Mehmet Sezer kimdir

Mehmet Sezer kimdir

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Emlak Müdürü Mehmet Sezer, 5 Mayıs 2011 tarihinden itibaren Emlak Müdürü olarak görev yapmaktadır. Sezer, 2003'ten beri İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Encümen Müdürlüğü, İhale İşleri Müdürlüğü yapıyordu.

Mehmet Kalyoncu kimdir?

GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu kimdir? Mehmet Kalyoncu daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Mehmet Kalyoncu'nun biyografisi...

Mehmet Çelik kimdir? 

Sinpaş GYO’nun Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çelik kimdir? Mehmet Çelik daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Mehmet Çelik'in biyografisi...

Mehmet Tanrıverdi kimdir?

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tanrıverdi kimdir? Mehmet Tanrıverdi daha önce nerelerde görev yaptı? İşte Mehmet Tanrıverdi'nin biyografisi;

Mehmet Emin Özcan kimdir?

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Özcan kimdir? Mehmet Emin Özcan daha önce hangi görevlerde bulundu? İşte Mehmet Emin Özcan'ın biyografisi...

Mehmet Çitil kimdir?

Deniz Gayrimekul Yatırım Ortaklığı Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olan Mehmet Çitil kimdir? Mehmet Çitil daha önce hangi görevlerde bulundu? İşte Mehmet Çitil'in biyografisi...

Mehmet Ali Ergin kimdir?

Re-pie Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan Mehmet Ali Ergin kimdir? Mehmet Ali Ergin daha önce hangi görevlerde bulundu?

Mehmet Aslan kimdir?

Gayrimenkul Hukuku Avukatı Mehmet Aslan kimdir? Hangi alanlarda çalışmaktadır?

Mehmet Çakılcıoğlu kimdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Mehmet Çakılcıoğlu oldu. Peki Mehmet Çakılcıoğlu kimdir? Mehmet Çakılcıoğlu hangi işlerde görev aldı?

Mehmet Umur kimdir?

Mehmet Umur, AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı olarak gösterildi. Peki, AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı Mehmet Umur kimdir?

Ömer Bulut kimdir?

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan'ın belediye başkan aday adayı olarak kurumdan ayrıldı. Akabinden TOKİ Başkanlığı görevibe vekaleten Başkan Yardımcısı Ömer Bulut atandı. Peki, Ömer Bulut kimdir?

Mehmet Çakın kimdir?

Mehmet Çakın, 2019 yerel seçimlerine Ak Parti Uşak Belediye Başkan Adayı oldu. Peki Mehmet Çakın kimdir? Mehmet Çakın bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Mehmet Vejdi Kahraman kimdir?

Mehmet Vejdi Kahraman, 2019 yerel seçimlerinde AKP'nin Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. Peki, Mehmet Vejdi Kahraman kimdir? Mehmet Vejdi Kahraman bugüne kadar hangi işlere görev aldı?

Mehmet Zeybek kimdir?

Mehmet Zeybek, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti'den Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki, Mehmet Zeybek kimdir? Mehmet Zeybek bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Mehmet Sezer kimdir

Mehmet Sezer kimdir Mehmet Sezer kimdir

Mehmet Sezer kimdir?


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Emlak Müdürü Mehmet Sezer, 1973 yılında Amasya’nın Merzifon ilçesinde doğdu. 1997 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde göreve başlayarak Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü’nde 5 yıl Müdür Yardımcısı olarak çalıştıktan sonra kısa bir süre Özel Sektörde Yönetici olarak çalıştı.


2003 yılından itibaren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Encümen Müdürlüğü, İhale İşleri Müdürlüğü, Emlak Müdürlüğü’nde Müdür Yardımcısı ve Genel Sekreter Yardımcısı Danışmanlığı görevinde bulundu.


Mehmet Sezer, 05.05.2011 tarihinden itibaren Emlak Müdürü olarak görevine devam etmektedir. İşletme Fakültesi Mezunu olan Mehmet Sezer evli ve 2 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.Mehmet Sezer iletişim bilgileri!


Emlak Müdürlüğü


Adres: Binbirdirek Mh. Piyer Loti Cd. No:4 Fatih - İstanbul

Telefon: 0212 455 33 88

Faks: 0212 449 51 33

E-mail:...