Merkez Ankara lansman

Merkez Ankara lansman

Pasifik İnşaat tarafından hayata geçirilen, Millet Bahçesi’ne komşu Merkez Ankara, lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor...

Merkez Ankara'da ön talep dönemi 7 Mayıs'ta başlıyor!

Ankara Ego Arazisi üzerinde hayata geçirilen Merkez Ankara projesinde 7 Mayıs 2018’den itibaren ön talep toplamaya başlıyor.  Proje Pasifik – Çiftay Ortaklığı imzasını taşıyor. 

Merkez Ankara'dan ofis sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat! 

Emlak Konut güvencesi ve Pasifik ortaklığı ile inşa edilen proje Merkez Ankara'dan ofis almak isteyenlere 0,99 oranla , 1 yıl taksit ertelemeli, 120 ay vade imkanı sunuldu.

Merkez Ankara'dan 96 ay vade fırsatı!

Emlak Konut GYO projeleri arasında 2020'nin şampiyonu olan Merkez Ankara'da 0,99 oranla banka kredisi olmadan, konutlarda 60 ay, ofislerde 96 ay vade fırsatı sunuluyor.

Emlak Konut GYO Merkez Ankara'nın geliri 1.3 milyar TL'ye arttı! 

Emlak Konut GYO'nun projelerinden Merkez Ankara'da yüklenici ile yapılan sözleşmeye ek 7 No.lu protokol ile arsa satışı karşılığı asgari şirket payı toplam geliri 1 milyar 258 milyon 365 bin TL'den 1 milyar 384 milyon 181 bin 652,31 TL'ye arttı.

Merkez Ankara'da 0,99 vade oranlı yeni kampanya! 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın en çok satan projesi olan Merkez Ankara'da 0,99 vade oranlı yeni bir kampanya başladı.

Emlak Konut GYO Merkez Ankara 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Merkez Ankara projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Merkez Ankara değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Ankara ili, Yenimahalle ilçesindeki Merkez Ankara projesine dair değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut GYO'dan İller Bankası'nın 2 arsasına dev proje!

Emlak Konut GYO, mülkiyetinde bulunan Merkez Ankara projesinin R bloğuna İller Bankası'na 745.4 milyon TL'ye satarken, İller Bankası'na ait 2 arsayı 336.6 milyon liraya satın aldı.

Merkez Ankara'nın ofis etabı satışa çıktı!

Emlak Konut ile Pasifik inşaat ortaklığında inşa edilen ofis, konut, AVM ve otel fonksiyonlarından oluşan Merkez Ankara'nın ofis etabı satışa çıktı!

Merkez Ankara güncel fiyat listesi Kasım 2020!

Merkez Ankara güncel fiyat listesi Kasım 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Merkez Ankara güncel fiyat listesi Kasım 2020, Merkez Ankara fiyatları ve Merkez Ankara ofis fiyatları 2020...

Merkez Ankara ofis fiyatları Kasım 2020!

Merkez Ankara ofis fiyatları Kasım 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Merkez Ankara ofis fiyatları Kasım 2020, Merkez Ankara fiyat listesi ve Merkez Ankara ofis fiyatları 2020...

Merkez Ankara’da evlerin yüzde 75’i satıldı!

Ankara'nın şehir merkezinde hayata geçen Merkez Ankara projesinde ofisler satışa çıkarıldı. Projede yer alan evlerin de yüzde 75’in de satışı gerçekleşti. 

Merkez Ankara ofis fiyat listesi 2020!

Merkez Ankara ofis fiyat listesi 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Merkez Ankara ofis fiyat listesi 2020 ve proje detayları...

Merkez Ankara ofis fiyatları!

Emlak Konut GYO güvencesi ve Pasifik İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Merkez Ankara projesindeki ofisler satışa çıktı. İşte Merkez Ankara ofis etabı fiyatları...

Merkez Ankara lansman Haberi

Merkez Ankara lansman


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesiyle Pasifik İnşaat vizyonunu buluşturan şehrin yeni buluşma noktası Merkez Ankara, lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor. 

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli ve Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan’ın katılımıyla konut, ofis, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarını bir arada sunan, yapımına başlanan Millet Bahçesi’ne komşu ve Ankara’nın gerçek merkezinde hayata geçirilen Merkez Ankara’yı yarın düzenleyeceği basın toplantısında anlatacak. 

Tel: . 444 05 06
Web: