24 / 05 / 2022

Şark Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi

Şark Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi

Şark Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi, Wail Hellam, Aysha Islambulı tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 8 Nisan'da Zeytinburnu, Seyitnizam Mahallesi, Mevlana Caddesi'nde kuruldu.

Peridot İnternational Gayrimenkul Dış Ticaret Ve Turizm Otelcilik Limited Şirketi kuruldu!

Peridot İnternational Gayrimenkul Dış Ticaret Ve Turizm Otelcilik Limited Şirketi Maltepe'de Cengizhan Güngör ve Muhammet Sahil Durmuş ortaklığında kuruldu.

Asal Business Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asal Business Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi Üsküdar'da Sadegh Hosseınnezhad tarafından kuruldu.

İstanbul Investment Bureau Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Investment Bureau Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de Mohammed Bahaıyat tarafından kuruldu.

Alkhal Group Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alkhal Group Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece'de Khaldoun Al-Asfar tarafından kuruldu.

Beyotcom Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beyotcom Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta Adıl Saleh A. Alwan ve Mohammad Al Jamous ortaklığında kuruldu.

Aman Properties Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aman Properties Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Mostafa Sanjacdar ve Rıad Dernaıka ortaklığında kuruldu.

Turkland Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turkland Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi Ümraniye’de  100 bin TL sermaye bedeli ile Rıdvan Demirci tarafından kuruldu.

Alhashemi 2 Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alhashemi 2 Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi Esenyurt’ta  250 bin TL sermaye bedeli ile Alsharıf Azab Alazız-Alhashemı tarafından kuruldu.

Oral Mimarlık Değer 16 Residences ile 2021 Avrupa Gayrimenkul Ödülü'nü aldı!

Merakla beklenen 2021 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri sonuçları 2 Aralık 2021 tarihinde Londra’da gerçekleştirilen törenle açıklandı. Oral Mimarlık, Nişantaşı’nda gerçekleştirdiği Değer 16 Residences projesi ile yarışmada ödül aldı. 

Chıc House Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Chıc House Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi Ataköy’de  350 bin TL sermaye bedeli ile Valıd Sharıfıan tarafından kuruldu.

Suhad Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Suhad Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi Kağıthane’de  300 bin TL sermaye bedeli ile Suhad Beırıss tarafından kuruldu.

Altın Yay Group İnşaat Gayrimenkul Dış Ticaret Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altın Yay Group İnşaat Gayrimenkul Dış Ticaret Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü’nde 1 milyon TL sermaye bedeli  ile Abdul Hadı Rahmanı, Ikramuddın Nızamuddın ve Seyfeddin Burhan tarafından kuruldu.

Zeytinburnu İETT Blokları'nı Akkuş Gayrimenkul dönüştürüyor!

Alya 4 Mevsim projesinin lansmanını gerçekleştiren Akkuş Gayrimenkul, Zeytinburnu İETT Blokları'nı dönüştürecek.

Şark Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi Haberi

Şark Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi

Şark Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi, Wail Hellam, Aysha Islambulı tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 8 Nisan'da kuruldu. 


Şark Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır Madde 3-Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardıra-)Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. b-)Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak,...