ÖZAK GYO basın toplantısı yeni proje

ÖZAK GYO basın toplantısı yeni proje

Türkiye inşaat sektörünün lider şirketlerinden ÖZAK GYO, fark yaratan konut, turizm, ofis ve ticari ünitelerden oluşan nitelikli projeleri ile portföyünü geliştirmeyi ve büyümeyi sürdürüyor.

Sinpaş GYO basın toplantısı 19 Ocak'ta!

Türkiye’de gayrimenkul sektörüne öncülük eden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın basın toplantısı 19 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

Özak GYO Mahmutbey arsasının değeri ne kadar?

Özak GYO Mahmutbey arsasının KDV hariç toplam değeri 110 milyon 913 bin TL, KDv dahil toplam değeri ise 130 milyon 877 bin 340 TL olarak belirlendi. 

Özak GYO Demre arsasının değeri belli oldu!

Özak GYO'nun Antalya ili, Demre ilçesi, Büyükkum Mahallesi, Çamlık Caddesi 194 ada 338 parselde yer alan gayrimenkulünün değerleme raporu yayınlandı. Peki Özak GYO Demre arsasının değeri ne kadar oldu?

Özak GYO Beşiktaş arsasının değeri belli oldu!

Özak GYO, İstanbul Beşiktaş'ta yer alan arsasına ilişkin 2021 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. Peki Özak GYO Beşiktaş arsasının değeri ne kadar oldu?

Özak GYO Bodrum arsasının değeri ne kadar?

Özak GYO, Muğla Bodrum'da yer alan arsasına ilişkin 2021 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. Peki Özak GYO Bodrum arsasının değeri ne kadar oldu?

Özak GYO Didim gayrimenkulünün üst hakkı süresi tapuya tescillendi!

Özak GYO'nun Aydın İli Didim İlçesi  Altınkum Mahallesi'nde yer alan turizm tahsisli gayrimenkulüne ilişkin olarak Hazine ve Maliye Bakanlığı, Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından irtifak hakkı tesis işlemleri tamamlandı, 49 yıllık üst hakkı Özak GYO adına tapu siciline şerh edildi.

Özak GYO yaygın ve süreklilik arz eden işlemler raporu!

Özak GYO'nun SPK'nın Kurumsal Yönetim Tebliği'nin (II-17.1) "Yaygın ve süreklilik arz eden işlemler" başlıklı 10.maddesi uyarınca 2021 yılına ilişkin hazırlanan raporun sonuç bölümü yayınlandı. 

Özak GYO'nun 2020 yılı 3. çeyrek faaliyet raporu!

Özak GYO'nun 1 Ocak 2020 - 30 Eylül 2020 ara dönemine ilişkin finansal tablo, faaliyet raporu ve sorumluluk beyanını yayınladı...

Özak GYO, Emlak Konut GYO'nun Dikilitaş'taki arsasının ihalesine katılmadı!

Özak GYO'nun Özak GYO ve İnter Yapı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den oluşan ve şirketin yüzde 99 pay ile pilot ortak olduğu ortak girişim grubu Emlak Konut GYO'nun Dikilitaş'taki arsasının ihalesine katılmadı.

Özak GYO ve İnter Yapı Emlak Konut GYO Dikilitaş ihalesine katıldı!

Özak GYO ve İnter Yapı İnşaat Turizm San.ve Tic. A.Ş.'den oluşan ve Özak GYO'nun yüzde 99 pay ile pilot ortak olduğu ortak  girişim grubu, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından düzenlenen "İstanbul Beşiktaş Dikilitaş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin 20 Ekim 2

ÖZAK GYO'nun borcu öz sermayeye göre yüzde 8 düştü!

2008'de kurulan Özak GYO, 2020/6 itibariyle 4.8 milyar TL aktif büyüklüğüne ulaştı ve net aktif değerini de 2.8 milyar TL'ye çıkardı. Şirket yönetimi, kalan aylardaki teslimlerle yıl sonunda net değerin 3.8 milyar TL'yi bulacağını belirtiyor.

Özak GYO Büyükyalı'nın T2 bloğunda ruhsatlar alındı!

Özak GYO'nun Büyükyalı projesine ilişkin olarak 774 Ada 83 Parselde yer alan T2 blokta revizyona gidildi ve Tadilat Yapı Ruhsatları 3 Temmuz 2020 tarihinde alındı.

Özak GYO'nun yönetim kurulu üye sayısı 9'a çıktı!

Özak GYO Yönetim Kurulu üye sayısının asgari 6 azami 9 üye olarak değiştirilmesine Sermaye Piyasası Kurulu ve Ticaret Bakanlığı'nca izin verildi.

ÖZAK GYO basın toplantısı yeni proje Haberi

ÖZAK GYO basın toplantısı yeni proje

Türkiye inşaat sektörünün lider şirketlerinden ÖZAK GYO, fark yaratan konut, turizm, ofis ve ticari ünitelerden oluşan nitelikli projeleri ile portföyünü geliştirmeyi ve büyümeyi sürdürüyor.

ÖZAK GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, 26 Kasım 2015 Perşembe günü düzenlenecek basın yemeğinde gayrimenkul sektörü ve şirket açısından bu yıla ilişkin değerlendirmelerini ve yeni yıla ilişkin projelerini ve hedeflerini...