31 / 01 / 2023

Milli Emlak konut imarlı arsa

Milli Emlak konut imarlı arsa

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan Ekim ayı ihale ilanları arasında Bayburt'taki imarlı arsa da yer alıyor. Söz konusu arsa 44 bin TL bedelle satışa çıkarıldı. 

Milli Emlak Konya'da 52 bin 100 liraya konut imarlı arsa satacak!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü merak edilen ve araştırılan Eylül ayındaki ihale ilanlarını hız kesmeden yayımlamayı sürdürüyor. Yayımlanan ilanlara göre, Milli Emlak Konya'da da arsa satıyor. İşte detaylar...

Milli Emlak'tan 31 bin 275 liraya konut imarlı arsa fırsatı! Aman kaçırmayın!

Milli Emlak'tan 31 bin 275 liraya konut imarlı arsa fırsatı... KDV'den muaf arsa fırsatını aman kaçırmayın...

Milli Emlak 21 bin 452 liraya konut imarlı arsa satıyor! Bu KDV'den muaf arsa fırsatını sakın kaçırmayın!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü 21 bin 452 liraya konut imarlı arsa satıyor... Bu KDV'den muaf arsa fırsatını sakın kaçırmayın...

Milli Emlak 28 bin liraya konut imarlı arsa satacak! Bu KDV'den muaf arsa fırsatını aman kaçırmayın!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü 28 bin TL'ye konut imarlı arsa satacak. Bu KDV'den muaf arsa fırsatını aman kaçırmayın....

Milli Emlak o ilde 92 bin 500 liraya imarlı arsa satacak! KDV'den muaf arsa fırsatını sakın kaçırmayın!

Yatırımcıların merakla beklediği Ocak 2023 ihale ilanlarını resmi web sitesi üzerinden bir bir yayımlayan Milli Emlak Genel Müdürlüğü şimdi de 92 bin 500 liraya konut imarlı arsa satacak.

Milli Emlak o ilde 38 bin liraya konut imarlı arsa satacak! Bu fırsatı aman kaçırmayın!

Yatırımcıların merakla beklediği Ocak ayı ihale ilanlarını resmi web sitesi üzerinden tek tek yayımlayan Milli Emlak Genel Müdürlüğü şimdi de 38 bin liraya konut imarlı arsa satacak.

Milli Emlak'tan o ilde 25 bin TL'ye konut imarlı arsa fırsatı! Aman kaçırmayın!

Yatırımcıların merakla beklediği 2023 yılı Ocak ayı ihale ilanlarını resmi internet sitesi üzerinden peş peşe yayımlayan Milli Emlak Genel Müdürlüğü şimdi de 25 bin TL'ye konut imarlı arsa satacak.

Milli Emlak'tan o ilde 100 bin TL'ye imarlı arsa fırsatı! KDV'den muaf bu arsayı sakın kaçırmayın!

Yatırımcıların merakla beklediği Ocak ayı ihale ilanlarını resmi internet sitesi üzerinden peş peşe yayımlayan Milli Emlak Genel Müdürlüğü şimdi de 100 bin TL'ye konut imarlı arsa satacak.

Milli Emlak o ilde 28 bin 560 TL'ye arsa satacak! Arsa almak isteyenler bu tarihi aman kaçırmayın!

Yatırımcıların merak ettiği ve araştırdığı Ocak 2023 ihale ilanlarını resmi web sitesi üzerinden peş peşe yayımlayan Milli Emlak Genel Müdürlüğü şimdi de 28 bin 560 TL'ye konut ve ticari alan imarlı arsa satacak.

Milli Emlak 18 bin 850 TL'ye konut ve ticari alan imarlı arsa satacak! Yeni yılın ilk fırsatını kaçırmayın!

Yatırımcıların merakla beklediği Ocak 2023 ihale ilanlarını resmi web sitesi üzerinden peş peşe yayımlayan Milli Emlak Genel Müdürlüğü şimdi de 18 bin 850 TL'ye konut ve ticari alan imarlı arsa satacak.

Milli Emlak'tan 30 bin 400 TL'ye konut imarlı arsa fırsatı! Aman kaçırmayın!

Yatırımcıların merakla beklediği Aralık 2022 ihale ilanlarını resmi web sitesi üzerinden peş peşe yayımlayan Milli Emlak Genel Müdürlüğü şimdi de 30 bin 400 TL'ye konut imarlı arsa satacak...

Milli Emlak 19 bin TL'ye konut imarlı arsa satacak! Sakın kaçırmayın!

Aralık ayı ihale ilanlarını resmi internet sitesi üzerinden bir bir yayımlayan Milli Emlak Genel Müdürlüğü  şimdi de Konya'da 19 bin liraya konut imarlı arsa satacak. İşte ihale ile ilgili öne çıkan detaylar...

Milli Emlak o ilde 8 adet konut ile 54 adet arsa ve araziyi satıyor! Yüzde 20 indirim ve 12 aya varan taksit fırsatı! 

Gümüşhane Milli Emlak, Gümüşhane ili, Merkez ilçesi'nde yer alan 8 adet konut ile 54 adet arsa ve araziyi satıyor. Yüzde 20 indirim ve 12 aya varan taksit fırsatını kaçırmayın!

Milli Emlak 39 bin 300 TL'ye imarlı arsa satacak!

Milli Emlak Genel Müdürlüğünün yayımlamış olduğu Aralık ayı ihale ilanları arasında 39 bin 300 Türk Lirası bedelle satışa çıkarılan konut imarlı bir arsa da yer alıyor. 

Milli Emlak konut imarlı arsa Haberi

Milli Emlak konut imarlı arsa

Arsa yatırımı yapmak isteyenlerin yakın markajına giren Ekim 2022 ihale ilanlarını resmi web sitesi üzerinden yayımlamaya devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Bayburt'taki konut imarlı arsa için de satış ihalesi düzenliyor.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesindeki Ekim ayı ihale ilanları arasında Bayburt Demirözü'ndeki imarlı arsa da mevcut. 

Milli Emlak Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesinde yer alan detaya göre, satışa sunulan arsa Bayburt Demirözü Güneşli Köyü'nde yer alıyor. 

Milli Emlak tarafından satışa sunulan arsanın taşınmaz numarası 69030103064 şeklinde açıklandı. Yine resmi web sitesinde yer alan detaylara göre, söz konusu arsanın alanı 793,93 metrekare.

Milli Emlak Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesindeki bilgiye göre, hazine hissesinin 793,93 metrekare şeklinde açıklandığı...