04 / 12 / 2022

palandöken konutları

palandöken konutları

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Tarihi Müceldili Konağı’nda düzenlenen basın toplantısında, TOKİ ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Palandöken Konutları ile ilgili kamuoyunu bilgilendirdi.

Erzurum Palandöken TOKİ'de 85 bin 120 TL peşinatla 3+1!   

TOKİ Erzurum Palandöken 2022 projesi tüm detaylarıyla açıklandı. Peki, TOKİ Erzurum Palandöken ilçesinde kaç sosyal konut inşa edilecek? TOKİ Erzurum Palandöken ilçesinde inşa edilecek konutların fiyatları ne kadar? İşte tüm ayrıntılarıyla 10 soruda TOKİ Erzurum Palandöken sosyal konut projesi... 

Erzurum Palandöken 2. Etap TOKİ başvuruları sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzurum Palandöken Hüseyin Avni Ulaş 2. Etap projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

TOKİ Erzurum Palandöken 1. Etap başvuruları sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzurum Palandöken Hüseyin Avni Ulaş 1. Etap projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi sona eriyor.

TOKİ Erzurum Palandöken 1. Etap başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzurum Palandöken 1. Etap projesinde yer alan konutlar bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ Palandöken Malmeydanı 2. Etap'ta teslimler sona eriyor!

Erzurum Palandöken Malmeydanı 2. Etap Projesi kapsamında yer alan konutlar için teslim dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

TOKİ Palandöken Malmeydanı Alt Gelir başvuruları sona eriyor!

Palandöken Malmeydanı Alt Gelir Grubu TOKİ'de yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

TOKİ Erzurum Palandöken kuraları çekildi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzurum’un Palandöken İlçesi Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi’nde hayata geçirdiği konutların kura çekilişi yapıldı.

TOKİ Erzurum Palandöken sözleşme tarihleri!

TOKİ Erzurum Palandöken sözleşme tarihleri 3+1 konutlar için bugün itibariyle başlıyor ve 29 Ağustos'a kadar sürüyor. Projede emeklilere 176 konut ayrıldı.

Erzurum Palandöken Emekli Konutları'nın sahipleri belirlendi!

TOKİ Erzurum’un Palandöken İlçesi, Mal Meydanı’nda hayata geçirilen konutların sahipleri belirlendi

TOKİ Palandöken Malmeydanı kura sonuçları 6 Temmuz 2017!

TOKİ Palandöken Malmeydanı kura sonuçları 6 Temmuz 2017 henüz açıklanmadı. Projedeki konutların kura çekilişi yarın gerçekleştirilecek.

Erzurum Palandöken Malmeydanı 3. Etap 3+1 emekli başvuruları!

Erzurum Palandöken Malmeydanı 3. Etap Kentsel Yenileme Projesi'nde yer alan konutlar için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ'den Palandöken’e yeni bir yaşam alanı!

TOKİ tarafında 2 etap şeklinde hayata geçirilecek Erzurum Palandöken projesinin 1. eatp ihalesi 4 Ağustos'ta yapıldı. 2. Etap konutların ihalesi ise 8 Ağustos'ta yapılacak.

TOKİ Palandöken 1. Etap Konutları kura çekilişi yapıldı!

Büyükşehir Belediyesi ile Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı’nın Erzurum’da ortaklaşa gerçekleştirdiği Palandöken 1. Etap Konutları’nın (579 Daire) kura çekimi yapıldı.

palandöken konutları Haberi

palandöken konutları


Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, şehrin dört bir tarafından yapılan inşaatlarla il genelinde büyük bir kentsel dönüşüm atağı başlattıklarını söyledi. Başkan Sekmen, Tarihi Müceldili Konağı’nda düzenlenen basın toplantısında,  TOKİ ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Palandöken Konutları ile ilgili kamuoyunu bilgilendirdi. Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı Finansman Daire Başkanı Ayhan Karaca, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Rıza Kiremitci, ESKİ Genel Müdürü Mevlüt Vural, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ünsal Kıraç, Selami Keskin, Cevat Öksüz ve Zafer Aynalı’nın da katıldığı toplantıda Başkan Sekmen, kentte büyük bir konut açığının bulunduğunu ifade etti. Sekmen, şunları kaydetti: “TOKİ ve Büyükşehir Belediyemiz tarafından Eski Mal Meydanı’nda 579 konutun yapımı devam ediyor. Son zamanlarda gelişen ve değişen bir Erzurum’u görmekteyiz. Alt ve üstyapı faaliyetleriyle...