mustafa koca kimdir

mustafa koca kimdir

Kütahya Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, bölgedeki yatırım ve projeleri anlattı. Koca, yapılacak olan kamu ve özel sektöre ait her türlü yatırımın önünü açmaya çabaladıklarını söyledi.

Kütahya Emet'te yatırımların önü açılıyor!

Kütahya Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, bölgedeki projeleri ve yatırımları anlattı. Koca, ''İlçede her türlü yatırımların önünü açıyoruz'' diye konuştu.

İnşaat sektöründe stopaj ödemesi kaldırılmalı!

ASKON, 64. Hükümet'e iş dünyası adına önerilerde bulundu.KDV'de ciddi anlamda kargaşa ve farklı uygulamalar bulunduğunu iddia eden Koca, "İnşaat sektöründe stopaj ödemesi uygulamasının kaldırılması gerekmektedir dedi.

Mustafa Koca kimdir?

Kütahya Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca kimdir? Mustafa Koca, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Mustafa Koca, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Mustafa Koca...

Mustafa Koca Türkiye ilk çeyrek büyüme rakamlarını değerlendirdi!

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Başkanı Mustafa Koca Gayri Safi Yurtiçi Hasılanın (GSYH) 2014 yılı birinci çeyreğinde yüzde 4,3 arttığını anımsatarak, söz konusu rakamın kritik bir dönemin sonunda gelen iyi bir oran olduğunu vurguladı.

Mustafa Tercan kimdir?

Esas Holding CFO’su Mustafa Tercan kimdir? Mustafa Tercan hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Mustafa Tercan'ın biyografisi...

Mustafa Levent Sungur kimdir?

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve TOKİ Başkan Yarcımdısı Mustafa Levent Sungur kimdir? Mustafa Levent Sungur daha önce hangi görevlerde bulundu?

Mustafa Teksoy kimdir?

Teksoy Yapı'nın ikinci kuşak yöneticilerinden Mimar M.Sc. Mustafa Teksoy kimdir? Mustafa Teksoy daha önce hangi işlerde görev aldı?

Mustafa Necati Işık kimdir?

Mustafa Necati Işık, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan adayı oldu. Peki, Mustafa Necati Işık kimdir? Mustafa Necati Işık, bugüne kadar hangi işlere imza attı? 

Mustafa Demir kimdir?

Bayındırlık Eski Bakanı Mustafa Demir, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti'den Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Peki, Mustafa Demir kimdir? Mustafa Demir, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Mustafa Kuran kimdir?

Asrın Konakları projesini hayata geçiren Kuran Şirketler Topluluğu'nun kurucusu Avukat Mustafa Kuran kimdir? Mustafa Kuran, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

TOKİ Emet projesinde çalışmalar sürüyor!

Kütahya’nın Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, TOKİ tarafından inşa edilen 219 konutun çalışmalarını yerinde inceledi.

Mustafa Hakan Özelmacıklı kimdir?

Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı kimdir? Mustafa Hakan Özelmacıklı, bugüne kadar sektörde hangi işlere imza attı?

Mustafa Tuna kimdir? 

Ankara’nın yeni belediye başkanı Mustafa Tuna oldu. Peki Mustafa Tuna kimdir?  Mustafa Tuna hangi görevlerde bulundu? İşte Mustafa Tuna 'lının hayatı...

Emlak vergisi 1. taksit ödemelerinde son gün 31 Mayıs!

Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, vatandaşları emlak ve çevre temizlik vergilerini ödemede son günü beklememeleri hususunda uyarıda bulundu.

Kütahya Emet'te imar planı çalışmaları başladı!

Kütahya Emet Belediye başkanı Mustafa Koca, bölgedeki imar çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Koca, 500 bin TL'lik koruma imar planı çalışmalarının başladığını bildirdi.

Esse, Batu-Esse adıyla yeniden açılıyor!

Borçlarından dolayı kapanan ev ürünleri perakende zinciri Esse, tedarikçilerin iş birliği ve ASKON Başkanı Mustafa Koca’nın önderliğinde Batu Yatırım Holding çatısı altında Batu-Esse adıyla yeniden hayata geçiriliyor.

Kütahya Emet yatırımcılarını bekliyor!

Kütahya Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, bölgedeki yatırım ve projeleri anlattı. Koca, yapılacak olan kamu ve özel sektöre ait her türlü yatırımın önünü açmaya çabaladıklarını söyledi.

mustafa koca kimdir

mustafa koca kimdir mustafa koca kimdir

Kütahya Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca ilçeye yapılacak olan kamu ve özel sektöre ait her türlü yatırımın önünü açmaya gayret gösterdiklerini ifade etti.

Emet'e yapılacak yatırımlar için her türlü desteği sağlamaya çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Mustafa Koca; "Yerel yönetim olarak hükümetimizin vasıtası ile ilçemize yapılacak her türlü kamu yatırımı için gerekli alt yapı çalışmalarını yapıyoruz. Yeni hastane, sağlık merkezi, arsa tahsisleri, KYK yurdu imar tadilatları, gençlik merkezi imar düzenleme ve ot bedelleri gibi belediyemize düşen 

görevleri yerine getirerek kamu yatırımlarının önünü açıyoruz. Bunun dışında 2 yıllık süreçte 120 bin metre kare alanda hisarlık şelale ve sosyal tesislerimiz halkın hizmetine sunuldu. Şu anda da ihale ile özel bir işletmeciye devredildi. Tesislerimiz 12 ay boyunca açık restoranı, çay bahçeleri ve her şey dahil...