19 / 08 / 2022

KATZZE ev eşyaları

KATZZE ev eşyaları

Katzze, bahara özel el yapımı çiçekli yastıklarını satışa sundu...

A101'de SEG beyaz eşyalar uygun fiyatla satışta! Sakın kaçırmayın! İşte 14 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Bugünden itibaren A101'de beyaz eşya fırsatı başlıyor. A101'de SEG beyaz eşyalar uygun fiyatla satışa sunuldu. Peki A101'de beyaz eşya fiyatları kaç lira? A101'de satışı yapılacak beyaz eşyaların özellikleri neler? İşte 14 Temmuz 2022 fiyat listesi... 

İzmir'de kiraya yüzde 100 zam yapan ev sahibi kiracıyı habersiz evden çıkardı! Eşyalarına el koydu

İzmir'de bir ev sahibi, kiracısına yüzde 100’e yakın zam yapmak istedi. Buna itiraz eden kiracı, haberi olmadan evden çıkartıldı. Ev sahibi iddiaya göre kiracının eşyalarına el koydu. Evden çıkarılan kiracı şimdi ne eşyalarını alabiliyor ne de sitenin kapısından içeri girebiliyor.

Evlenecek Çiftler Dikkat! Mobilyalara yüzde 200 zam geldi! İşte İkea, Doğtaş ve Bellona... 7 Nisan 2022 fiyat listesi...

Mart ayı enflasyonuna göre en çok artış gösteren gruptan birisi de ev eşyaları oldu! Düğün paketleri yüzde 200'den fazla zamlandı. Peki, Doğtaş'ta, Bellona'da, İkea'da, Vivense'de, Mondi Home'da ve Tepe Home'da mobilyalar ne kadar? İşte 7 Nisan 2022 fiyat listesi...

Evinizdeki fazla eşyaları atmak istemiyor ama yine de saklamak istiyorsanız bu yöntem tam size göre!

Evinizde bulunan fazla eşyalar çok yer kaplıyorsa onları atmadan saklamak istiyorsanız kişisel depo hizmetiyle sorununuza çare bulabilirsiniz. Dünyada pazar büyüklüğü 48 milyar dolara ulaşan kişisel depo hizmetiyle eşyalar çok uygun fiyata saklanabiliyor.

A101'de SEG beyaz eşyaları satışta! Fiyatları görünce çok şaşıracaksınız! İşte Mart 2022 fiyat listesi...

A101 31 Mart Aldın Aldın kataloğu kapsamında SEG beyaz eşyalar şok fiyatlarla satışa çıkarıldı. İşte Mart 2022 fiyat listesi...

İzmir'de ev sahibi ile tartışan kiracı eşyalarını sokağa attı!

İzmir Buca'da ev sahibi ile tartışmaya giren kiracı evin içerisine benzin dökerek eşyalarını sokağa çıkardı. 

Mcs Özger İnşaat Mühendislik Ve Mutfak Eşyaları İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Şirketi kuruldu!

Mcs Özger İnşaat Mühendislik Ve Mutfak Eşyaları İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Şirketi  Esenyurt  150 bin  TL sermaye bedeli ile Muhammed Özger  Ve Recep Özger tarafından kuruldu.

Evde bulunan eşyalar DASK kapsamına giriyor mu?

30 Ekim'de İzmir'de meydana gelen deprem sonrasında Doğal Afet Sigortaları Kurumu(DASK)'na talep arttı. DASK yaptıran birçok vatandaşın en çok merak ettiği konulardan biri, evde bulunan eşyaların sigorta kapsamına girip girmediği oldu. 

Elazığ'da evi yıkılan depremzede 'Ev boş' tutanağından şikayetçi oldu!

Elazığ’da 24 Ocak’ta yaşanan 6.8 büyüklüğündeki depremde oturduğu binanın ağır hasar görmesi sonrasında evi eşyalarıyla birlikte yıkılan Merve Köklüer, yıkım öncesinde polis memurunun 'Ev boş' diye tutanak tutması sebebiyle zarar gören eşyalarının karşılığında yardım alamadığını belirtti.

Eşyalarını almak için binaya girdiler, çatırtı sesleri büyük panik yaşattı!

İzmir'de yaşanan deprem sonrasında riskli binalara ev sakinlerinin eşyalarını almak için 15 dakikalığına girmesine izin verildi. Binadan gelen çatırtı sesleri üzerine vatandaşlar büyük panik yaşadı.

Ev sahipleri ve öğrenciler arasında 'kira' kavgası!

Öğrenci şehri Eskişehir’de, pandemi nedeniyle alınan uzaktan eğitim kararı sonrasında öğrenciler ev eşyalarını satıp kenti terk ediyor. Ev sahipleri ve öğrenciler arasında anlaşmazlıklar yaşanırken, özellikle üniversitelere yakın mahallerde kiralık ev ilanları arttı.

MUÇEV'e verilen sahiller tartışma yarattı!

Muğla Hizmet Vakfı'na bağlı MUÇEV'e verilen sahiller tartışma yarattı...

MUÇEV'e kiraya verilen iskeleler meclis gündeminde!

MUÇEV'e kiraya verilen kıyı, sahil ve iskeleler meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Subaşı, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

KATZZE ev eşyaları Haberi

KATZZE ev eşyaları

Nisan geldi, KATZZE.com çiçek açtı. Çiçek desenli yastıklar, evinizden kışın ve soğuk günlerin ağırlığını ve griliğini alırken yerine umut dolu, rengarenk bir atmosfer getiriyor. KATZZE'nin el yapımı çiçekli yastıklarında farklı dikiş oyunları, minik sedefli düğmeler, danteller, rengarek kumaşlar ve iç acıçı desenler göz alıyor.


Evinizi stil dolu bir havaya bürümek isterseniz KATZZE'nin çoğu tek parça ve el yapımı olan birbirinden şık yastık ve

abajurlarına göz atabilirsiniz.


Çiçekli yastıkların fiyatları 69 ile 89 TL arasında değişiyor.