06 / 07 / 2022

Metal Yapı Konut Blue Lake satılık

Metal Yapı Konut Blue Lake satılık

Blue Lake Küçükçekmece projesinde metrekare birim fiyatı 3 bin 200 dolardan başlayarak değişiyor. Blue Lake Küçükçekmece'de teslimler Ekim 2017'de yapılacak...

Metal Yapı'nın acı günü! Hamdi Aksoy vefat etti!

Metal Yapı Holding'in kurucularından ve Onursal Başkanı Hamdi Aksoy, hayatını kaybetti.

Karcı Metal Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karcı Metal Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi Kartal'da 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Rıza Çelik tarafından kuruldu.

Mnf Metal Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mnf Metal Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fikri Yönder tarafından kuruldu.

Metal Yapı'nın onlarca değerli gayrimenkulü icradan satılıyor! Yatırımcılar dikkat!

Metal Yapı tarafından İstanbul Küçükçekmece'de inşa edilen göl mazaralı ev ve dükkan icradan satışa sunuldu.

Net Yapı Konut Anonim Şirketi kuruldu!

Net Yapı Konut Anonim Şirketi Şişli’de  200 bin TL sermaye bedeli ile Harun Kütükde ve Eyyüp Kütükde tarafından kuruldu.

Metal Yapı Konut A.Ş.'nin 170 mülkü icradan satılıyor!

İnşaat sektörünün önemli isimlerinden Metal Yapı Konut A.Ş.'nin bünyesinde yer alan gayrimenkuller için satış kararı çıktı. 

Yeksan Metal Yapı Malzemeleri Ve Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yeksan Metal Yapı Malzemeleri Ve Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tuzla’da  500 bin TL sermaye bedeli  ile Hasan Şipal tarafından kuruldu.

Mts Cephe Sistemleri Metal Yapı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mts Cephe Sistemleri Metal Yapı Ticaret Limited Şirketi Pendik’te  100 bin TL sermaye bedeli  ile Murat    Sacihan ve Esila Sacihan  tarafından kuruldu.

Ald Metal Yapı Cam Alüminyum İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ald Metal Yapı Cam Alüminyum İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy’de  100 bin TL sermaye bedeli  ile Can Aldoğan ve  Zeki Aldoğan tarafından kuruldu.

Sahil Metal Yapı Otomotiv Otomasyon Ve Enerji Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sahil Metal Yapı Otomotiv Otomasyon Ve Enerji Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kartal’da 500 bin TL sermaye bedeli  ile Fatma Karateke ve Şehri Şirin tarafından kuruldu.

Sistem Grup Cam Metal Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sistem Grup Cam Metal Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenyurt’ta  250 bin TL sermaye bedeli ile Recep Yazar ve Osman ve Yazar tarafından kuruldu.

Koray Hırdavat Metal Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koray Hırdavat Metal Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Burhan Göker tarafından kuruldu.

Mutlu Dönüşüm Plastik Metal Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mutlu Dönüşüm Plastik Metal Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 2 milyon TL sermaye bedeli ile Erdinç Zıplı tarafından kuruldu.

Metal Yapı Konut Blue Lake satılık Haberi

Metal Yapı Konut Blue Lake satılık


Stüdyo dairelerden, 4+1 dairelere kadar seçeneklerin yer aldığı Blue Lake projesi İstanbul Küçükçekmece'de göle 85 metre yakınlıkta yükseliyor.


Metal Yapı Konut A.Ş. tarafından hayata geçirilen Blue Lake Küçükçekmece projesi 788 adet daire ve 22 ticari birimden meydana geliyor. Projede daire alanları 60 ila 400 metrekare arasında değişiyor.Blue Lake Metal Yapı Konut fiyatlar!


Blue Lake Küçükçekmece projesinde dairelerin metrekare birim fiyatı 3 bin 200 dolar ile 5 bin 717 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Blue Lake Küçükçekmece projesinde daire teslimleri Ekim 2017'de yapılıyor. 


Küçükçekmece Blue Lake projesi 14 katlı sekiz blok olarak tasarlandı. Blue Lake Evleri Küçükçekmece projesinde yüzde 30 peşinatla 60 ay sıfır faiz taksit imkanı sunuluyor.


38 bin metrekare alanda yükselen Blue Lake Küçükçekmece projesinde yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun...