17 / 08 / 2022

Lejant Zemin Mühendislik nerede

Lejant Zemin Mühendislik nerede

Lejant Zemin Mühendislik Yenilenebilir Enerji Ve Madencilik Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Akçakoyunluoğlu tarafından kuruldu. 

Geostatik Zemin Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Geostatik Zemin Mühendislik Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de Ali Temel Özcan ve Mustafa Serhat Durmuş ortaklığında kuruldu.

Msc Zemin Altyapı Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Msc Zemin Altyapı Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt'ta Ramazan Atakur tarafından kuruldu.

Pm Zemin Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Pm Zemin Mühendislik Limited Şirketi Başakşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Adil Servet Budak ve Erdinç Toplu ortaklığında kuruldu.

Kaf Zemin Mühendislik İnşaat Sondaj Ve İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Kaf Zemin Mühendislik İnşaat Sondaj Ve İthalat İhracat Limited Şirketi  Küçükçekmece’de 50 bin TL sermaye bedeli ile  Kasım Öztürk tarafından kuruldu.

Jeon Zemin Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Jeon Zemin Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited  Şirketi Kadıköy’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Arkın Karasoy tarafından kuruldu.

Yıldız Zemin Etüt Sondaj Mühendislik İnşaat Gıda Ve Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yıldız Zemin Etüt Sondaj Mühendislik İnşaat Gıda Ve Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi  Sultanbeyli’nde  50 bin TL sermaye bedeli  ile Cemal Yıldız tarafından kuruldu.

A D Zemin Mühendislik Müşavirlik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A D Zemin Mühendislik Müşavirlik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Eray Adalı ve Veli Düzen ortaklığında kuruldu.

Lejant Harita Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lejant Harita Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Batuhan Gengeç ve İshak Damar ortaklığında kuruldu.

Zlk Geoteknik Zemin Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zlk Geoteknik Zemin Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Engin Zilek ve Murat Pusar tarafından kuruldu.

Sezem Zemin Mühendislik İnşaat Taahhüt Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sezem Zemin Mühendislik İnşaat Taahhüt Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 100 bin sermaye bedeli ile Hasan Sezgin tarafından kuruldu. 

BTZ Zemin Teknolojileri İnşaat Mühendislik Mimarlık Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

BTZ Zemin Teknolojileri İnşaat Mühendislik Mimarlık Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Aşkın Karahanoğlu ve Murat Şentürk tarafından kuruldu.

Işık Zemin Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Işık Zemin Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 60 bin TL sermaye bedeli ile Fulya Ergin Işık ve Ümit Işık tarafından kuruldu.

Albayrak Zemin ve Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Albayrak Zemin ve Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Sevil Albayrak tarafından kuruldu.

Lejant Zemin Mühendislik nerede Haberi

Lejant Zemin Mühendislik nerede

Lejant Zemin Mühendislik Yenilenebilir Enerji Ve Madencilik Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Akçakoyunluoğlu tarafından kuruldu. 

Lejant Zemin Mühendislik Yenilenebilir Enerji Ve Madencilik Limited Şirketi konusu:
1-Insaat ve zemin mühendisligi alanına giren her türlü etüt,plan, proje isleri, bunlarla ilgili danısmanlık müsavirlik ve kontrollük hizmeti vermek, jeolojik ve jeofizikarastırmalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Lejant Zemin Mühendislik Yenilenebilir Enerji Ve Madencilik Limited Şirketi adres: 15 Temmuz Mah.Gülbahar Cad. Nurol Park Sit.H Blok 45/5/199...