inşaat sektörü geleceği

inşaat sektörü geleceği

Suat Altın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi ve Ceo'su Sedat Kılınç, 1 Kasım seçimleri, konut sektörünün geleceği, yeni ve farklı projeleri hakkında Medyanet Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Hamurcu'nun sorularını yanıtladı.

İnşaat sektörünün geleceği planlandı!

İstanbul Ticaret Odası (İTO) inşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren meclis üyeleri, hasbıhal toplantısında bir araya geldi. Toplantıda inşaat ve gayrimenkul sektörünün gelecek haritasını belirleyecek öneriler dile getirildi.

İnşaat sektörü harekete geçti!

İnşaat sektörü temsilcileri, referandum nedeniyle ötelenen yeni proje ve yatırımların mayıs ayı itibariyle yeniden gündeme geleceği ve konut alımının hızlanacağı öngörüsünde bulundu.

Antalya Kumluca'da inşaat sektörü sorunları çözülmeli!

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) İnşaat Sektörü Meslek Komitesi toplantısında, inşaat sektörünün geleceği ve sorunları değerlendirildi.

İnşaat sektörünün geleceği parlak!

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, inşaat sektörünün Türk ekonomisinin lokomotif sektörü olmadığını söyledi. Şimşek ayrıca, “İnşaat sektörünün geleceği parlak, desteklenecek de, endişeye gerek yok ancak Türkiye’de tasarrufların sanayiye yönelmesi lazım" dedi.

İnşaat sektörü canlılığını artırıyor!

Dünya Gazetesi köşe yazarı Tevfik Güngör, bugün ki köşe yazısında 'İnşaat sektörü ağırlığını koruyor' başlığını ele aldı. İşte, Tevfik Güngör'ün köşe yazısı;

İnşaat sektörü tehlike sinyalleri mi veriyor?

2014'ün son çeyreğinde yüzde 2 daralan inşaat sektörü için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "İnşaat sektörünün olmadığı bir ülke bitmiş demektir" diyor. Peki daralmanın sebepleri ne?

Terme'de inşaat sektörü durma noktasına geldi!

Terme'de durma noktasına gelen inşaat sektörü, hareketlenmeyi beklerken, sektörde beklentiler boşa çıkacağa benziyor. Alim Kunt "İnşaat sektöründe sıkıntılı bir piyasa oluştu. " dedi.

İnşaat sektörü güven endeksi yüzde 1.6 azaldı!

Ekonominin lokomotifi inşaat sektörüne duyulan güven düşüş gösterirken, sektör temsilcileri kullanılan malzeme kalitesinin alıcının güvenini kazanmakta önemli rol oynadığını kaydediyor. İnşaat sektörü güven endeksi yüzde 1.6 azaldı.

Mahmut Hiçyılmaz: İnşaat sektörü ekonominin can damarıdır!

Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, inşaat sektörünü lokomotif sektör olarak niteleyip, " İnşaat sektörü kendisine bağlı olan birçok sektöre canlılık veren çok önemli bir sektördür." değerlendirmesinde bulundu...

İnşaat sektörü güven endeksi Mart'ta yüzde 1.6 azaldı!

Mart'ta mevsim etkilerinden arındırılmış hizmet sektörü güven endeksi yüzde 0.7, perakende ticaret sektörü güven endeksi yüzde 0.4, inşaat sektörü güven endeksi ise yüzde 1.6 azaldı.

Malatya'da inşaat sektörü sorunları ele alındı!

MÜSİAD Malatya Şubesi İnşaat Sektör Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Malatya'daki İnşaat sektörü ile alakalı sorunlar ve çözüm önerilerinin ele alındığı toplantıda Malatya'da son zamanlarda öne çıkan sorunlar değerlendirildi.

1989 yılında inşaat sektörü krizin eşiğindeymiş!

1989 yılında demir-çelik işçilerinin grevde olması yüzünden inşaat sektörü zor günler yaşamaya başlamış. Karaborsada demir bulamayan birçok küçük firma iflasın eşiğine gelmiş. Büyük firmalar ise ithal yoluna başvurmuşlar.

İnşaat sektörü 2015'te büyümeye devam edecek!

İnşaat sektörü ekonominin dinamiği haline geldi. Gelişmeler, daha doğrusu veriler gösteriyor ki inşaat sektörü her şeye rağmen, 2015 yılında ve onu takip eden dönemde büyümeye devam edecek.

Türkiye büyük hedeflere inşaat sektörü ile yürüyecek!

Celal Koloğlu, ''Türkiye’nin büyük hedeflere inşaat sektörü ile yürüyebileceğine şüphe yoktur. İnşaat sektörü büyüdükçe Türkiye de büyümeye devam edecek, yurt dışında da üstün başarılar göstererek yeni işler almaya devam edecektir'' dedi.

inşaat sektörü geleceği

inşaat sektörü geleceği inşaat sektörü geleceği

Yatırım yapmak isteyenler, farklı bir konseptte ev veya iş yeri almak istiyorum diyenler konut sektörünün Türkiye'de önde gelen isimlerinden Suat Altın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi ve Ceo'su Sedat Kılınç, 1 Kasım seçimleri, konut sektörünün geleceği, yeni ve farklı projeleri hakkında Medyanet Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Hamurcu'nun sorularını yanıtladı. Kılınç: "İnşaat sektörü istikrarla direk bağlantılı bir sektör, istikrarsızlık olduğunda sektör çok ciddi zarar görüyor. 7 Haziran seçimlerinin akabinde belirsiz bir dönem ortaya çıktı. Hükümetin kurulamaması, bir birlikteliğin olmaması ve ardından yeniden seçime gidilmesi ile birlikte sektörel anlamda bir düşüş yaşadı. Ama son seçimlerden sonra çok farklı bir değişim oldu. İstikrar inşaat sektöründe çok önem arz ediyor" dedi.

Vizyon kent...