17 / 08 / 2022

Mehmet Ömür Özüpek kimdir

Mehmet Ömür Özüpek kimdir

Mehmet Ömür Özüpek, Pasifik GYO Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti.

ENGLISH HOME’DA %50+20 İNDİRİM! Tüm ürünlerde geçerli %60 çılgın indirim!

Sevilen ev tekstil markası English Home’da indirimler hız kesmeden devam ediyor. English Home son olarak mevcut indirimlere ek %20 indirim daha yaparak yeni bir kampanya başlattı. Yeni kampanyanın ayrıntılarına bakarsak tüm ürünlerde sepette %20 indirim uygulanacak.

'Gerekirse simit yeriz bunu atlatırız' diyen Hülya Avşar'dan yeni çıkış: Fiyatlar uçuk karar sizin

Türkiye'deki aşırı artan dolar kuru ve yüksek enflasyonla mücadele etmek için 'Gerekirse simit yeriz bu dönemi atlatırız' sözleriyle tepki çeken Hülya Avşar, artan fiyatlarla ilgili yeni açıklamalar yaptı. Avşar, fiyatların aşırı arttığını söyledi.

Polisevi hemen sınavsız mülakatsız personel alıyor! İlkokul, ortaokul, lise, üniversite mezunları sakın kaçırmayın!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden merakla beklenen yeni personel alım ilanları yayımlanıyor. Yayımlanan son ilanlara göre, polisevinin sınavsız mülakatsız işçi alımı gerçekleştirileceği açıklandı. Peki Polisevi personel alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte detaylar...

Hilti Türkiye'den şantiyelerdeki en karmaşık süreçler için mühendislik çözümleri!

Hilti Türkiye, şantiyelerdeki en karmaşık süreçler için mühendislik çözümleri sunuyor. Konuyla ilgili detayları Hilti Türkiye Pazarlama Direktörü Özgecan Işıltan anlattı. İşte detaylar...

Carrefoursa’dan kozmetik ve bakım ürünlerine yüzde 50 indirim! Bu fırsat kaçmaz…

CarrefourSA sık sık kampanyalı ürünler satışa sunmaya devam ediyor. Son olarak kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde %50 indirimle karşımızda. Şampuandan yüz bakım kremine kadar birçok üründe %50’ye varan indirim mevcut. 

Mehmet Ömür Özüpek, Pasifik GYO Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti! 

Mehmet Ömür Özüpek, Pasifik GYO Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti.

Türkiye İMSAD 'Yeşil Mutabakata Hazır mıyız' toplantısı 30 Eylül'de!

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), 44. Gündem Buluşmaları toplantısını ‘Yeşil Mutabakata Hazır mıyız?’ başlığı ile 30 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirecek.

Dr. Mehmet Öz ve kız kardeşi Nazlım Suna Öz arasındaki miras kavgası büyüyor!

Dünyaca ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, hayatını yitiren babası Prof. Dr. Mustafa Öz'ün vasiyeti nedeniyle kız kardeşi Nazlım Suna Öz ile mahkemelik olmuştu. Gerilimin yükseldiği miras kavgasında yeni bir gelişme yaşandı. 

Dr. Mehmet Öz ve kız kardeşi Nazlım Suna Öz arasında kira kavgası!

Dünyaca ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, hayatını yitiren babası Prof. Dr. Mustafa Öz'ün vasiyeti nedeniyle kız kardeşi Nazlım Suna Öz ile mahkemelik olmuştu. Gerilimin arttığı miras kavgasında  Prof. Öz, kız kardeşinin Mustafa Öz’den kalan yalıyı 85 bin liraya S.T.’ye kiraladığını öne sürdü.

Mithat Yenigün: İlave adımlarla istihdamı yurtdışında artırmaya hazırız!

Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Mithat Yenigün Ekonomi Reformu Paketi hakkında yaptığı değerlendirmede "İlave adımlarla istihdamı yurtdışında artırmaya hazırız" dedi.

Ruhsar Pekcan'dan Arnavutluk açıklaması: Toplu konut projelerini birlikte gerçekleştirmeye hazırız!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, altyapı yatırımları özelinde Türk müteahhitlik firmalarının bugüne kadar Arnavutluk’ta yaklaşık 1,8 milyar dolar değerinde 31 proje hayata geçirdiğini belirtti. Pekcan, Arnavutluk'ta "Toplu konut projelerini birlikte gerçekleştirmeye hazırız" dedi.

Murat Kurum: Ne pahasına olursa olsun dönüşümü yapacağız!

Elazığ Sivrice'de meydana gelen deprem kentsel dönüşümü tekrar gündeme getirdi. Ağır hasarların meydana geldiği depremle kentsel dönüşümün öneminin net bir şekilde görüldüğünü söyleyen Bakan Kurum, “Ne pahasına olursa olsun dönüşümü yapacağız” dedi...

Kartal Kömür İnşaat Malzemeleri Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kartal Kömür İnşaat Malzemeleri Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beykoz'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Yıldırım tarafından kuruldu. 

Mehmet Ömür Özüpek kimdir Haberi

Mehmet Ömür Özüpek kimdir

Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yönetim kurulu üyeliği görevden ayrılma hakkında açıklama yaptı.

Mehmet Ömür Özüpek, Pasifik GYO Yönetim Kurulu üyeliğinden 1 Nisan 2022 tarihi itibariyle istifa etti.

Pasifik GYO'nun KAP açıklaması:
Şirketimiz Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı  A.Ş'nde Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapan Sn. Mehmet Ömür ÖZÜPEK 01/04/2022 tarihi itibari ile görevinden istifa etmiştir. 

Kamuoyuna...