Manisa Kula TOKİ başvuruları

Manisa Kula TOKİ başvuruları

TOKİ Manisa Kula Evleri başvuru günleri 29 Ağustos günü başlayacak. Projede ev fiyatları 71 bin 093 TL'den başlıyor.

Manisa Kula TOKİ Evleri başvuru!

Manisa Kula TOKİ Evleri başvuru işlemleri 29 Ağustos'ta başlayacak. Projede peşin ödemeler 8 bin 531 liradan başlıyor.

Manisa Kula TOKİ başvuruları!

Manisa Kula TOKİ Evleri'nde toplam 3 adet konut satışa sunuluyor. Manisa Kula TOKİ başvuruları 01 Temmuz 2015 - 30 Temmuz 2015 tarihleri arasında kabul edilecek.

Manisa Kula TOKİ'de başvurular yarın başlıyor!

49 adet konutun ; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulduğu TOKİ Manisa Kula'da başvuru dönemi yarın başlıyor...

Manisa'daki Tarihi Kula Çarşısı'nın restorasyon çalışmaları başladı!

Manisa Kula'daki Tarihi Kula Çarşısı'nın restorasyon çalışmalarının başladığı belirtildi. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, restorasyonun 10 ayda tamamlanmasının planlandığını dile getirdi.

Manisa Kula'daki tarihi evler otel oluyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilen Kula'daki tarihi evler, otel olarak kullanılması için Kula Belediyesi'ne tahsis edildi. 

Manisa Kula'nın tarihi evleri yıkılma tehlikesi altında!

Manisa'nın Kula ilçesinde bulunan tarihi Osmanlı ve Rum evleri yıkılma tehlikesi altıda.

Manisa Kula Devlet Hastanesi'nin inşaatı yeniden başladı!

Yaklaşık 1 yıl önce müteahhitten kaynaklı sebeplerden dolayı inşaat çalışmalarına ara verilen Kula Devlet Hastanesi'nin yeni hizmet binasının yapımına yeniden başlandı.

TOKİ, Manisa Kula'da 304 konutun inşaatına başladı!

TOKİ tarafından Manisa'ın Kula ilçesinde inşa edilmesi planlanan 304 konutun inşaatına yeniden başlandı. Depreme karşı dayanıklı olacak şekilde inşa edilecek konutların 400 günde tamamlanması planlanıyor.

TOKİ'den Manisa'ya 304 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Manisa Kula'da 304 yeni konut inşa edecek.

TOKİ Manisa Kula kura sonucu 27 Temmuz 2+1 ve 3+1 listesi!

TOKİ Manisa Kula kura sonucu 27 Temmuz 2+1 ve 3+1 listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Manisa Kula kura sonucu 27 Temmuz 2+1 ve 3+1 listesi ve TOKİ Manisa Kula kura sonucu 2020 listesi...

TOKİ Manisa Kula kuraları bugün çekiliyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Manisa Kula 100 bin konut projesinde yer alan 300 adet konutun kura çekimi bugün saat 14:00'te gerçekleştirilecek.

Manisa'da TOKİ'den ev almak isteyenler banka önünde sabahladı!

Manisa'da TOKİ tarafından ön şartsız, kurasız ve başvuru önceliği şartına göre açık artırma satışı gerçekleşen 219 konut için vatandaşlar iki gün öncesinden gelerek banka önünde sabahladı.

Manisa Kula’daki ortaokul için yıkım kararı!

Manisa’da kamu ve eğitim binalarında deprem soruşturma raporu hazırlandı. Bu kapsamda Kula'daki 4 Eylül Ahmet ve Sabahat Özmen Ortaokulu için yıkım kararı alındı.

TOKİ Manisa Kula 2020 başvuru detayları ve fiyatları!

TOKİ Manisa Kula 2020 başvuru detayları ve fiyatları haberimizde yer alıyor. TOKİ TOKİ Manisa Kula 2020 fiyatları ne kadar? TOKİ Manisa Kula 2020 başvuru tarihleri ne zaman? İşte merak edilen soruların cevapları...

Manisa Kula evlerine Japon turist ilgisi!

Manisa'nın Kula ilçesinde 18. yüzyıl Osmanlı mimarisinin bu zamana kadar bozulmadan gelen evleri, Japon belgeseline konu olacak.Yabancı turistin uğrak noktası olan tarihi evler tanıtacak.

Manisa Kula'daki Dr. Aristi Evi yeniden ayağa kaldırıldı!

Manisa Kula’da yer alan “Dr. Aristi Evi” Manisa Büyükşehir ve Kula Belediyesi’nin ortak çalışmaları kapsamında yeniden ayağa kaldırıldı.

Manisa Kula TOKİ başvuruları Haberi

Manisa Kula TOKİ başvuruları

Konutların  açık satış yöntemiyle satışa çıkarıldığı TOKİ Manisa projesinde peşin ödemeler 8 bin 531 liradan başlangıç gösteriyor.


Ödeme koşullarına göre 180 ay, 216 ay vade, 240 ay vadelendirildiğinde yüzde 12 peşinat, yüzde 15 peşinat ya da yüzde 20 peşinat sağlanıyor.


Toplamda 2 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile satışa çıkarıldığı projede başvurular T.C.Ziraat Bankası A.Ş.’nin Kula Şubesi aracılığıyla yürütülecek. 


TOKİ Manisa Kula Evleri başvuru günleri!

Konut fiyatlarının 71 bin 093 TL ile 78 bin 518 TL olduğu projede başvurular 29 Ağustos 2016 - 30 Eylül 2016 günleri arasında kabul edilecek.


Satış duyurusu için