Öz Şahinler Yapı ve İnşaat adresi

Öz Şahinler Yapı ve İnşaat adresi

Öz Şahinler Yapı ve İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Şahin tarafından 400 bin TL sermaye ile 30 Eylül'de Başakşehir, Başak Mahallesi, Abdulhamithan Caddesi'nde kuruldu.

Öz İşler Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz İşler Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited  Şirketi Bağcılar’da  100 bin TL sermaye bedeli ile Ekrem İşler tarafından kuruldu.

Öz Bahar Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Bahar Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Zeytinburnu’nda  100 bin TL sermaye bedeli  ile Eşref Çelik  ve Husamettin Arslan tarafından kuruldu.

Yıldız Ev Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yıldız Ev Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beykoz'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Kezban Vural tarafından kuruldu.

Özçelebi Yapı İzolasyon Elektrikli Makina Sanayi Ve Limited Şirketi kuruldu!

Özçelebi Yapı İzolasyon Elektrikli Makina Sanayi Ve Limited Şirketi Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Abdulkadir Hameş tarafından kuruldu.

Özülke Yapı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özülke Yapı Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 binTL sermaye bedeli ile Nevzat Özülke tarafından kuruldu.

Özçetinkayalar Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Özçetinkayalar Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Çetinkaya ve Şaban Çetinkaya ortaklığında kuruldu.

Öz Şahinler Otomotiv Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Şahinler Otomotiv Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Umut Can Şahin tarafından kuruldu.

Karagöz Üst Yapı İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Karagöz Üst Yapı İnşaat Limited Şirketi Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Karagöz tarafından kuruldu.

Özşahinler Petrol İnşaat Turizm Otomotiv Mobilya Ve Kuyumculuk Limited Şirketi kuruldu!

Özşahinler Petrol İnşaat Turizm Otomotiv Mobilya Ve Kuyumculuk Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Murat Şahin tarafından kuruldu.

Çeliköz Plastik Yapı Malzemeleri Temizlik Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çeliköz Plastik Yapı Malzemeleri Temizlik Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy’de 500 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Özçelik tarafından kuruldu.

Öz Tempo Yapı Ve Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Tempo Yapı Ve Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa’da 30 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Ergi tarafından kuruldu.

Yunus Emre Altıner: Dere yatağı üzerine inşa edilen yapılar için kararlıyız!

Kayseri Yahyalı’daki selden sonra Kaymakam Yunus Emre Altıner ve Belediye Başkanı Esat Öztürk bölgeye giderek yakından incelemelerde bulundu. Kaymakam Altıner yaptığı açıklamalarda” Önceden imar izni olmaksızın yapılan tesislere de müsaade edilmeyecektir." dedi.

Öz Şahinler Yapı ve İnşaat adresi Haberi

Öz Şahinler Yapı ve İnşaat adresi

Öz Şahinler Yapı ve İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Şahin tarafından 400 bin TL sermaye ile 30 Eylül'de Başakşehir, Başak Mahallesi, Abdulhamithan Caddesi'nde kuruldu.


Öz Şahinler Yapı ve İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. 3. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi...