Merve Sinop tarık üzgün nişan

Merve Sinop tarık üzgün nişan

Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut sitesi www.emlakkulisi.com'un editörlerinden Merve Sinop, Tarık Üzgün ile dün nişanlandı. Nişan töreni Esenler'de gerçekleşti.

Çukurova Mimarlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Çukurova Mimarlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Ataşehir'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Tarık Sana ve Filiz Kodaman ortaklığında kuruldu.

Büyük Çamlıca Raylı Sistem Hattı'nın maliyeti ne kadar olacak?

İBB CHP Grup Sözcüsü Tarık Balyalı, Büyük Çamlıca Raylı Sistem Hattı'na ilişkin açıklamalarda bulundu. Balyalı, "“Proje bedeli 192 milyon Avro olarak belirlenmiş ama şu anda güncellemeyle birlikte 250 milyon Avro'yu aşacağı tahmin ediliyor" dedi.

Trk Groub Emlak Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Trk Groub Emlak Danışmanlık Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 350 bin TL sermaye bedeli ile Ahmed E.A.R.K, Ilham Rıfaı, M-eıd Alfaraj, Mohamed Aly S.E- Mohamed E.F.B, Saad S.E.A ve Tarık İbrahim ortaklığında kuruldu.

The Made Mimarlık Ve Tasarım Anonim Şirketi kuruldu!

The Made Mimarlık Ve Tasarım Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Merve Ayşe Köklü ve Derya El Aliwat ortaklığında kuruldu.

​​​​​​​Tarık Gürdil kimdir? 

Kiler GYO'nun Genel Müdürü Tarık Gürdil kimdir? Gürdil daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? 

Tarık Gürdil, Kiler GYO'dan istifa etti!

Kiler GYO'nun KAP'ta yaptığı açıklamaya göre, Genel Müdürü Tarık Gürdil görevinden istifa etti. 

Sinop'ta 11.3 milyon TL'ye satılık 4 gayrimenkul!

Sinop İli Ayancık Belediye Başkanlığı, Sinop Ayancık'ta yer alan 4 adet gayrimenkulü 11 milyon 315 bin 978 TL bedelle satışa çıkardı.

Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi'nin restorasyonu 7 Haziran'da tamamlanacak!

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi'nin restorasyonunun 7 Haziran tarihinde bitirilmesi planlandığını dile getirerek, "Bu merkez açıldığında birçok misafire kültür hizmeti verecek." diye konuştu.

Tarık Proje Yönetim Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Tarık Proje Yönetim Danışmanlık Limited Şirketi bugün Kartal'da 50 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Gültekin tarafından kuruldu.

TEV Uğuz Tarık Demirağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açıldı!

Merhum iş adamı Uğuz Tarık Demirağ'ın bağışı ve vasiyetiyle Ümraniye'de hayata geçirilen 2019-2020 eğitim öğretim yılı itibarıyla kapılarını açan okulun resmi açılış töreni yapıldı.

Mentor Site Yönetimi Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Mentor Site Yönetimi Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 200 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Tarık Arda tarafından kuruldu.

İstanbul'da metro yatırımları canlanacak!

CHP Grup Sözcüsü Tarık Balyalı, İstanbul'da metro yatırımlarının canlandırılacağını ve İBB’nin çok ciddi bir çıkış yakalayacağını ifade etti...

Ic Uluslarası Uygunluk Değerlendirme Belgelendirme Müh. Eğitim Hizmetleri Ticaret LTD.ŞTİ. kuruldu!

Ic Uluslarası Uygunluk Değerlendirme Belgelendirme Müh. Eğitim Hizmetleri Ticaret LTD.ŞTİ. Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ayfer Güneş ve Tarık Kıyan ortaklığıyla kuruldu.

Merve Sinop tarık üzgün nişan Haberi

Merve Sinop tarık üzgün nişan

Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut sitesi www.emlakkulisi.com bünyesinde editör olarak görev yapan Merve Sinop, Tarık Üzgün ile dün nişanlandı. Nişan töreni Esenler'de bulunan Yadran 2 Düğün Salonu'nda gerçekleşti.


Eviliğe ilk adımlarını atan genç çifte Emlak Kulisi ailesi olarak mutluluklar...