25 / 06 / 2022

manavgat mustafa akaydın projeleri neler

manavgat mustafa akaydın projeleri neler

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP belediye başkanı adayı Mustafa Akaydın, hazırladıkları projelerle kırsal alanda ve Büyükşehir Yasası ile birlikte mahalle olan köylerdeki sorunlara köklü neşter vuracaklarını söyledi...

Bursa'daki konutların yüzde 79'u sigortasız!

Olay köşe yazarı Mustafa Özdal, bugünkü köşesinde Allianz Türkiye Oto Dışı Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Öktem Örkün'ün konut sigortası açıklamalarını kaleme aldı. İşte Mustafa Özdal'ın o yazısı...

Mustafa Aydın'dan AVM'lerde ortak gider açıklaması!

UFRAD Franchising Derneği Genel Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın yaptığı açıklamada, “ AVM’lerde ortak gider şeffaflığı, markalarımızın ve sektörümüzün en büyük hakkı” dedi.

Mustafa Sandal'a kiracısından 100 bin dolarlık zarar!

Mustafa Sandal'ın  Çubuklu Vadi Evleri'ndeki lüks villasını kiralayan Dikran Masis'ın Sandal'ın villasına 100 bin dolarlık hasar verdiği iddia edildi. 

Mustafa Sandal'dan Emina Jahovic'e kira geliri davası!

Başarılı şarkıcı Mustafa Sandal'ın Çubuklu Vadi'deki milyonluk villasının kirasını Emina Jahovic alıyordu. Sandal, Emina Jahovic'in bu haktan mahrum edilmesi talep etti.

Mustafa Sandal oğulları için 1 milyon dolara ev aldı!

Çubuklu Vadi Konakları'ndaki evini satıp 3 milyon doların 2 milyon dolarını eski eşi Emina Jahovic'e veren Mustafa Sandal'ın geriye kalan 1 milyon dolar ile oğulları Yavuz ve Yaman için birer daire satın aldığı öğrenildi. 

Dr. Mehmet Öz babasının vasiyeti için yeniden dava açtı!

Dünyaca ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, geçtiğimiz yıllarda yaşamını yitiren babası Prof. Dr. Mustafa Öz’ün vasiyetnamesinin sahte belgelerle kız kardeşi tarafından değiştirildiğini öne sürerek dava açtı. 

Mustafa Duman kimdir?

Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Murat Çetinkaya görevden alındı, yerine Mustafa Duman atandı. Peki Mustafa Duman kimdir, Mustafa Duman hangi görevlerde bulundu? İşte Mustafa Duman'ın biyografisi...

Emina Jahović, Mustafa Sandal’ın evine ve ofisine haciz yolladı!

Hürriyet gazetesi yazarı Mehmet Üstündağ bugünkü yazısında Emina Jahović'in Mustafa Sandal’ın evi ve ofisine haciz yolladığını yazdı... İşte Üstündağ'ın o yazısı...

Mustafa Aydın: AVM kiracısı markalar birlik olmalı!

UFRAD Franchising Derneği Genel Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın, AVM ve mağazalar arasındaki kira sorunlarına değindi. Aydın, “AVM kiracısı markalar birlik olup ortak bir söylem geliştirirse sonuç alabilir. Aksi takdirde durum kiracılar açısından içinden çıkılmaz hale gelir” dedi. 

Ekur İnşaat'ın acı günü! Mustafa Aykın vefat etti!

Ekur İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Genel Müdürü Erhan Cansu'nun kayınpederi Mustafa Aykın vefat etti.

Avınçsal Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Avınçsal Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Avınçsal tarafından kuruldu.

Mustafa Sandal evlerini satarak 1 ayda 21 milyon TL gelir elde etti!

Mustafa Sandal'ın ekonomik sıkıntılar çektiğiyle ilgili haberlerin sayısı artıyor. Öyle ki ünlü şarkıcının villasının ardından Fulya'da bulunan rezidansını da sattığı iddia edildi.

Mustafa Tercan kimdir?

Esas Holding CFO’su Mustafa Tercan kimdir? Mustafa Tercan hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Mustafa Tercan'ın biyografisi...

manavgat mustafa akaydın projeleri neler Haberi

manavgat mustafa akaydın projeleri neler


Başkan Mustafa Akaydın, CHP'li Manavgat Belediye Başkanı ve belediye başkanı adayı Şükrü Sözen, İl Başkanı Devrim Kök ve İlçe Başkanı Ahmet Öztürk ile birlikte Manavgat'ta seçim çalışması yaptı. 30 Mart mahalli seçimlerine Antalya merkez ve 19 ilçesinde tulum çıkarmaya yönelik çalışma yaptıklarını belirten Akaydın, hazırladıkları projelerinin önemli bölümünün yeni Büyükşehir Yasası adaptasyon olduğunu kaydetti. Akaydın, kırsal alanda, mahalle olan köylerde ciddi sorunlar olduğunu ve bu sorunlara köklü neşter vuracaklarını söyledi. Akaydın, "Köylü vatandaşlarımıza danışmanlık, eğitim ve tarımsal kalkınma projeleri gibi hizmetlerini vereceğiz. Manavgat bölgesindeki sahildeki zenginliği kırsala taşıyacacağız. Manavgat'la birlikte elele yapacağız. " diye konuştu. 


Antalya'nın ilçeleri içinde Manavgat'a karşı özel bir sempati duyduğunu belirten Akaydın, 

siyaseten cezalandırılmış ve görevinin uzun bir süresinde olmayan Şükrü Sözen'e yaptığı hizmetler için teşek etti....