29 / 03 / 2023

karşıyaka Aypark Residence

karşıyaka Aypark Residence

İzmir’in en güzel bölgelerinden biri olan Karşıyaka'da hayata geçirilen Aypark Residence, Daikin Altherma ile sakinlerine 4 mevsim kesintisiz konfor sunuyor.

İzmir Aypark Residence teslim tarihi!

İzmir Aypark Residence toplam 30 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede daireler 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. İzmir Aypark Residence teslim tarihi haberimizde yer alıyor.

Aypark Residence İzmir projesinde 550 bin TL'ye 2+1 daire!

Katal İnşaat tarafından hayata geçirilen Aypark Residence projesi İzmir İli' nin Karşıyaka İlçesi' nde yükseliyor. Aypark Residence İzmir projesinde 550 bin TL'ye 2+1 daire satışları başladı. Projenin teslim tarihi 20 ay sonra olması planlanıyor.

Karşıyaka Bivalvia Residence satış ofisi!

İzmir Karşıyaka'da hayata geçirilen Bivalvia Residence projesi Biva Mimarlık tarafından denize 150 metre mesafede yer alıyor. Projede teslimler 2018 yılında yapılacak...

Katal Aypark Residence satış fiyatları!

Katal İnşaat tarafından İzmir Karşıyaka'da inşa edilen Aypark Residence 217 adet daireden meydana geliyor. İşte, Katal Aypark Residence satış fiyatları...

Karşıyaka Aypark Residence fiyat 2016!

Aypark Residence projesinde toplamda 217 adet daire yer alıyor. Karşıyaka Aypark Residence fiyat listesi daire alanlarına göre değişiyor.

Karşıyaka Aypark Residence fiyat!

Aypark Residence projesi Katal İnşaat tarafından İzmir Karşıyaka'da inşa ediliyor. Karşıyaka Aypark Residence fiyat listesi haberimizde yer alıyor.

Aypark Residence Karşıyaka iletişim bilgileri!

Katal İnşaat imzası taşıyan Aypark Residence projesinde 2+1 daireler 675 bin TL'ye, 3+1 daireler 800 bin TL'ye satılıyor...

Aypark Residence Karşıyaka satış fiyatları!

Aypark Residence Karşıyaka satış fiyatları 675 bin TL'den başlıyor. Aypark Residence projesi önümüzdeki ay sonunda teslim ediliyor...

Aypark Evleri Karşıyaka daire fiyatları!

Aypark Evleri Karşıyaka daire fiyatları 675 bin TL'den başlayarak değişiyor. Aypark projesinde yaşam Ocak 2017'de başlayacak...

İzmir Aypark Residence fiyatları!

İzmir Karşıyaka'da konumlandırılan İzmir Aypark Residence projesi 217 adet daireden meydana geliyor. İzmir Aypark Residence fiyatları 675 bin TL'den başlayarak değişiyor.

Aypark Residence Karşıyaka ödeme planı!

Aypark Residence Karşıyaka projesinde 2+1 evler 675 bin TL'ye satılıyor. Aypark Residence, Ocak 2017'de teslim ediliyor...

Aypark Residence daire fiyatı!

İzmir Karşıyaka'da Katal İnşaat tarafından hayata geçirilen Aypark Residence projesinde 217 daire yer alıyor. Peki Aypark Residence daire fiyatı ne kadar?

Aypark Residence Katal İnşaat Karşıyaka fiyat listesi!

İzmir Karşıyaka'da inşa edilen Aypark Residence projesinde 217 daire yer alıyor. Projede daire alanları 120 metrekareden başlıyor. İşte Aypark Residence Katal İnşaat Karşıyaka fiyat listesi...

Aypark Residence Karşıyaka fiyatları 2016!

İzmir Karşıyaka'da konumlandırılan Aypark Residence Karşıyaka projesi Katal İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor. İşte Aypark Residence Karşıyaka fiyatları 2016!

Aypark Residence’da Daikin Altherma ile 4 mevsim konfor!

İzmir’in en güzel bölgelerinden biri olan Karşıyaka'da hayata geçirilen Aypark Residence, Daikin Altherma ile sakinlerine 4 mevsim kesintisiz konfor sunuyor.

karşıyaka Aypark Residence Haberi

karşıyaka Aypark Residence

İzmir’in en güzel bölgelerinden biri olan Karşıyaka'da hayata geçirilen Aypark Residence, Daikin Altherma ile sakinlerine 4 mevsim kesintisiz konfor sunuyor. Fosil yakıtlara veya elektriğe dayalı klasik bir ısıtma sistemine göre 4 kat daha verimli çalışan Daikin Altherma, kullanıcılarına yüksek tasarruf imkanı sağlıyor.

İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin’in Eco Label ödüllü Altherma ısı pompaları, Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de en çok tercih edilen iklimlendirme alternatiflerinden biri oldu. Yüksek verimlilik ve tasarruf değerlerinin yanı sıra çevreci işleyişi ile ön plana çıkan Altherma, yenilenen binalarda olduğu kadar yeni projelerde de tercih ediliyor. Son olarak İzmir’de yükselen Aypark Residence da tercihini geleneksel yöntemlerden yana değil yenilikçi bir cihaz olan Daikin Altherma’dan yana yaptı.

ALTHERMA İLE ‘BAĞIMSIZ’ KONFOR

İzmir Karşıyaka’da Katal İnşaat tarafından gerçekleştirilen ve mekanik uygulaması...