Mudurnu-Bolu karayolu

Mudurnu-Bolu karayolu

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, “Mudurnu-Bolu karayolu yapımının gecikmesi nedeniyle bizi eleştirenler, Cumhuriyet tarihi boyunca bu yola kazma dahi vurmayan bir zihniyeti temsil etmektedir.

TOKİ Mudurnu 108 konut ihalesi bugün!

Bolu İli, Mudurnu İlçesi, Taşkesti Beldesi, 3.Etap 108 Adet Konut, 4 adet Dükkân İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (e-ihale) ihalesi bugün saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ Bolu Mudurnu Taşkesti 108 konut ihalesi 18 Kasım'da!

Bolu İli, Mudurnu İlçesi, Taşkesti Beldesi, 3.Etap 108 Adet Konut, 4 adet Dükkân İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (e-ihale) ihalesi 18 Kasım 2020 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

Bolu'da yangında 2 çocuklarını kaybeden aileye ev yardımı yapılacak!

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu'nun Mudurnu ilçesindeki yangına ilişkin olarak "Ailenin tamamen yanmış olan evinin yerine modern bir ev yaptırmayı planlıyoruz" dedi.

TOKİ Bolu Mudurnu Taşkesti 3. Etap kura sonucu 7 Mayıs 2020!

TOKİ Bolu Mudurnu Taşkesti 3. Etap kura sonucu 7 Mayıs 2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Bolu Mudurnu Taşkesti 3. Etap kura sonucu 7 Mayıs 2020 ve TOKİ Mudurnu Taşkesti 3. Etap kura sonuçları listesi...

TOKİ Bolu Mudurnu Taşkesti 3. Etap kura çekilişi bugün!

Yatırımlarına devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın TOKİ Bolu Mudurnu Taşkesti 3. Etap projesindeki konutların kura çekilişi bugün yapılacak.

Bolu Mudurnu Kaygana alt gelir TOKİ başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bolu Mudurnu Kaygana alt gelir grubu projesi bugün itibariyle satışa sunudu.

TOKİ Bolu Mudurnu orta gelir başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bolu Mudurnu Kaygana orta gelir grubu projesinde yer alan konutlar bugün itibariyle satışa sunuldu.

Bolu Mudurnu TOKİ orta gelir projesi 23 Mart'ta satışa çıkıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bolu Mudurnu Kaygana orta gelir grubu projesinde yer alan 6 adet konut için başvuru dönemi 23 Mart tarihi itibariyle başlıyor.

TOKİ Bolu Mudurnu Kaygana alt gelir başvuruları 23 Mart'ta başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bolu Mudurnu Kaygana alt gelir grubu projesi için başvuru dönemi 23 Mart'ta başlıyor.

TOKİ Bolu Mudurnu Kaygana alt gelir başvuruları yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bolu Mudurnu Kaygana alt gelir grubu projesinde yer alan konutlar yarın itibariyle satışa çıkıyor.

Bolu'daki hortumda 12 ev hasar gördü!

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde yer alan Taşkesti beldesinde, pazar günü etkili olan hortumda, 12 evde hasar meydana geldi. Bölgede hasar tespit çalışmalarının tamamlandığı kaydedildi.

TOKİ Bolu Mudurnu Kaygana başvuruları 2019!

TOKİ Bolu Mudurnu Kaygana başvuruları 2019 ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutların fiyatları 117 bin 784 TL ile 163 bin 926 TL arasında değişiyor.

Bolu Mudurnu Kaygana alt gelir başvuru tarihleri 2019!

Bolu Mudurnu Kaygana alt gelir başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede 218 adet 2+1 konut bulunuyor.

Mudurnu-Bolu karayolu Haberi

Mudurnu-Bolu karayolu

Bu yatırımın büyüklüğünü göz önünde bulundurursak, AK Parti Hükümetimizin hakkını da vermek lazım. Yol yapım çalışmaları yeniden başladı. Allah'ın izniyle çalışmaları hızlandırarak heyelan nedeniyle çalışmalarda kaynaklanan zaman kaybını telafi edeceğiz” dedi.


AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Mudurnu İlçesi'ne yaptığı ziyaret öncesinde, Mudurnu-Bolu karayolunda devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.


Beraberindeki heyetle yaptığı incelemelerin ardından yol çalışmalarını gerçekleştiren müteahhit firma yetkililerinden bilgiler alan Milletvekili Ercoşkun, Tepe Karakolu mevkiinde meydana gelen heyelan nedeniyle aksaklığa uğrayan yol çalışmalarının yeniden süratli bir biçimde sürdürüldüğünü söyledi.


Ercoşkun, yaptığı bilgilendirmede, şunları söyledi: “Mudurnu yolu geçtiğimiz seçim döneminde polemik konusu olan bir yatırım. İlçe bağlantı yollarımızın tamamının ihale edilmesi noktasında bir çalışmamız vardı. Yol çalışmalarımıza geçtiğimiz süreçte başladık. Bu çalışma üzerinden AK Parti'ye eleştiride bulunanlar da Cumhuriyet tarihi...