sarıgazi belediyesi arsa satışı

sarıgazi belediyesi arsa satışı

İstanbul'un gelişmekte olan banliyölerinden arsa almak isteyen küçük yatırımcılar, bu fırsat sizin için. Sarıgazi'de belediye 37 arsayı satışa çıkardı. Kampanyada taksit de var.

Kırıkkale'de arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı ihalesi!

Kırıkkale ili, Merkez İlçesi, Fabrikalar Mahallesi Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi, Kırıkkale Belediyesi Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale ve Sözleşme Yönetmeliğine göre ihale edilecek. İsteklinin cirosunun 10 milyon TL’den az olmaması gerekiyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi arsa satıyor!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Üngüt'teki 10 buçuk dönüm arsayı satılması için ihaleye çıkardı. Büyükşehir'in kaynak arayışını için bu yolu tercih ettiği bildiriliyor

Talas Belediyesi arsa satışından 10.7 milyon lira gelir elde etti!

Kayseri Talas'ta, Talas Belediyesi'ne ait olan 16 parça taşınmaz, açık artırma usulü ile ihaleye çıkarıldı. Taşınmazlardan 4'ünün satışı yapılırken, 12 parça taşınmaz ise pazarlığa bırakıldı...

Konyaaltı ihalesi neden Hülya Koçyiğit'in damadına verildi?

Antalya Büyükşehir Belediyesi arsa karşılığı Boğaçay özel proje alanı yapımının ihalesini gerçekleştirdi. Peki, Konyaaltı ihalesi neden Hülya Koçyiğit'in damadına verildi?

Kepez Belediyesi arsa karşılığı inşaat yaptırıyor!

Kepez Belediyesi, Gülveren Mahallesi kentsel dönüşüm projesi düzenleme şeklinde taşınmaz satış vaadi ve arsa payı karşılığı inşaat işleri yaptırıyor..

Antalya Konyaaltı'nda 80.9 milyon TL'lik inşaat ihalesi!

Antalya Büyükşehir Belediyesi arsa karşılığı Boğaçay özel proje alanı yapımının ihalesi düzenliyor. İhale, 15 Mart'ta yapılacak..

Kilis Belediyesi'nden arsa birim değeri toplantısı!

Kilis Belediyesi arsa birim değeri toplantısı Kilis Belediye Başkan Yardımcısı M. Ali Eryılmaz başkanlığında gerçekleşti.

Melikgazi Belediyesi arsa satıyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, mülkiyeti Melikgazi Belediyesine ait olan ve imar planındaki parselli arsaların ihale ile satılacağını söyledi.

Antalya Döşemealtı Belediyesi arsa satışları devam ediyor!

Döşemealtı Belediyesi, Yeşilbayır Mahallesi'nde 369 bin metrekare büyüklüğündeki konut arsası satışına devam ediyor.

Ankara Büyükşehir'den arsa spekülatörleri uyarısı!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, arsa spekülatörlerince, "Büyükşehir Belediyesi’nin, çeşitli yerlerde imar planı yaptığına dair" gerçek dışı haber ve duyurularla vatandaşları kandırdıklarını belirtilerek, bu tür haberlere itibar etmemelerini istedi.

İzmir Büyükşehir ve Balçova Belediyesi arsa speküslasyonuna imkan mı tanıyor?

Avukat Mustafa Kemal Turan, Üçkuyular Pazaryerine inşası planlanan AVM’ye ilişkin olarak İzmir Büyükşehir ve Balçova Belediyesi’ni “arsa spekülasyonuna imkan tanımakla” suçladı.

Kemalpaşa Akalan'daki arsa ihalesi iptal edildi!

Kemalpaşa Belediyesi, arsa satışını gerçekleştirmek için harekete geçmişti. Dün yapılan ihalede köylülerin fiyatlarını yüksek bulması nedeniyle katılım olmadı. İhale iptal edilirken önümüzdeki günlerde açıklanacak bir tarihte tekrar yapılacak.

İzmir Kemalpaşa Belediyesi'nden arsa satışları hakkında açıklama!

Kemalpaşa Belediyesi, arsa satışlarıyla ilgili kâmuouyunu yanıltıcı bilgilere yer verildiğini belirtti, özetle şu açıklamayı yaptı:

sarıgazi belediyesi arsa satışı

sarıgazi belediyesi arsa satışı sarıgazi belediyesi arsa satışı

 

İhaleler 7 Ağustos'ta gerçekleştirilecek. İhaleleri kazananlar yüzde 20'sini peşin verecek. Geriye kalan kısma 5 ay taksit yapılacak.