Moc Mühendislik İnşaat nerede

Moc Mühendislik İnşaat nerede

Moc Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Onur Cebiroğlu tarafından 10 bin TL sermaye ile 29 Temmuz'da Maltepe, İdealtepe Mahallesi, Denizciler Caddesi'nde kuruldu.

Güven Kentsel Dönüşüm Mimarlık Mühendislik İnşaat Emlak Peyzaj San.İç Ve Dış Tic.Limited Şirketi kuruldu!

Güven Kentsel Dönüşüm Mimarlık Mühendislik İnşaat Emlak Peyzaj San.İç Ve Dış Tic.Limited Şirketi Avcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mücahit Abuçka tarafından kuruldu.

İkiaydın Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

İkiaydın Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 20 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Aydın tarafından kuruldu.

Aydın Çolak Mimarlık Mühendislik İnşaat Tasarım Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aydın Çolak Mimarlık Mühendislik İnşaat Tasarım Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Aydın Çolak tarafından kuruldu.

Dönüşüm Kentsel Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Dönüşüm Kentsel Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Maltepe'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mustafa Kurtoğlu tarafından kuruldu.

Arşın Harita Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arşın Harita Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Emrullah Ciğerci ve Gökhan Tekin ortaklığında kuruldu.

Eryap Mühendislik İnşaat'ın sermayesi ne kadar arttı?

Eryap Mühendislik İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş., sermaye artışı hakkında açıklama yaptı. Peki Eryap Mühendislik İnşaat'ın sermayesi ne kadar arttı?

Elfjet Makina Mühendislik İnşaat'ın merkez nakli yapıldı!

Elfjet Makina Mühendislik İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakil işlemi gerçekleştirildi. Elfjet Makina Mühendislik İnşaat'ın merkez nakli Tuzla'ya yapıldı. 

Serra Dönüşüm Yapı Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Serra Dönüşüm Yapı Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Serra Aksakal ve Mustafa Mahmut Aksakal ortaklığında kuruldu. 

Taşkın Altınkaya Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Ve Proje Yönetimi San.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Taşkın Altınkaya Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Ve Proje Yönetimi San.Tic.Ltd.Şti. bugün Beylikdüzü’nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Taşkın Altınkaya tarafından kuruldu. 

Akalın Planlama Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Akalın Planlama Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü’nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Belya Mehmet Akalın tarafından kuruldu. 

Uchan Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Kentsel Tasarım Dönüşüm Ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. kuruldu!

Uchan Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Kentsel Tasarım Dönüşüm Ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.  bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Sultanbeyli’de Mustafa Uçan tarafından kuruldu.

Arşın Karot Mühendislik İnşaat Lazer Kesim Asansör İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arşın Karot Mühendislik İnşaat Lazer Kesim Asansör İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Serdar Ekrem Kurumahmut tarafından 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Moc Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Moc Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Onur Cebiroğlu tarafından 10 bin TL sermaye ile 29 Temmuz'da Maltepe, İdealtepe Mahallesi, Denizciler Caddesi'nde kuruldu.

Moc Mühendislik İnşaat nerede Haberi

Moc Mühendislik İnşaat nerede

Moc Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Onur Cebiroğlu tarafından 10 bin TL sermaye ile 29 Temmuz'da Maltepe, İdealtepe Mahallesi, Denizciler Caddesi'nde kuruldu.


Moc Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi iş konusu;Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır 1-Yurt içinde ve dışında her nevi bina,konut,ferdi konut,işyeri,okul,depo,hastane,kara ve demiryolu,liman,köprü,baraj,gölet,sulama tesisleri,doğal gaz,petrol nakil ve dağıtım tesisleri,kanalizasyon,arıtma tesisleri, askeri tesisler,fabrika,sanayi tesisleri,turistik tesisler,otel,dinlenme tesisleri olmak üzere her türlü bayındırlık yapı ve tesislerinin inşaatını, onarımını yapmak,ihalelerine katılmak,taahhütlerde bulunmak,mimarlık,mühendislik,danışmanlık,hizmetleri,proje tasarım ve uygulamaları,teknik uygulama sorumlulukları ile,kentsel dönüşüm hizmetlerinde bulunmak, gerçek veya tüzel kişilerle yurt içinde ve dışında ortaklıklar kurmak,danışmanlık,müşavirlik hizmetleri vermek. 


Moc Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi adres: Maltepe, İdealtepe Mahallesi, Denizciler Caddesi, Cebiroğlu Apartmanı...