25 / 06 / 2022

ÖİB Elbistan şeker fabrikası

ÖİB Elbistan şeker fabrikası

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.'ye ait Elbistan Şeker Fabrikası ile Alpullu Şeker Fabrikası'nın satışını onayladı. Şeker fabrikaları toplam 447 milyon TL'ye satıldı..

ŞOK'ta büyük kampanya! ŞOK'ta ayçiçek yağı, çay ve toz şeker fiyatları ne kadar! 7 Haziran 2022 indirimli fiyat listesi

ŞOK Markette indirim devam ediyor. ŞOK'ta 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde seçili ürünlerde büyük fırsat. Peki ŞOK'ta hangi ürünler indirime girdi? Fiyatları ne oldu? İşte 7 Haziran 2022 fiyat listesi...

Türkşeker ve TMO'da deprem! O isimler görevden alındı işte yerine atananlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan; aralarında buğday fiyatlarını açıklamadığı için eleştirilen TMO ve Türkşeker’in de olduğu 12 kurumda 19 üst düzey bürokratı görevden aldı. Şeker fiyatlarındaki artışın ardından gelen karar ise dikkat çekti.

Ayçiçek yağı 40 lira altına düştü! Market indirimi vatandaştan büyük ilgi gördü

Ayçieçk yağında yapılan indirimler vatandaştan büyük ilgi görüyor. Marketlerde 5 litre ayçiçek yağları 200 liraya dayandı. Bazı marketlerse belirli günlerde ayçiçek yağı, şeker, un gibi ürünlerde indirim yaparak cüzdanları kısmen de olsa rahatlatıyor.

Buğdaydan sonra şeker de cepleri yakacak! Yasaklama kararı alındı

Dünyanın en büyük buğday ihracatçısı Hindistan'da görülen aşırı sıcaklar buğday tarlalarını kuruttu. Sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği ülke kendi iç talebini karşılamayacağı gerekçesiyle buğday ihracını durdurdu. Ülke buğdaydan sonra şeker de satmama kararı aldı.

Tarım Kredi'den büyük kampanya! Ayçiçek yağı, şeker, un ve et fiyatları dibi gördü! İşte 14 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market, temel gıda ürünlerinde çok şaşırtacak kampanyalar yaptı! Peki, Tarım Kredi'de temel gıda ürünlerinin fiyatları ne kadar? Ayçiçek yağı, şeker, un ve et... İşte 14 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Migros'ta ayçiçek yağı şeker ve un fiyatlarında dev bayram indirimi! 3 gün sürecek

Bayram alışverişinde bütçeye destek Migros'tan geldi. Ayçiçek yağı, un ve şeker fiyatlarında seçili ürünlerde indirime gidildi. Bayram süresince yapılacak ürünlerin stoklarla sınırlı olduğu bilgisi paylaşıldı. İşte Migros'taki indirimli ürünlerin fiyat listesi...

Migros'ta inanılmaz fiyatlar! Ayçiçek yağı, çay, şeker ve unda büyük indirim başladı

Türkiye’nin en kaliteli marketlerinden biri olan Migros, büyük bir indirim ile müşterilerine kapılarını açıyor. İşte güncel Migros toz şeker, ayçiçek yağı, çay, şeker ve un fiyat listesi...

BİM, A101 ve ŞOK'ta şeker fiyatları ne kadar? İşte 24 Mart 2022 fiyat listesi!

Ayçiçek yağından sonra şeker fiyatlarına gelen zam gündemden düşmüyor. Vatandaşlar hangi markette şekerin ne kadara satıldığını güncel olarak araştırıyorlar. Peki, BİM, A101 ve ŞOK'ta şeker fiyatları ne kadar? İşte 24 Mart 2022 fiyat listesi...

TÜRKŞEKER'e ait 6 ildeki 108 bin metrekarelik gayrimenkul 51 milyon TL'ye satıldı!

TÜRKŞEKER’e ait olan gayrimenkuller de el değiştirmeler hızlandı. 6 farklı ilde 108 bin metrekare büyüklükteki gayrimenkulün devri, 51 milyon Türk Lirası bedelle özel kişi ve şirketlere gerçekleştirildi.

Kayseri Şeker Bünyan'da 24 konut inşa edecek!

Kayseri Şeker, kente bağlı; Pancar Bölge Müdürlüğü, Tarım Market, 10 dükkan ve 24 konut için temel atma törenini gerçekleştirdi.

Şeker Finansal Kiralama'nın leasing alacakları 11.4 milyon TL'ye satıldı!

Şeker Finansal Kiralama'nın takipten silinen leasing alacaklarının 11 milyon 433 bin 553 TL tutarındaki bölümü Sümer Varlık Yönetim A.Ş.'ye satıldı. 

Elbistan'ın yeni imar planı askıya çıktı!

Elbistan'ın 1/1.000 ölçekli uygulama imar planı, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde onaylandı ve imar planları askıya çıktı.

Kayseri Büyükşehir mülkiyetindeki arsalar satışa çıkıyor!

Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan Beyazşehir Mahallesi, Erciyes Mahallesi ve Şeker Mahallesi’nde bulunan arsalar satışa çıkıyor.

ÖİB Elbistan şeker fabrikası Haberi

ÖİB Elbistan şeker fabrikası

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.'ye ait Elbistan Şeker Fabrikası ile Alpullu Şeker Fabrikası'nın satışı onaylandı.

Elbistan Şeker Fabrikası, 297 milyon TL bedelle en yüksek teklifi veren Mutlucan Tuz Madencilik İnşaat Turizm Otomotiv Petrol Nakliye Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye satıldı. 

Alpullu Şeker Fabrikası ise 150 milyon TL bedelle en yüksek teklifi veren Binbirgıda Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye...