28 / 03 / 2023

İstmarina Ofis

İstmarina Ofis

DAP Yapı, Emlak Konut GYO iş birliğiyle Kartal sahilinde geliştirilen İstMarina'nın ticari ofisleri için ön talep topluyor. 40 ile 75 metrekare arasındaki ticari ünitelerin metrekaresi 6 bin 800 liradan satışa sunuluyor.

İstMarina Ofis'te ön talep dönemi başladı!

İstMarina Ofis'te lansman öncesi avantajlı fiyatların sunulacağı belirtildi. 100 ticari bağımsız bölümden oluşacak İstMarina Ofis, özel hastane alanının karşısında, özel okul alanının ise arkasında konumlanacak.

İstMarina'nın ofisleri lansman fiyatlarıyla görücüye çıkıyor!

DAP Yapı, Emlak Konut GYO işbirliğiyle Kartal sahilinde geliştirilen İstMarina'nın ticari ofisleri metrekaresi 6 bin 800 liradan başlayan lansman fiyatlarıyla görücüye çıkıyor.

İstMarina Ofis lansman öncesi fiyatlarla satışa çıkıyor!

DAP Yapı, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Kartal sahilinde geliştirilen İstMarina’nın ticari ofisleri için ön talep dönemi başlıyor.

İstMarina Ofis lansman öncesi avantajlı fiyatlar sunuyor!

Lansman öncesi avantajlı fiyatların sunulacağı İstMarina Ofis’te deniz ve adalar manzaralı ofisler bölgenin en prestijli ofisleri olmaya aday gösteriliyor.

İstmarina Ofis projesinde ön talep toplanıyor!

DAP Yapı, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Kartal sahilinde geliştirilen İstMarina’nın ticari ofisleri için ön talep dönemi başlıyor.

İstmarina Ofis Haberi

İstmarina Ofis

DAP Yapı, Emlak Konut GYO iş birliğiyle Kartal sahilinde geliştirilen İstMarina'nın ticari ofisleri için ön talep topluyor. 40 ile 75 metrekare arasındaki ticari ünitelerin metrekaresi 6 bin 800 liradan satışa sunuluyor DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz. "Bölgedeki gelişmelere baktığımızda Kartal'ın ve çevresinin bugününün ve yakın geleceğinin parlak olduğunu söyleyebiliriz"...