıyor...

Ahter Havuz Yapı ve İnşaat Malzemeleri İmalat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ahter Havuz Yapı ve İnşaat Malzemeleri İmalat İthalat İhracat Ticatet Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile M.M. Alperen Yıldız tarafından kuruldu.

İnşaat malzemeleri ithalat birim fiyatları artıyor!

Türkiye İMSAD tarafından hazırlanan İnşaat Malzemeleri Sanayi Dış Ticaret Endeksi Ağustos 2019 sonuçlarına göre, ihracat birim fiyatlarında düşüş sürerken, ithalat birim fiyatlarında artış eğilimi yaşanıyor...

BYZ İnşaat Malzemeleri Toptan Satış İthalat İhracat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

BYZ İnşaat Malzemeleri Toptan Satış İthalat İhracat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 300 bin TL sermaye bedeli ile Aleyna Sarıer tarafından kuruldu.

Alabraj İnşaat ve İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alabraj İnşaat ve İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Mohamed Charni tarafından kuruldu..

Modern Buıldıng Technologıes İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Modern Buıldıng Technologıes İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. bugün Fatih'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Hanı R.S. Azzouqah ve Mohammad B.A.N. Othman ortaklığında kuruldu.

Ladeks Gayrimenkul Ve İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Ladeks Gayrimenkul Ve İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Rabha Kelleci ve Amine Benmostefa ortaklığında kuruldu. 

Fardad Ararat İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Fardad Ararat İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad Mırzavandnıgıabad tarafından kuruldu. 

Ritaj Servis İnşaat Malzemeleri Et Ürünleri Oto Kiralama Reklam İhracat İthalat Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Ritaj Servis İnşaat Malzemeleri Et Ürünleri Oto Kiralama Reklam İhracat İthalat Ve Tic.Ltd.Şti. bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Yousef Al Attar, Abdulazız Arafeh, Bassel Arafa ve Raıd Arafeh ortaklığında kuruldu. 

Al Reyyan İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Al Reyyan İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Fatih'te 250 bin TL sermaye bedeli ile Sami Bdowi tarafından kuruldu.

Aldotech İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldı!

Aldotech İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Behnaz Berenjıan tarafından kuruldu.

Alola İnşaat Malzemeleri Ve İhracat İthalat Limited Şirketi kuruldu!

Alola İnşaat Malzemeleri Ve İhracat İthalat Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Khaled Rakıya tarafından kuruldu. 

Karslılar İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karslılar İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Güngören'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Baycan Kokrmaz tarafından kuruldu. 

Plannıng Skılls Gayrimenkul İnşaat Mobilya Mutfak Malzemeleri İthalat İhracat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Plannıng Skılls Gayrimenkul İnşaat Mobilya Mutfak Malzemeleri İthalat İhracat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Tareq Alsayb, Imad Al Shayb, Safaa Alsaeb ve Zıad Alshayb ortaklığında kuruldu. 

İnşaat malzemeleri ithalat birim fiyatları

İnşaat malzemeleri ithalat birim fiyatları İnşaat malzemeleri ithalat birim fiyatları

Türkiye İMSAD İnşaat Malzemeleri Sanayi Dış Ticaret Endeksi, Ağustos ayında tüm göstergeler itibarıyla bir önceki aya göre zayıfladı. İnşaat Malzemeleri Sanayi Dış Ticareti’nde ihracat değer endeksi Ağustos ayında bir önceki aya göre yüzde 11,7 düştü. İhracat Değer Endeksi ise Ağustos ayındaki düşüşe rağmen geçen yılın Ağustos ayının da 3,27 puan üzerinde gerçekleşti.

Ağustos ayı ihracatı 1,73 milyar dolar oldu

Temmuz ayında 4,56 milyon ton olan ihracat, miktar olarak Ağustos ayında 4,57 milyon tona yükseldi. 2019 yılının en yüksek üçüncü aylık ihracatının yapıldığı Ağustos ayında ihracat değer olarak 1,73 milyar dolar seviyesinde gerçekleşti. Temmuz ayında 0,43 dolar olan ihracat birim fiyatları Ağustos ayında 0,38 dolara geriledi. Geçen yılın Ağustos ayı ihracat birim fiyatı ise 0,51 dolar seviyesindeydi.

İthalat birim fiyatları arttı

İthalat Miktar Endeksi,...