MGH Group inşaat sektürü açıklama

MGH Group inşaat sektürü açıklama

İnşaat sektöründe yaşanan sorunlara dikkat çeken MGH Group CEO'su Cihan Ferruh Asal, Türkiye'de bankaların faiz oranlarının da düşmesinin etkisiyle konuta talebin artmasıyla birlikte inşaat sektöründe yapsatçıların türediğini belirtti.

Royal Mark Group İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Royal Mark Group İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 400 bin TL sermaye bedeli ile Saad Idan Al Battawı ve Mohammed Al Mattawı ortaklığında kuruldu. 

Eda Group İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Tekstil Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eda Group İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Tekstil Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Gülken Bana tarafından kuruldu. 

Zeynep Group İnşaat Gıda Enerji Limited Şirketi kuruldu!

Zeynep Group İnşaat Gıda Enerji Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ayhan Korkmaz tarafından kuruldu.

Caslan Group İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Caslan Group İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Bahram Jafarov ve Arzuman Niyazov ortaklığında kuruldu.

Art Universal Group İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Art Universal Group İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 240 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Hayal tarafından kuruldu.

Yazıcı Group İnşaat Endüstri Tahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yazıcı Group İnşaat Endüstri Tahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Murat Yazıcı tarafından kuruldu.

Five Stars Group İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Five Stars Group İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile  Fady Aldroby ve Joumana Almoustafa Alhosnı ortaklığında kuruldu.

New Estate Group İnşaat Gayrimenkul İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

New Estate Group İnşaat Gayrimenkul İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 600 bin TL sermaye bedeli ile Jassem Mouh Alabdullah tarafından kuruldu.

Dere Group İnşaat Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dere Group İnşaat Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Asena Dere ve Hasan Dere ortaklığında kuruldu. 

Ada Park Group İnşaat Yapı Ve Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Ada Park Group İnşaat Yapı Ve Turizm Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Murat Adanır tarafından kuruldu. 

Fa Group İnşaat Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Fa Group İnşaat Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Rafat Rashıd Omar tarafından kuruldu. 

Green Vısıon Group İnşaat İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi kuruldu!

Green Vısıon Group İnşaat İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 200 bin TL sermaye bedeli ile Mohammadalı Hassankhanı, Mohammadjavad Ahmad Akhoundı ve Seyyedvahıd    Pourhoseınımahmoodab ortaklığında kuruldu. 

Mira Group İnşaat Gayrimenkul İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mira Group İnşaat Gayrimenkul İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Ljına Tarabıchı tarafından kuruldu. 

MGH Group inşaat sektürü açıklama

MGH Group inşaat sektürü açıklama MGH Group inşaat sektürü açıklama

Şirket, 35 milyon dolarlık toplam ciro gerçekleştirilmesi halinde başka ülkelere de açılmayı düşünüyor.


Kaba inşaat, çelik montaj, altyapı işleri, anahtar teslim rezidans alanlarında faaliyet gösteren MGH Group, 2016 yılında 35 milyon dolar ciro elde etmeyi hedefliyor. 20 yıllık bir tecrübeye sahip olduklarını ifade eden MGH Group CEO'su Cihan Ferruh Asal, son 10 yılda özellikle Bodrum'da önemli projelere imza attıklarını belirtti. 'Fuga Yaz Gündoğan Evleri' , 'Karaincir Taş Evler' , 'Doğa Hanımeli Evleri' ve 'Detur İş Merkezi' projeleri ile Türkiyenin değişik illerindede konut, ticari ve endüstriyel yapılar ile otel inşaatları gibi birçok projeyi gerçekleştirdiklerini belirtti. Türkiye'de gerçekleştirmek istedikleri işler ile ilgili bilgi veren Asal, Azerbaycan'da Afet İşleri Bakanlığı'nın 18 milyon dolarlık bir projesi ile ilgileniyoruz. Azerbaycan'da yapmak istediğimiz başka işler var...