28 / 06 / 2022

Kalebodur üniversite buluşmaları

Kalebodur üniversite buluşmaları

Türkiye’de adı seramik karo ile özdeşleşen Kalebodur, üniversitelerle işbirliğine giderek, mimarlık öğrencilerine destek olmayı hedefliyor.

47. Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları yarın!

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), 47. Gündem Buluşmaları’nı yarın gerçekleştirecek.

46. Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları'nda demir çelik sektörü konuşuldu!

Merakla beklenen Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları’nın 46’ncısı, ‘Yeşil Mutabakat Sürecinde Seramik ve Demir Çelik Sektörü’ başlığı altında yapıldı.

46. Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları yarın!

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), Gündem Buluşmaları’nın 46.'sını yarın gerçekleştirecek.

Türkiye İMSAD 45. Gündem Buluşmaları'nda küresel tedarik krizi masaya yatırıldı!

Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları’nın 45’incisinde küresel tedarik krizi masaya yatırıldı...

Türkiye İMSAD 45. Gündem Buluşmaları yarın!

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), 45. Gündem Buluşmaları’nda inşaat malzemeleri sanayisinde finansman konusu masaya yatırılacak.

İMSAD 42. Gündem Buluşmaları toplantısında küresel ekonomi ele alındı!

Türkiye İMSAD (Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) tarafından 42’inci kez düzenlenen ‘Gündem Buluşmaları' 28 Nisan Çarşamba günü gerçekleşti.

Türkiye İMSAD 40. Gündem Buluşmaları toplantısı bugün!

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), 40. Gündem Buluşmaları toplantısını bugün gerçekleştirecek.

Türkiye İMSAD 39. Gündem Buluşmaları toplantısı 3 Aralık'ta!

Türkiye İMSAD 39. Gündem Buluşmaları Toplantısı 'Pandeminin Domino Etkisi: COVID-19/Ekonomi-21' başlığı altında 3 Aralık 2020'de gerçekleştirilecek.

Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları’nda deprem gerçeği konuşulacak! 

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), 38. Gündem Buluşmaları toplantısını ‘Değişmeyen Gündem: Deprem Gerçeği’ başlığı altında online olarak 17 Kasım'da gerçekleştirecek.

Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları toplantısı yarın!

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), 37. Gündem Buluşmaları toplantısını yarın gerçekleştirecek.

Türkiye İMSAD 36. Gündem Buluşmaları 7 Ekim'de!

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), 36. Gündem Buluşmaları toplantısını “Pandeminin Gölgesinde 2021: Değişen Para Dinamiğinde Talep Nasıl Şekillenecek?” başlığıyla 7 Ekim 16:00'da online şekilde gerçekleştirecek. 

Türkiye İMSAD 35. Gündem Buluşmaları 23 Haziran'da! 

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), 35. Gündem Buluşmaları toplantısını ‘Toparlanma mı? İkinci Dalga mı?’ başlığıyla Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirecek.

Şişecam Düzcam T Buluşmaları'nda iki ünlü mimarı ağırlıyor!

Bir hafta arayla iki farklı etkinliğe ev sahipliği yapacak olan Şişecam Düzcam T Buluşmaları’nın ilk konuğu Danimarka merkezli 3XN Architecture’ın kurucusu Mimar Kim Herforth Nielsen oldu. 

Kalebodur üniversite buluşmaları Haberi

Kalebodur üniversite buluşmaları


Türkiye’de adı seramik karo ile özdeşleşen Kalebodur, mimarlık kültürüne katkıda bulunmak amacıyla sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra, üniversitelerin Mimarlık Fakülteleri ile ortak projeler yürütmeye devam ediyor. Öğrencilerle bir araya gelerek malzeme derslerine katılan ve öğrenciler için düzenlenen workshop’lara destek olan Kalebodur, gerek öğrenciler gerekse öğretim üyeleri ile karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuyor.


Kalebodur, bu çalışmalar kapsamında Mart ve Nisan aylarında İstanbul Kültür Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi ve Başkent Üniversitesi Mimarlık Fakültelerinde öğrencilerle buluştu. Kalebodur temsilcileri, yenilikçi cephe ürün ve sistemlerini anlattığı toplantılarda, geleceğin mimarlarının sorularını yanıtladı. 


İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri ile 28 Mart’ta bir araya gelen Kalebodur temsilcileri ise yenilikçi cephe ürünleri ve sistemlerini anlattı. Kalebodur’un Cephe ve Teknik Uygulamalardan sorumlu temsilcileri, etkinliğe katılan mimarlık öğrencilerine detaylı bir sunum yaptı. Özyeğin...