NT Grup sahibi kim

NT Grup sahibi kim

Türkiye'ye komşu ülkelerdeki savaş ve çatışmalar Ankaralı NT Grup'u mali darboğaza soktu. Bu yılın ilk 9 ayında 51 milyon lira ciro elde eden şirket iflas erteleme talep etti.

Mülk sahibi olduklarını söyleyen bir grup Pamukkale yolunu trafiğe kapattı!

Pamukkale'ye ulaşımı sağlayan kara yolu, mülk sahibi olduklarını öne süren bir grup tarafından trafiğe kapatıldı. Yola 'Tapulu özel mülkiyettir, girilmez' yazısı asıldı.

Resim Modern yüzde 5 peşinatla ev sahibi yapıyor!

Ortadoğu Grup, yeni projesi Resim Modern'de uyguladığı yüzde 20 indirim, yüzde 5 peşinat, 0,98 vade oranı ve 48 ay firma finansman kolaylığı ile ev sahibi yapıyor...

AB Grup Holding'ten Seyrantepe’de lüks konut projesi!

AB Grup Holding’in sahibi Muhsin Bayrak, hayata geçirecekleri yeni projelerden ve yatırımlarda bahsetti. Seyrantepe'de lüks konut projesine başlayacaklarını söyleyen Bayrak, ''İstanbul’da 120 milyon TL’lik yatırıma başlıyoruz” dedi.

Başakcity Boutique Residence'ta senetle topraktan ev sahibi ol!

Fuzul Grup hayata geçirilen Başakcity Boutique Residence 123 konuttan meydana geliyor. Projede senetle topraktan ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Ortadoğu Grup'tan yazın en iddialı konut kampanyaları!

Ortadoğu Grup, hayata geçirdiği Mod İstanbul, Yeni Nesil Eyüp ve Resim İstanbul projelerinde başlattığı birbirinden cazip kampanyalarla bu yaz ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Mar Grup Yalıkavak ve Torba’da yeni otel açacak!

Tansu Çiller’in oğulları Mert ve Berk’in sahibi olduğu Mar Grup, Yalıkavak ve Torba’da yeni otel açacak.

Ortadoğu Grup'tan 4 projede sonbahar kampanyası!

Temmuz ayından beri tüm projelerinde yaptığı kampanyalarla daire sahibi olmak isteyenlere çeşitli avantajlar sunan Ortadoğu Grup, Resim İstanbul, Mod İstanbul, Yeni Nesil Eyüp ve Merkez Zekeriyaköy projelerinde yoğun ilgi görüyor.

Ege Grup Maidan'e Avrupa'dan ödül!

Ege Grup'un ,Çankaya'daki MAIDAN' proje Avrupa'nın prestijli gayrimenkul ödülleri arasında yer alan European Propeıty Avvards'ta "Beş Yıldızlı En iyi Ofis Mimarisi ödülünün sahibi oldu.

Aydınlı Grup, Vadistanbul ortaklığından çıkarıldı!

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında tutuklu yargılanan Ömer Faruk Kavurmacı'nın sahibi olduğu Aydınlı Grup, Vadistanbul projesinde ortaklıktan çıkarıldı.

Kocalar Grup'tan, Ankara Kazan'a yeni proje!

İnşaat, gıda, hayvancılık, tarım ve emlak üzerine faaliyet gösteren Kocalar Grup adına firma sahibi Muhsin Koca ile bir görüşme yaptık. 2023 vizyonuyla bölgesinde lider bir firma olmak için çalıştıklarını belirten Koca, hedeflerini anlattı.

Suriyeliler ihtiyaç sahibi vatandaşların tamirat işlerini yapıyor!

Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye yerleşen ve burada yaşamını sürdüren bir grup Suriyeli, Türkiye'nin kendilerine hoşgörüyle yaklaşmasına ve kapılarını açmasına teşekkür etmek için ihtiyaç sahibi Türk vatandaşlarına ulaşıp evlerinin tamirat işlerini yapıyor.

Resim İstanbul Nefes 345 bin TL'ye ev sahibi yapıyor!

345 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışların devam ettiği Ortadoğu Grup projesi Resim İstanbul Nefes, yaz aylarına özel 3 alternatifli kampanyası ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Ortadoğu Grup ramazana özel kampanyalarına başladı!

İnşaat sektörünün önde gelen, köklü şirketlerinden Ortadoğu Grup, hayata geçirdiği Resim İstanbul Nefes, Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projelerinde yaptığı ramazana özel kampanyalarıyla herkesi ev sahibi yapmayı hedefliyor.

NT Grup sahibi kim Haberi

NT Grup sahibi kim

Ankara'da faaliyet gösteren iki ortaklı N-T Grup Transmikser Makine İmalat Sanayi İnşaat ve Dış. 

Tic. şirketi 10 yıla yakın bir süreden beri faaliyet gösteriyor. Sektörün en büyük üç firmasından biri olan NT Grup, yurt içi ve yurtdışında bir çok dev firmaya ürün tedarik ediyor. 

Metal sektöründe de faaliyetleri olan Mutallip Özkan ve Kerim Makar'ın sahibi oldukları şirket bu yılın başından itibaren mali sıkıntı yaşamaya başladı. 


ÖDEMELERİNİ ALAMADI

 Şirkettin mahkemeye sunduğu bilgilere göre sıkıntının kaynağında iki temel konu bulunuyor. Bunlardan ilki şirketin en büyük ihracat pazarı olan Ortadoğu'da yaşanan savaş ve çatışmalar... İkincisi ise yurtiçinde inşaat sektöründe yaşanan sıkıntılar. Hizmet verilen şirketlerde yaşanan ödeme krizi şirketin mali dengesini sarstı. 

Başvuru dilekçesinde, yaşanan mali sıkıntı nedeni ile şirketin Artvin Hopa'da yaptığı inşaat projesinin de tamamlanamadığı kaydedildi. 


BORCA...