kidstown riva satılık

kidstown riva satılık

Kidstown Riva projesinin 2. etabında yer alan dairelerden 2 oda 1 salon villaların fiyatları 249 bin TL 'den başlıyor. Projenin ilk etabında ise hayat başladı...

Kidstown Riva Evleri!

Toplam 40 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Kidstown Riva Evleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 6 oda 2 salon dairelerden meydana geliyor

Kidstown Riva 2. Etap'ta lansmana özel 249 bin TL, 24 ay 0 faizle!

Kidstown Riva projesinin ikinci etabında lansmana özel fiyatlar ve ödeme koşulları sunuluyor. Lansman döneminde fiyatlar 249 bin TL'den başlarken 24 ay boyunca faiz uygulanmadan taksitlendirme yapılıyor

Eyfel Kidstown'da 265 bin liraya son 12 daire! Yüzde 5 indirim!

Beykoz Kids Town Riva'da fiyatlar 265 bin liradan başlıyor, projede 24 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor

Kids Town'da 240 bin liraya! Son 16 konut!

Beykoz Kids Town'da satışı devam eden son 16 konutun fiyatı 240 bin liradan başlıyor, projedeki konutlar Aralık 2013'te teslim edilecek

Düşler Vadisi Riva satılık villa fiyatları 2018!

Emlak Konut güvencesiyle Galatasaray'ın Riva arsası üzerinde Yılmaz İnşaat imzası ile inşa edilen Düşler Vadisi Riva projesi satışa çıktı...

Kidstown Riva ve Hometown Şile projeleri kağıt üzerinde kaldı!

EYFEL Yapı’nın Beykoz Riva ve Şile’de yapmayı planladığı lüks konut projeleri kağıt üzeride kaldı. Bir milyon lirayı bulan fiyatlara satılan villaları alan mağdurlar arasında, ünlü bir holdingin ortağı ve yöneticileri ile avukat ve doktorlar da bulunuyor.

Kidstown Riva Beykoz fiyatları!

Kidstown Riva Beykoz Evleri Eyfel Yapı tarafından inşa ediliyor. Kidstown Riva Beykoz fiyatları dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Beykoz Kidstown Riva teslim tarihi!

Beykoz Kidstown Riva teslim tarihi 2016 yılı Mayıs ayı olarak belirlendi. Toplamda 180 konuttan oluşan proje 11 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Beykoz Riva'da 5 bin dönümlük arazi 1 milyar dolara satışta!

İstanbul'da Beykoz Riva'da satılık bir arazi için internette verilen ilan dikkat çekti. İlana göre; 5 bin dönümlük arazi 1 milyar dolara satılıyor.

Eyfel Yapı Kidstown Riva 2. Etap'ta yüzde 50 peşinatla! 0 faizle!

2016 yılının Mayıs ayında teslimlerin gerçekleşmesi planlanan projede Eyfel Yapı imzası bulunuyor. İlk etap teslimlerinin yapıldığı proje İstanbul Anadolu Yakası Beykoz'da inşa ediliyor.

Beykoz Riva Kidstown'da 24 ay vadeli faizsiz ödemelerle!

Sadece 4+1 dairelerin satışları devam eden projede Eyfel Yapı imzası bulunuyor. Toplamda 2 etaptan meydana gelen Beykoz Riva Kidstown projesinde ikinci etaptaki dairelerin satışları sürüyor.

2. Etap Kindstown Riva'da 4+1'ler 449 TL'ye!

İstanbul Beykoz'da yükselen Kidstown Riva'da ilk etap teslimleri yapıldı. Projede ikinci etap satışları devam ediyor. Projede toplam 180 adet daire bulunuyor.

Kidstown Beykoz Riva 2. etapta 449 bin TL'ye 4+1!

İlk etap teslimlerinin yapıldığı Kidstown Beykoz Riva projesinde 2.etap satışları devam ediyor. Eyfel Yapı tarafından Anadolu Yakası Beykoz Riva'da yükselen projede sadece 4+1 daireler kaldı.

Beykoz Riva Hills satılık villa!

Beykoz Riva Hills satılık villa fiyatları 849 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Eyfel Yapı imzası ile hayata geçirilen projede 36 ay 0 faiz avantajı ile ödeme yapılabiliyor.

Riva Hills Beykoz satılık!

Riva Hills Beykoz satılık konut tipleri 5 oda 1 salon ve 7 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede daire teslimlerinin 2016 yılının Aralık ayı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Beykoz Kidstown Riva'da 1. etap teslimleri tamamlandı!

Eyfel Yapı tarafından aile ve çocuk kasabası konsepti ile gelişirilen Kidstown Riva'da 1. etap teslimlerini tamamladı. Proje, İstanbul'da Anadolu yakasının gelişim dinamiği yüksek bölgelerinden Beykoz Riva da inşa edildi.

Riva Hills'te metrekare satış fiyatları 3 bin 950 TL'den başlıyor!

2011 yılında kurulan Eyfel Yapı, ilk projesini Riva'da hayata geçirdi. 30 milyon dolarlık yatırımla Kidstown Riva'yı 'aile ve çocuk kasabası' olarak kuran şirket, şimdi yine Riva'da 86 villalık proje için düğmeye bastı.

kidstown riva satılık

kidstown riva satılık kidstown riva satılık

Kidstown projesi, Beykoz Riva'da inşa ediliyor. Eyfel Yapı tarafından yükselen Kidstown Riva projesinde 1. etapta yaşam başladı. 


Kidstown Riva projesinin ilk etabı 40 bin 500 ve 2. etabı ise 11 bin metrekare alana sahip. Kidstown Riva satılık daire seçenekleri 2 oda 1 salon ve de 4 oda 1 salon bahçelilerden meydana geliyor. Kidstown Riva projesinin ilk etabında 136 ve ikinci etabında ise 44 daire yer alıyor. Kidstown Riva fiyatları 2. etapta 2 oda 1 salon villa seçeneklerinde 249 bin TL'den başlıyor. 


Kidstown Riva ulaşım bilgileri:

Anadolu Caddesi, No:26 Kidstown Riva Evleri Riva-Beykoz /  İstanbul 


Kidstown Riva iletişim bilgileri:

0212 294 04 65(pbx) - 444 6 530(pbx) – 0532 111 44 54(mobil pbx)

Web Adresi: