nilüfer altyapı

nilüfer altyapı

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Gölyazı’daki altyapı çalışmalarında yaşanan koordinasyonsuzluğa isyan etti.

Bursa Nilüfer Rehabilitasyon Merkezi ihalesi yarın!

Bursa Nilüfer Kurtuluş Mahallesi 5750 Ada 1 Parselde 40 Yatak Kapasiteli Rehabilitasyon Merkezi Binası İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Bursa Nilüfer rehabilitasyon merkezi ihalesi 25 Mart'ta!

Bursa Nilüfer Kurtuluş Mahallesi 5750 Ada 1 Parselde 40 Yatak Kapasiteli Rehabilitasyon Merkezi Binası İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 25 Mart 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Bursa Nilüfer 246 konut ihalesi yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bursa İli Nilüfer İlçesi İrfaniye Mahallesi 246 Adet Konut ve 24 Adet Dükkan İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesini yarın gerçekleştirecek.

TOKİ Bursa Nilüfer 246 konut ihalesi 5 Aralık'ta!

Bursa İli Nilüfer İlçesi İrfaniye Mahallesi 246 Adet Konut ve 24 Adet Dükkan İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 5 Aralık'ta gerçekleştirilecek.

Mustafa Bozbey’den altyapı isyanı!

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Gölyazı’daki altyapı çalışmalarında yaşanan koordinasyonsuzluğa isyan etti.

Bursa Nilüfer'in alt yapısı sınıfta kaldı!

Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Bursa'da altyapı kurumlarının sınıfta kaldığını söyledi. Bozbey, “Vatandaşlarımız kazılarla ilgili Nilüfer Belediyesini tek sorumlu görüyor. Şikayetlerini bunun üzerine gerçekleştiriyor''dedi.

TOKİ Bursa Nilüfer 1.201 konut ihalesi bugün yapılacak!

TOKİ Bursa Nilüfer 1.201 adet konut (+13 kapıcı dairesi), 3 adet camii ve 3 adet büfe inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi bugün gerçekleşecek.

TOKİ Bursa Nilüfer bin 161 konut ihalesi 29 Şubat'ta!

TOKİ Bursa Nilüfer bin 161 adet konut (+13 kapıcı dairesi), 3 adet camii ve 3 adet büfe inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi 29 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşecek.

Nilüfer Belediyesi altyapı çalışmalarını başlattı!

Yazla birlikte yol çalışmalarını hızlandıran Nilüfer Belediyesi, bu yıl da mahalle komitelerinin talepleriyle birlikte 65 kilometre asfalt dökmeyi planlıyor.

TOKİ Bursa Nilüfer inşaat yapım işi ihalesi!

Bursa İli Nilüfer İlçesi Özlüce Mah 1'er Adet 16 Derslikli Anadolu Öğretmen Lisesi, 200 Öğrencilik Pansiyon ve Spor Salonu İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapımaçık ihale usulü ile ihale edilecek...

Mustafa Taşhan: Altyapı hizmetlerinden sosyal faaliyetlere kadar birçok hizmet gerçekleştirdik!

Belediye Başkanı Mustafa Taşhan, 2004 yılından bugüne kadar altyapı hizmetlerinden sosyal faaliyetlere, eğitimden kültüre kadar Türkiye'de bir belediye'nin verebileceği tüm hizmetleri Türkoglu 'nda gerçekleştirdiklerini söyledi

İlbank altyapı için 3 yılda 3 milyar 942 milyon TL kaynak sağladı!

İlbank, Su ve Kanalizasyon Altyapı Projesi (SUKAP) kapsamında nüfusu 25 binin altındaki belediyelere içme suyu, kanalizasyon ve arıtma yatırımlarının gerçekleştirilmesi amacıyla 3 milyar 942 milyon TL kaynak tahsis etti...

Pakpen, altyapı boru sektöründe kalitenin önemine dikkat çekti!

2.Plastik Boru ve Altyapı Sistemleri’nde Kalite Bilinci Semineri 4- 5 Aralık tarihlerinde düzenlendi. Etkinliğe Pakplast Alt Yapı Boru Satış Müdürü Cem Sırgüven ve Alt Yapı Boru Üretim Müdürü Çağrı Korkut konuşmacı olarak katıldı....

nilüfer altyapı Haberi

nilüfer altyapı


Nilüfer Belediye Meclisi aylık olağan toplantısını Nilüfer “Barış Meclisi”nde gerçekleştirdi. Toplantıda gündeme geçilmeden önce Başkan Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin  çalışmaları hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Gölyazı’da yaptığı sazlık ve sahil temizliğinin gündeme gelmesi üzerine Başkan Mustafa Bozbey, burada altyapı konusunda yaşanan koordinasyonsuzluğa isyan etti. Yıllardır altyapı kurumlarının koordinasyonsuzluğu yüzünden boşa para harcandığını kaydeden Bozbey, “Bu sorunla Gölyazı’da da karşılaştık. Önce BUSKİ oraya girdi, kanalizasyonu yaptı, yolları düzeltti. Şimdi tekrar BUSKİ ihale yaptı ve aynı müteahhit aldı işi, tekrar kazacak ve su geçirecek. Bu iş midir? Bu kadar zengin mi Büyükşehir? Bizim paramız böyle ziyan oluyor. Altyapıya verilen paraya, emeğe yazık” diyerek tepkilerini dile getirdi.

“GÖLYAZI’DA PROJELERİ HAYATA GEÇİREMİYORUZ”


Nilüfer Belediyesi’nin Gölyazı’daki çalışmalarının devam edeceğini söyleyen Başkan Bozbey, “Ben...