kiptaş\'tan ikinci levent iett ihalesi

kiptaş\'tan ikinci levent iett ihalesi

KİPTAŞ geçen yıl belediyeden 150 milyon YTL'ye satın aldığı Gaziosmanpaşa Küçükköy'deki 83 bin metrekare alanlı arsayı 175 milyon dolara 29 Temmuz'da gerçekleştireceği ihalede satacak.

KİPTAŞ'tan Eyüpsultan kentsel dönüşüm projesinde müjdeli haber!

KİPTAŞ tarafından Eyüpsultan Alibeyköy'de hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi kapsamında yüzde 99 uzlaşı sağlandı. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, yakında projenin temelinin atılacağını söyledi.

KİPTAŞ'tan İstanbul'a yeni proje geliyor!

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt önceki gün sosyal medyadan yaptığı açıklamada İstanbul Anadolu Yakası'nda yeni bir projenin hayata geçeceğini açıkladı.

5. Levent 2. Etap yılın ikinci yarısında satışta!

Torunlar GYO tarafından hayata geçirilen 5. Levent 2. Etap Projesi'nde satışlar 2021'nin ikinci yarısında başlayacak. Proje dahilinde 700 daire yer alıyor. 

KİPTAŞ'tan İzmit'teki sağlık çalışanlarına konut müjdesi!

İzmit’te inşa edilecek olan depreme dayanıklı sosyal konut projesi KİPTAŞ İzmit Çınar Evler için gerçekleşen basın toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet sağlık çalışanlarına önemli bir müjde verdi

KİPTAŞ'tan Beylikdüzü'ne kentsel dönüşüm müjdesi!

İBB iştiraki KİPTAŞ, Beylikdüzü Gürpınar’daki Siteler Bölgesi’nde kentsel dönüşüm için harekete geçti. Bölgede yapılacak dönüşüm için ilk adım Beylikdüzü Belediyesi ve KİPTAŞ arasında yapılan görüşmelerle atıldı.

KİPTAŞ'tan Kocaeli'ye yeni proje!

İstanbul'un çeşitli bölgelerinde yaşanabilir ve güvenilir konutlar inşa eden KİPTAŞ, Kocaeli'de yeni projeye başlıyor...

KİPTAŞ'tan riskli binalarda oturanlara yeni konut müjdesi!

İBB iştiraki KİPTAŞ, İstanbul Pendik'te yer alan Yeşilce Aydos projesindeki stok konutlarını öncelikle İstanbul’da riskli yapı raporlu binalar ya da riskli alandaki evlerde oturanlar için satışa çıkardı.

KİPTAŞ'tan riskli binalarda oturanlara konut müjdesi!

KİPTAŞ, Pendik ilçesinde yer alan Yeşilce Aydos projesindeki stok konutları öncelikle İstanbul’da riskli yapı raporlu binalar veya riskli alandaki evlerde oturanlar için satışa çıkarıyor. Konutların fiyatları 347 bin TL'den başlıyor...

KİPTAŞ'tan Alibeyköy'e yerinde dönüşüm projesi!

Alibeyköy’deki bir gecekondu alanını dönüştürmeyi hedefleyen KİPTAŞ, arsayı 55 milyon liraya almaya hazırlanıyor. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, ''Yeni yönetimi olarak “Mümkünse yerinde dönüşüm” yöntemini benimsiyoruz'' dedi.

KİPTAŞ'tan 'taksit ve ödeme' düzenlemesi!

KİPTAŞ'tan ertelenen taksit ve ara ödemelere ilişkin ek düzenleme yaptı. KİPTAŞ tarafından yapılan açıklamada, ''Ötelenen taksitler hazirandan başlayarak her ay tek taksit ödenecek şekilde devam edecek'' denildi.

KİPTAŞ'tan ödeme güçlüğü yaşayan vatandaşlara müjde!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ küresel boyuttaki salgın hastalık nedeniyle ödeme güçlüğü yaşayabilecek vatandaşların borçlarının erteleneceğini açıkladı. 

KİPTAŞ'tan depreme dayanıklı ucuz konut kampanyası!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ, Çatalca, Silivri, Tuzla, Zeytinburnu, 5. Levent ve Başakşehir'de yer alan 83 ile 166 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki evleri satışa çıkardı.

KİPTAŞ’tan riskli yapılar için büyük kampanya!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketi KİPTAŞ, riskli yapılarda yaşayan İstanbullular için harekete geçti. Çatalca’dan Eyüp’e 6 farklı projede yer alan 272 sosyal konut, bakanlık tarafından verilmiş “riskli yapı raporu” bulunan vatandaşlar için satışa çıkarılıyor.

kiptaş\'tan ikinci levent iett ihalesi Haberi

kiptaş\'tan ikinci levent iett ihalesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin konut şirketi KİPTAŞ, geçen yıl 150 milyon YTL'ye satın aldığı Gaziosmanpaşa Küçükköy'deki arsasını 175 milyon dolar tahmini bedel üzerinden ihale ile satışa çıkarıyor.

TEM kenarında yer alan arsanın 83 bin metrekare olduğunu belirten KİPTAŞ Genel müdürü İsmet Yıldırım, arazinin 3 emsal olduğunu, 249 bin metrekare inşaat izni bulunduğunu belirtti.

Araziyi geçen yıl belediyeden 150 milyon YTL'ye satın aldıklarını ifade eden Yıldırım şunları söyledi: ''Transfer ve ticaret merkezi imarı bulunan bu araziye biz proje yapacaktık. Yerli ve yabancı gruplardan gelen yoğun ilgi üzerine ihaleye çıktık. Tahmini bedelini 175 milyon dolar olarak belirledik. Ama ihalede bunun çok daha üstünde bir rakam bekliyoruz. Şimdiye kadar...