06 / 07 / 2022

İzmir Kınık devlet hastanesi

İzmir Kınık devlet hastanesi

İzmir'in Kınık ilçesinde yer teslimi yapılan 25 yataklı devlet hastanesi inşaatı için ilk kazık çakıldı. Hastane inşaatının 400 gün sonra tamamlanacağı açıklandı.

İzmir Kınık'taki proje hazırlık aşamaları sona erdi!

İzmir Kınık Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer, "Göreve geldiğimiz 2014 yılı Mail ayından bu yana Hükümet destekli olarak planladığımız projelerin proje hazırlık aşamaları sona erdi" dedi.

İzmir Kınık'a TOKİ ve hastane müjdesi!

İzmir'in Kınık ilçesinde düzenlenen AK Parti Kınık İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi toplantısına katılan AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Kınıklılara müjdeler verdi.

TOKİ, İzmir Kınık'ta ikinci etap çalışmalarına başladı!

TOKİ tarafından İzmir Kınık'ta hayata geçen konut projesinde ilk etap teslimi yapılırken ikinci etap için de düğmeye basıldı.

İzmir Kınık'a çocuk köyü inşa edilecek! 

İzmir Kınık'ta belediye tarafından yaptırılan çocuk köyünün yapımı devam ediyor. Çocuk köyü 20 bin 450 metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek. 

İzmir Kınık Devlet Hastanesi hizmete açıldı!

İzmir'in Kınık ilçesinde 2 yıl önce yapımına başlanılan Kınık Devlet Hastanesi'nin inşaatı tamamlandı. 25 yataklı hastane hizmete başladı.

Gölcük Devlet Hastanesi'nin inşaatı meclis gündeminde!

Kocaeli Gölcük Devlet Hastanesi'nin inşaatının akıbeti TBMM gündemine taşındı. CHP'li Tükkan, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Mobilyanın global oyuncusu Loda Mobilya artık İzmir’de!

Loda Mobilya, ailesini büyütmeye devam ediyor. Loda Mobilya’nın bu seferki durağı ise Türkiye’nin en önemli kozmopolit şehirlerinden İzmir. Mobilyanın global oyuncusu Loda Mobilya artık İzmir’de.

TOKİ İzmir Kınık'ta teslimler başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İzmir Kınık projesi için teslim dönemi bugün itibariyle başladı.

Gölcük Devlet Hastanesi'nin inşaatı ne zaman başlayacak?

Kocaeli'de yapımına başlanması planlanan Gölcük Devlet Hastanesi'nin temeli iki yıldır temeli atılamadı. 250 yataklı yeni ve modern hastane binasının 71 milyon 250 bin TL’ye mal olması planlanıyor.

Meksika'nın yeni devlet başkanı Obrador havalimanı projesini iptal etti!

Meksika'nın yeni devlet başkanı seçilen solcu lider Obrador, 13 milyar dolarlık yeni havalimanı projesini iptal etti.

Yozgat Aydıncık Devlet Hastanesi'nin kaba inşaatı bitti!

Sağlık Bakanlığı tarafından Yozgat'ın Aydıncık ilçesinde inşa edilen Yozgat Aydıncık Devlet Hastanesi'nde sona geliniyor. 10 yataklı hastanenin kaba inşaatı bitti.

Bilecik Bozüyük Devlet Hastanesi'nin ihalesi tamamlandı!

Bilecik'in Bozüyük İlçesi Yeşilkent Mahallesi’ne yapılacak olan Bozüyük Devlet Hastanesi'nin ihalesi gerçekleşti. İhalesi tamamlanan hastanenin inşaatına en kısa sürede başlanacak.

Bilecik Bozüyük Devlet Hastanesi'nin ihalesi yapıldı!

Sağlık Bakanlığı tarafından Bilecik'in Bozüyük İlçesi'ne 250 yataklı devlet hastanesi yapılacak. İhalesi yapılan projenin inşaat çalışmalarına yakın bir zamanda başlanacak. 

Kentsel dönüşümde devlet desteği süresi uzatıldı!

Kentsel dönüşümde devlet desteği 2018 yılında da sürecek. Kamu ve özel bankalarda ortalama yüzde 1.20 seviyesindeki 120 ay vadeli kredi faizinin yüzde 0.41-0.33’ünü yine devlet üstlenecek. 

TOKİ İzmir Kınık sözleşmeleri imzalanıyor!

TOKİ İzmir Kınık projesinde yer alan 163 adet konut için sözleşme dönemi bugün itibariyle başlıyor. 

İzmir Kınık devlet hastanesi Haberi

İzmir Kınık devlet hastanesi


İzmir'in Kınık ilçesinde yer teslimi yapılan 25 yataklı devlet hastanesi inşaatı için ilk kazık çakıldı.


Kınık ilçesinde ilk kez yapılacak devlet hastanesi için düzenlenen yer teslimi törenine Sağlık Bakanlığı yetkilileri, AK Partili Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ve hastane inşaatını yapacak olan Fey İnşaat firması yetkilileri katıldı. İnşaat sahasında yapılan ölçümün ardından yer belirlenerek sınır kazıkları çakıldı. Hastane inşaatının 400 gün sonra tamamlanacağı açıklandı.


Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, yerel seçimler öncesi verdikleri hastane sözünü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Başkan Doğruer, 10 yıl doktor olarak görev yaptığını hatırlatarak, "Kınık'ta hastane yokluğundan dolayı yaşanan sıkıntılara defalarca şahit oldum. İnşallah 400 gün sonra tamamlanacak olan hastanemizde ilk hasta muayenesini ben yapacağım" dedi.Yeni...