sahibinden.com video ilanı

sahibinden.com video ilanı

Sahibinden.com bir ilke imza attı. İlanları bundan böyle videolu yayınlayacak.

sahibinden 62 milyondan fazla kullanıcının buluşma noktası oldu!

sahibinden.com Haziran ayında, 62,7 milyon kullanıcı, 509,6 milyon ziyaret sayısı ve 15,2 milyar sayfa gösterimi ile yeni ve zor bir rekoru daha imzaladı. Satılık Daire kategorisinde kullanıcıların ilgisi 5,4 katına çıktı...

Sahibinden kiralık, satılık daire ilanı verene ceza geliyor!

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi’nin 31 Ağustos 2020’de yürürlüğe girecek olmasıyla birlikte emlak satışı ve kiralamasında yeni bir dönem başlayacak. Bu kapsamda Sahibinden ilan verenlere 25 bin TL para cezası yolda...

 Sahibinden’den DASK ve Konut Sigortası hizmeti!

sahibinden. com ve koalay. com iş birliği ile DASK ve Konut Sigortası sahibinden üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Mobil uygulama ya da web arayüzü ile sahibinden’e girip satın alım kolay bir şekilde yapılabiliyor…

Kiralık yazlık konut ilanı aramaları arttı!

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla, şehir hayatının yoğun temposundan uzaklaşıp yazın keyfini çıkarmak isteyenler için kiralık yazlık konut ilanları sahibinden. com’da en dikkat çekici başlıklar arasında yerini aldı...

İşte Kanal İstanbul Projesi güzergahındaki ilçelerin konut fiyatları!

Kanal İstanbul Projesi güzergahındaki ilçelerin konut fiyatları sahibinden.com tarafından açıklandı.  Kanal İstanbul Projesi bölgedeki gayrimenkul piyasasını canlandırdı. 

Çatalca ve Silivri'de konut fiyatları artıyor!

sahibinden.com Emlak Endeksi Ekim ayı verilerine göre;  Çatalca ve Silivri'de satılık konutların metrekare fiyatları geçen sene aynı döneme oranla yüzde 16,2 ve yüzde 15,5 artış gösterdi.

Sahibinden.com'dan ev kazanma fırsatı!

Sahibinden.com bireysel üyelerine yönelik yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile üyeler sahibinden.com'dan ev kazanma fırsatı yakalayacak.

Üniversiteye yakın ilçelerde kiralar el yakıyor!

sahibinden.com, İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir’de üniversitelerin yoğun olduğu ilçelerdeki kiralık konut fiyatlarını araştırdı. İşte o fiyatlar...

3. havalimanı güzergahındaki konutlarda yüzde 72'ye varan artış!

Sahibinden.com Emlak Endeksi 2017 Ocak ayı verilerine göre, 3. havalimanı güzergahında satılık konutlarda metrekare fiyatlarında son üç senede yüzde 72’lere varan artış görüldü.

3. havalimanı konut fiyatlarını uçurdu!

sahibinden.com Emlak Endeksi 2017 Ocak ayı verilerine göre, tamamlandığında dünyanın en yüksek yolcu kapasiteli havalimanı olması beklenen 3.havalimanı güzergahındaki satılık konutların fiyatları üç senede yüzde 72 arttı.

Konut fiyatlarına ‘3. Köprü’ dopingi!

Sahibinden. com'un emlak endeksi verilerine göre, köprü güzergahında bulunan bölgelerde konut fiyatlarında artış gözlemlendi.

Yabancılar en çok İstanbul'dan ev arıyor!

sahibinden.com Ocak 2017 Emlak değerlemesine göre nüfusa göre en büyük illerde yaşayanlar için konut arayışında İstanbul ilk sırada ipi çekiyor. Yabancı yatırımcılar içinde İstanbul en önde.

Kadıköy’de konut fiyatları artıyor!

sahibinden.com Kadıköy’ün kentsel dönüşüme giren mahallelerinin emlak fiyatlarındaki değişimi açıkladı. İstanbul Kadıköy ilçesinde kentsel dönüşüme giren mahalleler arasında satılık ve kiralık konut fiyatlarının en çok arttığı mahalle Fikirtepe oldu.

sahibinden.com video ilanı

sahibinden.com video ilanı sahibinden.com video ilanı

Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformu sahibinden.com'da ilanlarınızı artık daha canlı ve hareketli verebilirsiniz. Aranıyor, Bakgez, Ajanım, Güvenli e-Ticaret(GET) hizmetlerinden sonra, şimdi de “Videolu İlan”ları sadece sahibinden.com'da görmeniz mümkün. İlanını vermek istediğiniz ürünü, ister arabanızı ister evinizi, videoya kaydedip, portal üzerinden satıcılara rahatlıkla sunabilir, ürününüzü daha detaylı tanıtarak satışını çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

350.000 aktif ilanın yer aldığı ve her gün 4000 yeni ilan girişinin yapıldığı Türkiye'nin en büyük ilan bankası sahibinden.com'un günlük 8 milyon sayfa açılımı bulunuyor.

Sınırsız hizmet ve ürün seçenekleri sunan sahibinden.com'da dilediğiniz her şeyi bulabilir, alışveriş keyfini ister evinizde, ister iş yerinizde 24 saat...