Roman Abramoviç kıbrıs projesi

Roman Abramoviç kıbrıs projesi

Milyarder Rus işadamı Abramoviç, Kıbrıs'ta 2 yıl içinde 30 milyon dolarlık villayı sessiz sedasız dikti. Zenginler villa için kuyruğa girdi.

Roman Abramoviç, İsrail'in en pahalı villasını satın aldı!

Rus iş adamı Roman Abramoviç'in İsrail'deki en pahalı villayı 64.5 milyon dolar bedelle satın aldı...

Roman Abramoviç Londra'da 192.6 milyon liraya rezidans aldı!

Rus milyarder Roman Abramoviç Londra'da bir rezidans dairesine 192.6 milyon lira ödedi. 10 araçlık park yerini ise ayrıca satın aldı.

Rafet El Roman Kıbrıs'ta otel açacak!

Türk Pop Müziği'nin romantik seslerinden biri olan Rafet El Roman  ticarete adım atmaya hazırlanıyor.

Milyonerler Adası, Roman Abramoviç'in yatırımıyla değerlendi!

Bir diğer adı "Milyoner Adası" olan Saint-Barthelemy Adası, Roman Abramoviç'in yatırımıyla değerlendi. Abramoviç, 2009 yılında adadan 70 dönüm araziyi satın aldı. 

Dasha Zhukova 1 milyar euroluk gayrimenkulün sahibi oldu!

Milyarder Rus iş adamı Roman Abramoviç ve Dasha Zhukova'nın 10 yıllık evliliği sonlandı. Zhukova, boşanma sonrasında İngiltere’de bulunan iki daire, iki villanın ve Fransa’daki La Croe Şatosu'nun sahibi oldu.

Roman Abramoviç'ten Kıbrıs'a 30 milyon dolarlık Chelsey Village!

Milyarder Rus işadamı Abramoviç, Kıbrıs'ta 2 yıl içinde 30 milyon dolarlık villayı sessiz sedasız dikti. Zenginler villa için kuyruğa girdi.

Roman Abramoviç’in New York’taki 3 binası için yenileme projesi reddedildi!

Dünyanın sayılı zenginlerinden olan Rus oligark Roman Abramoviç’in New York’taki emlak oyunu, Binalar Müdürlüğü ve Anıtları Koruma Komisyonu’na takılarak olumsuz yanıt aldı.

Kıbrıs sorununun çözümü emlak fiyatlarını artırır!

ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, dün Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile yaptığı görüşmede Kıbrıs sorununa değinerek, umutlu konuştu. Kuzey Kıbrıs'ta bulunan emlak fiyatlarının olası bir çözüm sonrası 3-4 kat değerlenmesi kaçınılmaz.

Kuzey Kıbrıs Avrupalı yatırımcıların gözdesi oldu!

2015 Kuzey Kıbrıs Emlak Piyasası...Her yıl dünyanın dört bir yanından gelen binlerce turisti ağırlayan Kuzey Kıbrıs'ta yazlık ev alan Avrupalıların sayısı her geçen gün artıyor.

Roman Abramoviç 25 milyon dolara aldığı oteli eve dönüştürüyor!

Chelsea’nin milyarder patronu Abramoviç, yedi yıl boyunca peşinde koştuğu oteli eşi Dasha Zhukova’ya aldı. Abramoviç, İsrail’de 25 milyon dolara aldığı oteli, şimdi de eve dönüştürüyor.

Kıbrıs Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi'nden malzeme satışı!

Kıbrıs Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi Müdürlüğü, muhtelif malzemelerin Çarşamba günden itibaren satışa sunulacağını açıkladı. Muhtelif malzemeler n Çarşamba gününden itibaren mesai saatleri içinde perakende ve peşin ödeme ile satışa sunulacak..

Kıbrıs'ın yeni konut projesi Feo Elegance tanıtıldı!

Kıbrıs inşaat şirketlerinden Akacan Group ile Hasırcılar A.Ş. adlı Türkiye şirketinin ortaklığında kurulan FEO, Girne bölgesinde, "FEO Elegance" adıyla gerçekleştireceği yerleşim merkezi projesini, geçtiğimiz gün İstanbul'da düzenlenen görkemli bir geceyl

Kıbrıs Royal Sun Residence'ta fiyatlar 90 bin TL’den başlıyor!

Kıbrıs’a yatırım yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği projelerden biri Noyanlar Group tarafından inşa edilen Kıbrıs’ın yıldız projesi Royal Sun Residence. Projede yer alan dairelerin fiyatları 90 bin TL’den başlıyor.

Roman Abramoviç kıbrıs projesi

Roman Abramoviç kıbrıs projesi Roman Abramoviç kıbrıs projesi

13 milyar dolarlık servetiyle dünyanın sayılı zenginlerinden biri olan Rus işadamı Roman Abramoviç, yatırım ağına KKTC’yi de ekledi. Ünlü işadamı, KKTC'nin turizm cenneti olarak bilinen Girne bölgesine bağlı Arapköy bölgesinde iki yıl önce başlattığı yaklaşık 30 milyon dolarlık gayrimenkul yatırımını tamamladı. 


Tatil köyünün adı Chealsey

225 daireden oluşan lüks tatil köyünün adını ise başkanı olduğu Chelsea takımını çağrıştıran Chelsey Village… Lüks villalara Rusların ilgisinin oldukça yoğun olduğu belirtildi. Villaların ise 45 bin sterlinden (yaklaşık 200 bin TL) 300 bin sterline kadar (yaklaşık 1 milyon 225 bin TL) satışa sunulduğu...