Konya Meram tapu teslimi

Konya Meram tapu teslimi

Konya'mın Meram ilçesine bağlı, Eski Kalfalar, Tırılırmak ve Muradiye Mahallelerini de içine alan Uzunharmanlar Mahallesi’nde 5 bin kişi tapularına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Meram Belediyesi ilçe genelinde vatandaşlara tapu teslimi yapmaya devam ediyor. 

Konya Meram'da tapu zamanı!

Konya'nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından yaklaşık bir yıl önce 10 mahallede başlatılan 18. Madde Uygulaması tamamlandı. Bölgede tapuların önümüzdeki günlerde verilmesi planlanıyor.

TOKİ Konya Meram projesinin ihalesi yapıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Meram'da hayata geçireceği 609 konutun ihalesi yapıldı.

TOKİ'den Konya Meram'a 609 konut!

2023'e kadar toplamda 1 milyon 200 bin konut üretmeyi planlayan TOKİ, Konya Meram projesi düğmeye bastı.

Konya Meram’daki 198 konuta 3 bin 14 başvuru!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Meram Gödene'de hayata geçirdiği 2 projenin kura çekilişi yapıldı.

Konya Meram Gödene 6 Aralık kura sonuçları açıklandı mı?

176 daireden meydana gelen TOKİ Konya Meram Gödene projesinde kura çekilişi bugün yapıldı. Peki Konya Meram Gödene 6 Aralık kura sonuçları açıklandı mı?

Konya Meram Gödene TOKİ 22 konut kura sonucu sorgulama!

TOKİ Konya Meram Gödene'de 22 konut kuralı satış yöntemiyle alıcılarını bekliyor. TOKİ Meram Gödene daire fiyatları 91 bin 281 TL'den başlıyor.

TOKİ Konya Meram Gödene 2017 kura tarihi!

TOKİ'nin Konya Meram Gödene Mahallesi 804 Konut projesi kapsamında yer alan 176 konut kuralı olarak satılıyor. İşte, TOKİ Konya Meram Gödene 2017 kura tarihi...

Konya Meram'da 18 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

Konya Meram Belediyesi tarafından Kozağaç Mahallesi ile Yenice Mahallesi'ndeki gayrimenkuller iki ayrı ihale ile satışa sunuyor. İhaleler aynı tarihte gerçekleşecek..

Konya Meram'da yıkım çalışmaları tamamlanıyor!

Konya Meram Belediyesi tarafından başlatılan kentsel dönüşüm çalışmaları hızla devam ediyor. Proje kapsamında yıkımı gerçekleştirilen binaların molozları yeniden kum ve çakıla dönüştürülüyor.

TOKİ Konya Meram Gödene Mahallesi sözleşme dönemi!

TOKİ Konya Meram Gödene yapımı devam eden 804 konut projesinde kalan 604 konutun hak sahipleri ile gayrimenkul satış sözleşmesi imzalanacak..

Konya Meram'da 100 yıl konuşulacak dönüşüm!

Konya Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Şükran Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nin detaylarını paylaştı. Toru, ''Önümüzdeki 100 yıl boyunca konuşulacak bir dönüşümdür" diye konuştu.

TOKİ Konya Meram sözleşme işlemleri bitiyor!

Konya Meram Gödene Mahallesi Emeklilere Özel 198 konut için sözleşme imzalama işlemleri bugün mesai bitiminde sona eriyor..

Konya Meram'da 4 milyon 50 bin liraya satılık arsa!

Konya Meram'da yer alan arsa 4 milyon 50 bin TL bedelle satılıyor. Meram Belediyesi tarafından satışa sunulan arsanın ihalesi 12 Temmuz'da gerçekleştirilecek.

2017 TOKİ Konya Meram Gödene kura sonucu açıklandı!

TOKİ Konya Meram Gödene kura sonucu açıklandı, projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutlar bulunuyor.

Konya Meram tapu teslimi Haberi

Konya Meram tapu teslimi

Meram Belediyesi, eski isimleriyle Kalfalar, Tırılırmak ve Muradiye mahallelerini de içine alan Uzunharmanlar Mahallesinde 1 milyon 337 bin 769 metrekare alanda, 2 Bin parsel ve 5 bin kişiyi kapsayan 18. Madde uygulamalarını tamamladı. Meram Belediyesi'nde yer alan habere göre; yeni tapular Meram Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi. Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen törene Konya Tapu ve Kadastro Müdürü Mustafa Akkul, Konya Kadastro Müdürü Fatih Demir, Meram Tapu Müdürü Mehmet Tütyüncü ve Uzunharmanlar Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Kırdı ile mahalle sakinlerinden temsili olarak vatandaşlarda katıldı. Hak sahipleri tapularını Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve Tapu Kadastro Bölge Müdürü’nden teslim aldı.

BAŞKAN KAVUŞ; “İKİ YILDA 10 MİLYON M²’DE ÇALIŞMALARI TAMAMLADIK”  

Uzunharmanlar Mahallesi’nde sona eren çalışmalardan sonra son iki yılda Meram’da...