Nurhan Akboğat

Nurhan Akboğat

Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Nurhan Akboğa'ya 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan yasaklama kararı verildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Elmiro Gayrimenkul Turizm Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elmiro Gayrimenkul Turizm Pazarlama Ticaret Limited Şirketi bugün Beykoz'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Müzehher Demirci ve Nurhan Okalin tarafından kuruldu.

Dolandırıcılar 4 milyon TL'lik villayı 1.8 milyon TL'ye sattı! 

Muğla'da yaşayan 72 yaşındaki Nurhan Durası dolandırıcıların hedefi oldu. Durası, Fethiye'de 3,5-4 milyon TL'ye yaptırdığı villayı 1.8 milyon TL'ye sattı.  

Tiber İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tiber İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ataköy'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Nurhan Akalın  tarafından kuruldu. 

Düzce'de imar barışı başvuruları başladı!

Düzce Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Nurhan Kartal, imar barışı adı altında uygulanmaya başlayan 3194 sayılı İmar Kanunu’nun geçici 16. Maddesi hakkında bilgiler verdi. 

Arnc Mimarlık İnşaat Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Arnc Mimarlık İnşaat Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Aytekin Nurhan Arınç ve Berk Arınç ortaklığında kuruldu.

Nurtaş İzolasyon Limited Şirketi kuruldu!

Nurtaş İzolasyon Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Nurhan Imrağ ve Emre Taşören ortaklığında kuruldu.

Ataşehir Buz Rezidans vurgununda yeni gelişme!

Ataşehir Buz Rezidans’ın arsasında yer alan parselin, hiç çalışmamış ve banka hesabı olmayan Nurhan Kahvecioğlu’nun üzerinden 2 milyon 152 bin TL bedelle satın alındığı tespit edildi.

Ref Planlama Mimarlık İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Ref Planlama Mimarlık İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi Ali Rıza Nurhan, Nazan Nurhan ve Rafiye Aysun Doğru ortaklığında 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Bnt Emlak Gayrimenkul İnşaat Turizm Sağlık Organik Tarım Gıda Hayvancılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bnt Emlak Gayrimenkul İnşaat Turizm Sağlık Organik Tarım Gıda Hayvancılık Ticaret Limited Şirketi 1 milyon 250 bin TL sermaye ile bugün Nurhan Kazaz, Mehmet Beşir, Taner Karakaya ve Tunç Karakaya imzasıyla kuruldu.

Mimar Nurhan Suda vefat etti!

Mimar Nurhan Suda vefat etti. Suda'nın vefatı üzerine annesi ve ablası gazetede taziye ilanı yayınlattı.

Smy Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Smy Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi 3 milyon TL sermaye ile bugün Nurhan Kaya tarafından kuruldu.

Atatürk Havalimanı için imza kampanyası başlatıldı!

İstanbul'da inşaatına başlanan üçüncü havalimanının 2018 yılında açılması planlanıyor. İnşaatı devam eden yeni havaalanı açıldığında Atatürk Havalimanı'nın kent ormanı olmasını isteyen Nurhan Çetinkaya bir imza kampanyası başlattı.

Burdur Nurhan Çiftçibaşı Parkı açıldı!

Burdur Belediye Meclisi'nin kararıyla Gazi Atatürk Stadyumu'nun yakınındaki parka adı verilen Nurhan Çiftçibaşı Parkı açıldı. Parkın açılış törenine Vali Hasan Kürklü de katıldı...

Nurhan Akboğat

Nurhan Akboğat Nurhan Akboğat

Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nden: