27 / 06 / 2022

 medikal sanayi tesisi ne zaman açılacak

 medikal sanayi tesisi ne zaman açılacak

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gaziantep'te kanser hastalarına özel medikal sanayi tesisi inşa edildiğini açıkladı.

Asr Global İnşaat Elektrik Reklam Medikal Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asr Global İnşaat Elektrik Reklam Medikal Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Pendik'te Ahmet Şengüller tarafından kuruldu.

Ekşi Taahhüt İnşaat Turizm Medikal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekşi Taahhüt İnşaat Turizm Medikal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de Furkan Ekşi tarafından kuruldu.

Sunn Grup İnşaat Metal Otomotiv Kimya Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sunn Grup İnşaat Metal Otomotiv Kimya Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de Sadullah Hassepetci tarafından kuruldu.

Zera Otomotiv İnşaat Reklam Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zera Otomotiv İnşaat Reklam Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta Abdulkadir Görgeç tarafından kuruldu.

Royal Altay Gayrimenkul Gıda Ve Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Royal Altay Gayrimenkul Gıda Ve Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad Altay tarafından kuruldu.

Karahmetin İnşaat Lojistik Mobilya Otomotiv Reklam Medikal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karahmetin İnşaat Lojistik Mobilya Otomotiv Reklam Medikal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Pendik’te 50 bin TL sermaye bedeli ile Rahmetullah Karabulut tarafından kuruldu.

Kocaeli'de konutlar sanayi tesisi yanından taşınıyor!

Kocaeli'nin Körfez ve Dilovası ilçelerindeki sanayi tesislerinin yanında yer alan konutlar kentsel dönüşüm çalışmaları ile başka alana çalışacak. 

Sepa Reklam İnşaat Otomotiv Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sepa Reklam İnşaat Otomotiv Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü’nde  400 bin TL sermaye bedeli  ile Mesut Yaşar tarafından kuruldu.

Ahmetoğlu Oto Yedek Parça İnşaat Medikal Gıda Organizasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ahmetoğlu Oto Yedek Parça İnşaat Medikal Gıda Organizasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bağcılar’da 400 bin TL sermaye bedeli ile Recep   Aykal tarafından kuruldu.

Umutlar Grup İnşaat Otomotiv Medikal Kimya Ve Tekstil Sanayi Şirketi kuruldu!

Umutlar Grup İnşaat Otomotiv Medikal Kimya Ve Tekstil Sanayi Şirketi  Sancaktepe’de  400 bin TL sermaye bedeliEyyüp Danışman tarafından kuruldu.

Cavis Global Bilişim İnşaat Medikal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Cavis Global Bilişim İnşaat Medikal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sadık Çakıral tarafından kuruldu.

Lionsan İnşaat Reklam Matbaa Medikal Elektrik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lionsan İnşaat Reklam Matbaa Medikal Elektrik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Yeliz Muhip tarafından kuruldu.

Kaanlar Emlak Yapı Danışmanlık Ve Medikal Hizmetleri Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Kaanlar Emlak Yapı Danışmanlık Ve Medikal Hizmetleri Sanayi Limited Şirketi Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Yahya Daşgın tarafından kuruldu.

 medikal sanayi tesisi ne zaman açılacak Haberi

 medikal sanayi tesisi ne zaman açılacak

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla Gaziantep’te kanser hastalarına şifa olacak bir tesis inşa ettiklerini duyurdu. Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Varank, paylaşımda "Proton Hızlandırma ve Radyofarmasötik Tesisi'nde üreteceğimiz moleküllerle hem ithalatın önüne geçecek hem de yenilikçi bilimsel çalışmaları destekleyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, güçlü sanayisi ve eşsiz kültürüyle meşhur Gaziantep, sağlık alanında da önemli bir hamleye hazırlanıyor. Proton Hızlandırma ve Radyofarmasötik Tesisi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğünün en büyük bütçeli projesi olacak. Tesiste kullanılacak TR 19 model proton hızlandırıcı montajının ardından 2021'de radyoaktif ilaç üretimine geçilecek. Tesiste Ar-Ge faaliyetleri de yürütülecek.

Kanser tedavisinde kullanılacak ilaçların üretileceği tesisin kurulum projesi için Mart ayında Gaziantep Üniversitesi ile...