İzmir Üçyol inşaat kat izinleri

İzmir Üçyol inşaat kat izinleri

İzmir'de konut yoğunluğu fazla olan bölgelerden Hatay Üçyol ve İnönü Caddesi'nde 8 ya da 10 kat imar olduğu için kentsel dönüşüm projeleri ilerlemiyor. Bölge sakinleri kat artışı istiyor.

Gökmedrese Yol İnşaat İş Makinaları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gökmedrese Yol İnşaat İş Makinaları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Umut Tarakcı tarafından kuruldu.

Aks Yol İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Aks Yol İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Abidin Haşlak ve Kadri Hasan İnan ortaklığında kuruldu.

Somali’de Türk inşaat şantiyesine saldırı!

Somali’de Türk şirketinin yol inşaatı şantiyesine yapılan intihar saldırısında iki Türk vatandaşı hayatını kaybetti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabı üzerinden konuyla ilgili açıklama yaptı.

Yapıtek Yol İnşaat Proje Müteahhitlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yapıtek Yol İnşaat Proje Müteahhitlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ali Altıbağ tarafından kuruldu.

Ysl Aras Altyapı Üst Yapı Yol İnşaat Nakliyat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ysl Aras Altyapı Üst Yapı Yol İnşaat Nakliyat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli’de 1 milyon TL TL sermaye bedeli ile Hediye Akbıyık ve Yüksel Akbıyık tarafından kuruldu.

Şişli'de Kent Yol’a ait kaçak inşaat mühürlendi!

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Şişli Belediyesi’nin iştiraki Kent Yol’a ait kaçak inşaat mühürlendi. Olay üzerine Muammer Keskin ilginç bir çözüm buldu.

Asay Yol İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Asay Yol İnşaat Ticaret Anonim Şirketi bugün Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Maltepe'de tarafından Osman Çiçek tarafından kuruldu.

Gümüş Yol İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! 

Gümüş Yol İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Azmi Gümüş tarafından kuruldu.

İBB'den Başakşehir Şehir Hastanesi'nin yol inşaatına ilişkin açıklama!

İBB, dün açılışı gerçekleştirilen Başakşehir Şehir Hastanesi'nin yol inşaatında yaşanılan süreci açıkladı. İBB, hastaneye ulaşımı sağlayacak yolların inşaatının İBB tarafından durdurulduğu iddialarını yanıtladı...

İma Asfalt Yol İnşaat Gıda Taahhüt Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İma Asfalt Yol İnşaat Gıda Taahhüt Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhtesin Okşar tarafından kuruldu. 

Başakşehir Şehir Hastanesi'ne giden yol inşaatı neden durduruldu?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yapımı tamamlanmak üzere olan Başakşehir Şehir Hastanesi’ne giden yolların inşaatın durudulması ile ilgili açıklama yaptı...

İzmir Üçyol-Buca Metro Hattı'nın inşaatı yılın 2. yarısında başlayacak!

İzmir tarihinin en büyük yatırımı olması planlanan Üçyol - Buca Metro projesinin genel ihale ilanı Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nın internet sitesinde yayımlandı. Projenin inşaatının bu yılın ikinci yarısında inşaatın başlaması planlanıyor.

Beşyol İnşaat Sanayi ve Ticaret ve Limited Şirketi kuruldu!

Beşyol İnşaat Sanayi ve Ticaret ve Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Tamer Küçükkemah, Erkan kaya, Hakan Sunar, Muhsin Erkoç, Orhan Apaydın, Osman Kanmaz, Ömer Faruk Baysal ve Şahin Doğan tarafından kuruldu.

İzmir Üçyol inşaat kat izinleri Haberi

İzmir Üçyol inşaat kat izinleri

İzmir'de konut yoğunluğunun en fazla olduğu bölgeler arasına yer alan Hatay Üçyol ve İnönü Caddesi bölgesinde 10 kat sınırlaması olduğu için bölgede kentsel dönüşüm projelerinin kaplumbağa hızıyla ilerlediği iddia edildi. 


Gayrimenkul Danışmanı Metin Uysal, "Bölgenin yapı stoğu çok eski. Burada müteahhitler kentsel dönüşüm çalışması yapmak istiyor ancak yerine göre 8 ya da 10 kat imar olduğu için ne ev sahibinin ne de müteahhidin işine geliyor. Belediye yetkililerimizden bölgenin kat imarını arttırmalarını bekliyoruz. Böylece yapı yoğunluğu azalacak hem de sosyal donatı alanlarıyla birlikte bölge yasanın amacına uygun bir şekilde dönüşecek" dedi.


Sorunlu bölge


Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Konak ve Karabağlar Belediyesi'nin acil bir durum tespiti yapmasını isteyen çevre sakinleri ise kat izninin arttırılması gerektiğini, böylece ada ve parsel bazında kentsel dönüşümün bölgede...