SaklıVadi teslimleri

SaklıVadi teslimleri

DATA Yatırım & Gayrimenkul Geliştirme'nin satışını gerçekleştirdiği, Elizi İnşaat'ın yapımını üstlendiği Saklı Vadi'de yaşam başladı. Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip projede 70 metrekare 1+1 daireler 170 bin TL...

Saklıhan İnşaat Saklıvadi Evleri satış ofisi!

Saklıhan İnşaat Saklıvadi Evleri satış ofisi iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. İstanbul Beylikdüzü'nde yükselen Saklıvadi Evleri projesinde daire teslimleri 2018 yılında gerçekleştirilecek...

TOKİ Gaziantep Nizip teslimleri yarın gerçekleşecek!

TOKİ Gaziantep Nizip'te yer alan 344 konutluk Menderes Mahallesi konut projesi 5 Ocak'ta, 172 konutluk Fatih Sultan Mahallesi konut projesi teslimleri ise yarın başlayacak.

Beyzade Konağı projesinde daire teslimleri 2015 yılı sonunda!

Akyapı İnşaat tarafından hayata geçirilen Beyzade Konağı projesi toplam 4 bin 384 metrekare alanda yükseliyor. Projenin yüzde 90' ni yeşil alana sahip. Beyzade Konağı projesinde daire teslimleri 2015 yılı sonunda yapılması planlanıyor.

TOKİ Bolu Mudurnu Taşkesti teslimleri başladı!

Toplam 110 tane konuttan meydana gelen TOKİ Bolu Mudurnu Taşkesti teslimleri başladı. Projedeki dairelerin teslim işlemleri 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek.

TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk Mevkii konut teslimleri başladı!

Toplam 472 tane daireden meydana TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk Mevkii konut teslimleri başladı. Projedeki konutların teslimleri 9 Ocak 2015 tarihine kadar devam edecek.

Özyurtlar İnşaat'ın projelerinde anahtar teslimleri başladı!

Özyurtlar İnşaat'ın; Ncity Esenyurt Nmerkez, Nşehir ve Ntown projelerinde yaşam yeni yılın ilk aylarında başlıyor. Bu 4 projede Esenyurt'ta inşa edildi. Projelerde anahtar teslimleri başladı.

Demir Romance teslimleri ne zaman?

Beylikdüzü Demir Romance projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 dairelere yer veriliyor. Daire fiyatlarının 285 bin TL'den başlangıç gösterdiği Demir Romance teslimleri ne zaman?

TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk teslimleri 24 Aralık'ta başlıyor!

TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk teslimleri 24 Aralık'ta başlıyor. Teslimlerin 9 Ocak 2015 tarihine kadar devam edeceği projede teslim işlemleri Ankara Mamak Yatıkmusluk Şantiyesinde yapılacak.

N City Esenyurt'ta anahtar teslimleri başladı!

Özyurtlar İnşaat imzası ile hayata geçirilen N City Esenyurt'ta anahtar teslimleri başladı. Projede yer alan daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve teras şeklinde tasarlandı.

216 Butik Plus Rezidans teslimleri ne zaman?

Çekmeköy 216 Butik Plus Rezidans projesinde daire alanları 58 metrekareden başlıyor ve 148 metrekareye kadar ulaşıyor. Satışların devam ettiği 216 Butik Plus Rezidans teslimleri ne zaman?

Kağıthane Premier Kampüs teslimleri!

Fer Yapı tarafından hayata geçirilen Premier Kampüs Ofis 2.etap satış süreci devam ediyor. 36 aya varan vade imkanı sağlayan Kağıthane Premier Kampüs teslimleri haberimizde bulunuyor.

AB Yaşam Evleri teslimleri ne zaman?

AB Yaşam Evleri'nde daireler 325 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. 147 tane daireden oluşan proje 6 blok olarak inşa ediliyor. Peki AB Yaşam Evleri teslimleri ne zaman?

TOKİ Adıyaman Esentepe'de 160 konutun teslimleri başladı!

TOKİ Adıyaman Esentepe'de 160 konutun teslimleri başladı. Projede satışları gerçekleştirilen ve teslim işlemlerine başlanan konutlar Adıyaman Esentepe Gazeteciler Cemiyeti 'ne temin edildi.

SaklıVadi teslimleri

SaklıVadi teslimleri SaklıVadi teslimleri

DATA Yatırım & Gayrimenkul Geliştirme'nin satışını gerçekleştirdiği, Elizi İnşaat'ın yapımını üstlendiği Saklı Vadi'de yaşam başladı. 7 bin metrekare arsa üzerine 4 blok 126 daire şeklinde tasarlanan projenin yüzde 70'ı yeşil alan ve donatı alanından oluşuyor. Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip projede 70 metrekare 1+1 daireler 170 bin TL, 110 metrekare 2+1 daireler 255 bin TL ve 135 metrekare 3+1 daireler ise 295 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta. E-5 karayoluna 850 metre, Sabiha Gökçen havaalanına 8 dakika, TEM'e 4 dakika mesafede olan Saklı Vadi'de 7/24 özel güvenlik, kapalı otopark, kreş, fitness, sauna, teras bahçeleri ve barbekü alanı gibi sosyal alanlar bulunuyor. 


Posta Gazetesi 


Telefon: 0216 412 7 512

Web: