Kabataş projesi ulaşım

Kabataş projesi ulaşım

Beyoğlu Kent Savunması konuşmacısı Cihan Baysal, "Kabataş’a yapılması planlanan devasa martı formundaki transfer merkezi nedeniyle Kabataş’tan deniz ulaşımı duracak, şehir hatları, İDO, DenTur ve BUDO taşınacak ''dedi.

Kabataş Martı Projesi'nin ilk etabı açıldı!

'Martı Projesi' olarak bilinen ve daha sonra revize edilen Kabataş Meydanı ve Transfer Merkezi Projesi'nin ilk etabı bu sabah vatandaşların hizmetine açıldı.

Kabataş Martı Projesi'nin ilk etabı bugün açılıyor!

Martı Projesi olarak bilinen ve yapımına Temmuz 2016 yılında başlanan Kabataş Meydanı ve Transfer Merkezi Projesi’nin ilk etabı bugün açılacak. 

Kabataş Martı Projesi'nin ilk etabı yarın açılıyor!

Kamuouyunda Martı Projesi olarak bilinen Kabataş Meydanı ve Transfer Merkezi Projesi’nin ilk etabı yarın sabah hizmete açılıyor.

Kabataş Martı Projesi'nin ilk etabı 8 Mart’ta açılıyor!

Mimar Hakan Kıran tarafından tasarlanan ve tartışmalara konu olan Kabataş Meydanı ve Transfer Merkezi Projesi’nin ilk etabı 8 Mart’ta açılıyor. O tarihten itibaren Kabataş iskelesinden vapur seferleri başlayacak.

Kabataş Martı Projesi'nde planlar değişti!

Kabataş Meydan Düzenlemesi ve Transfer Merkezi Projesi, İBB tarafından revize edildi. Buna göre projede martı formunda tasarlanan iskele kaldırılmasına, klasik terminal binalar inşa edilmesine karar verildi.

Kabataş Martı Projesi devam ediyor!

Martı Projesi olarak bilinen Kabataş Meydan Düzenlemesi ve Transfer Merkezi Projesi, İBB Meclis toplantısının gündemine getirildi.

Kabataş Martı Projesi'nde iptal yok, düzenleme var!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kabataş Martı Projesi’nin iptal edildiği iddialarını yalanlayarak projenin sürdüğünü ve trafik akışını yer altına almaksızın yeniden düzenleneceğini bildirdi.

İBB: Kabataş Martı Projesi iptal edilmedi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kabataş Martı Projesi’nin iptal edildiğine dair haberlere açıklama yaptı. Açıklamada “Kabataş Meydan Düzenlemesi iptal edilmemiştir, en kısa sürede tamamlanacaktır” ifadeleri yer aldı.

Kabataş Martı projesi iptal edildi!

2 yıldır çalışmaları devam eden Kabataş Martı projesi iptal edildi. Yapılacak peyzaj çalışmalarının ardından Kabataş Meydanı kullanıma açılacak.

Gaziemir Landor projesi ulaşım!

Gaziemir Landor projesi ulaşım bilgisi haberimizde yer alıyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

İstanbul'un yeni ulaşım projesi: Çemberler Sistemi!

Türk Mimarlar ve Şehir Plancıları Odaları Üyesi Ahmet Vekif Alp, İstanbul'un yeni ulaşım projesi Çemberler Sistemi'ni anlattı.  Çemberler Sistemi'nin en önemli ayağı Çemberyol ve Çemberray projeleri...

Kabataş Transfer Merkezi Projesi'nde son durum!

Kabataş Transfer Merkezi Projesi’yle toplu ulaşım araçları deniz yoluyla birbirine entegre olmuş olacak. Görüntü kirliliği ve trafik de ortadan kalkacak.

Kabataş Martı Projesi tüm hızıyla devam ediyor!

Martı Projesi olarak bilinen ‘Kabataş Meydan Düzenlemesi ve Transfer Merkezi’ projesi inşaatı, yeni ihalesinin yapılmasıyla kaldığı yerden devam ediyor.. 

Kabataş projesi ulaşım

Kabataş projesi ulaşım Kabataş projesi ulaşım

Beyoğlu Kent Savunması (BKS) ve İstanbul Kent Savunması (İKS) adına konuşan Deniz Özgür, İBB’nin devasa Beton Martı projesiyle yıllardır sürdürdüğü usulsüz uygulamalarının çok ötesinde, sadece halkın ihtiyaç ve isteklerini değil, tüm yasal prosedürleri de göz ardı eden yeni bir dayatma türüyle hareket ettiğini iddia etti. Kabataş’ın kentsel, tarihi ve doğal dokusunun tahrip edilerek sadece rant hedefiyle en az 3 sene kapatılacağını belirten Özgür, İstanbul halkını hep birlikte Kabataş’ı savunmaya çağırdı. İKS adına basın açıklamasını okuyan Cihan Uzunçarşılı Baysal da, İBB’nin kendilerinin bir açıklama yapacaklarını öğrenmesinin ardından alelacele bir açıklamayla kent savunucularını provokasyonla damgalamaya çalıştığını söyledi. Baysal İBB'nin iki aydır proje ile ilgili sorulan soruları yanıtsız bıraktığını vurgulayarak belediyenin yapması gereken bilgilendirmeyi kent savunmalarının Kabataş’ta masa açarak ve sosyal medya...