Remax satış direktörü

Remax satış direktörü

Re/Max Ant gayrimenkul danışmanı olarak istihdam etmek üzere 12 eleman alacak. Ayrıntılar için tıklayın.

Murat Helvacı yeni şirket kurdu!

Eczacıbaşı Yapı Grubu Satış Direktörü Murat Helvacı, kendi şirketini kurdu. Özkaradenizliler1 İnşaat Elektronik Gıda Tekstil Kimya Nakliyat Ticaret Limited Şirketi Maltepe’de kuruldu.

Ulaş Ayyıldız, Endeksa'nın Satış Direktörü oldu!

Ulaş Ayyıldız, gayrimenkul değerleme platformu Endeksa'nın yeni Satış Direktörü oldu.

Ulaş Ayyıldız kimdir?

Endeksa Satış Direktörü Ulaş Ayyıldız kimdir? Ulaş Ayyıldız, daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Ulaş Ayyıldız'ın biyografisi...

Ulaş Ayyıldız, Endeksa Satış Direktörü oldu!

Sektörün deneyimli isimleri arasında gösterilen Ulaş Ayyıldız, gayrimenkul değerleme platformu Endeksa'nın Satış Direktörü oldu.

Deprem sonrası İstanbullular evini sigortalatmanın peşine düştü!

Quick Sigorta Kurumsal ve Bireysel Riskler Satış Direktörü Doğaç, "Şirketimizin DASK satışları tüm ülkede arttığı gibi şirketimizde de günlük olarak yüzde 100 artmıştır. DASK poliçelerine olan talep maalesef depremin kendisini hatırlatması sonucunda artıyor ve etkisi kısa süreli oluyor" dedi...

Konut kredilerindeki düşüş emlak satışlarını artıracak!

Hürriyet Emlak Satış Direktörü Çağrı Bozay, faiz indirim kararının gayrimenkul piyasası için oldukça olumlu bir gelişme olduğunu, bu gelişme paralelinde önümüzdeki dönemde emlak piyasasında bir hareketlenme beklediklerini söyledi...

Konut satın alırken bunlara dikkat edin!

Hürriyet Emlak Satış Direktörü Bozay, konut satın alırken dikkat edilmesi gerekenler, 2018’in en çok kazandıran illeri ve alıcısına en çok kazandıran konutların ortak özellikleri gibi konularda açıklamalarda bulundu...

Remax, gayrimenkul danışman sayısını 4 bine çıkaracak!

Türkiye'de 280'den fazla franchise ofisle hizmet veren Remax Türkiye, hedef büyüttü. RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Murat Goldştayn, gayrimenkul danışman sayısının 4 bine çıkarılacağını açıkladı.

Emlak ofisleri dijital platformları kullanıyor!

Hürriyet Emlak Satış Direktörü ve Projeland Yönetim Kurulu Üyesi Çağrı Bozay, sektöre ilişkin açıklamalarda bulundu. Bozay, gayrimenkul sektöründe dijital plaftormun öneminden bahsetti.

Projeden konut almanın tam zamanı!

Gayrimenkul Pazarlama ve Satış Direktörü Soner Keleş, ''projeden konut almanın tam zamanı'' konulu yazıyı Emlakkulisi.com okurları için kaleme aldı..

Portekiz’de yaşam basın daveti 3 Temmuz'da!

Portekiz Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarı Celeste Mota ve Libertas Uluslar arası Satış Direktörü Lisette de Almeida ev sahipliğinde detaylandıracak olan ‘Portugal for Living‘ etkinliği düzenleniyor. 

Mahall Ankara'da ödemeler 1 yıl sonra başlıyor!

Türkerler Gayrimenkul Pazarlama ve Satış Direktörü Yelda Kızıltan ile Mahall Ankara projesi ile ilgili röportaj yaptı. Kızıltan, Mahall Ankara hakkında tüm merak edilenleri anlattı...

Hangi kampanya daha çok ilgi görüyor?

Gayrimenkul Pazarlama ve Satış Direktörü Soner Keleş, gayrimenkul firmaları tarafından en çok sunulan satış kampanyalarını Emlakkulisi.com okurları için kaleme aldı..

Remax satış direktörü

Remax satış direktörü Remax satış direktörü

Adayların bankacılık, sigorta, finans, satış, pazarlama, inşaat mühendisliği, tapu  kadastro, mimarlık ve uygun olacağı düşünülen  diğer sektörlerde  çalışmış, erken emekli olmuş, işinden ayrılma aşamasında olan veya ayrılmış veya iş değiştirmek isteyen ''Gayrimenkul Satış Direktörü'' olarak çalışma hayatına başlamak ve RE/MAX'ın gelir paylaşımlı konseptiyle iş hayatına devam etmek isteyen şartlarından birisini taşıması gerekiyor.

Tel : 0216 449 28 28

Fax : 0216 414 95 03


yusufpala@remax-ant.com...