29 / 11 / 2022

Moody\'s

Moody\'s

Moody's, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Toplu İdaresi Başkanlığı'nın kredi notlarını yükseltti

Moody's Türkiye’nin bu seneye ilişkin büyüme tahminini güncelledi!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, Türkiye ekonomisinin bu yıla ilişkin büyüme tahmininin yüzde 4,5'ten yüzde 5,3’e yükseltildiğini bildirdi.

Moody's İngiltere'nin kredi notu görünümünü negatif olarak belirledi!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's İngiltere'nin kredi notu görünümünü negatife çevirdiğini açıkladı.

Moody’s’ten Türkiye açıklaması: Büyüme 2,5’e gerileyecek

Moody's, Türkiye için 2022 büyüme beklentisini yüzde yüzde 4,5’e, TÜFE beklentisini ise yüzde 68,6’ya çıkardı.

Türkiye’nin kredi notu yine düştü! Moody’s açıkladı: Türkiye ödemeler dengesi üzerinde artan baskılar ve döviz rezervler

Uluslararası derecelendirme kuruluşu Moody’s Türkiye’nin kredi notunu bir kez daha düşürdü. Peki kuruluşun bu kararı IMF ve Dünya Bankası tahminleriyle tutarlı mı? Türkiye nasıl bir risk altında? Yanıtı haberde…

Moody's Türkiye'nin yeni kredi notuyla ilgili duyuru yaptı

Son dönemde yüksek enflasyonla mücadele eden Türkiye'nin kredi notu Moody's tarafından açıklandı. Şirket, kredi notunda herhangi bir değişiklik yapılmadığını duyurdu.

Moody's tarafından Türkiye'ye uyarı geldi!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, varlık risklerinin en fazla artması beklenen 'gelişmekte olan ülke' olarak Türkiye'ye dikkat çekti.

Moody’s Türkiye’nin büyüme tahminlerini yükselttiğini bildirdi!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody’s Türkiye’nin 2021 yılı büyüme tahmininin yüzde 3,5’ten 4’e, 2022 yılı büyüme tahminini ise yüzde 4’ten yüzde 5’e yükselttiğini açıkladı.

Moody's 2021 Türkiye değerlendirme takvimini açıkladı!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, 2021'de Türkiye'nin kredi notu ve görünümüne ilişkin muhtemel değerlendirme tarihlerini bildirdi.

GABORAS, Moody’s’in karşısına dikilecek bir kurum olarak değerlendirilmeyle başlandı!

GABORAS CEO'su Kurtuluş Altun, "GABORAS, Moody’s’in karşısına dikilecek bir kurum olarak değerlendirilmeyle başlandı" açıklamasında bulundu.

Moody's 8 Türk şirketin notunu kırdı!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, Türkiye'nin kredi notunu düşürmesinin ardından 8 şirketin de notunu düşürdü.

Türkiye'nin kredi notunu 'takvim dışı' düşüren Moody's'ten açıklama!

Moody’s'in cuma günü gelen not indirimi kararı 'takvim dışı' olması nedeniyle de eleştirildi. Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu, kredi koşullarında değişiklik oluştuğunda takvim dışı değişiklik yapılacağını aktardı.

Moody's 13 Türk bankasının kredi notunu düşürdü, görünüm negatif!

Kredi derecelendirme kuruluşu Moody's 13 Türk bankasının kredi notunu düşürdü.

Moody's Türkiye'nin kredi notunu düşürdü!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B1"den "B2"ye düşürdü ve not görünümünü "negatif" olarak belirledi.

Moody\'s Haberi

Moody\'s

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Toplu İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) kredi notlarını yükseltti. Moody's internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin kredi notu `Ba3'den `Ba2'ye çıkarıldı. TOKİ'nin kredi notu ise `Ba3/Baa1.tr'den `Ba2/A3.tr'ye yükseltildi. Her iki kredi notunun görünümü ise "durağan" olarak...