seferihisar 18 eylül su kesintisi

seferihisar 18 eylül su kesintisi

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre İZSU'nun Seferihisar'daki Sığacık Su Deposu iniş hattının dere geçişi düzenleme çaışması nedeniyle yarın saat 08.00 ile 23.00 saatleri arasında Sığacık bölgesinde su kesintisi yapılacak.

Prefabrik, Modüler, Mobil Ev ve Yapı Sistemleri Fuarı 16-18 Eylül 2021'de!

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından Türkiye'de 16-18 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ilk kez yapılacak "Prefabrik, Modüler, Mobil Ev ve Yapı Sistemleri Fuarı"  250 katılımcı firma ve 20 bin ziyaretçi hedefi ile sektörün buluşma noktası olacak.

Eskişehir 18 Eylül Stadyumu'nun yenilenmesi meclis gündeminde!

Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde bulunan 18 Eylül Stadyumu'nun fiziki durumuna ve yenilenmesi meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Kabukcuoğlu, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Dokuz Eylül Üniversitesi'nin uygulamalı bilimler yüksekokulu Tınaztepe'ye mi taşınacak?

Dokuz Eylül Üniversitesi'nin Seferihisar'da bulunan uygulamalı bilimler yüksekokulunun Tınaztepe'ye taşınacağı yönündeki iddialar meclis gündemine taşındı. CHP'li Sertel, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Dokuz Eylül Üniversitesi'nden İzmir depremi raporu!

İzmir'in Seferihisar ilçesinde 30 Ekim saat 14.51'de yaşanan 115 hayatını kaybetmesine sebep olan depremle ilgili Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi'ince (DAUM) rapor hazırlandı.

Ham çelik üretimi Eylül ayında arttı! 

Türkiye'nin ham çelik üretimi, Eylül 2020'de geçen yılın aynı ayına oranla yüzde 18 artarak 3.2 milyon ton olarak gerçekleşti.

Erbil Gayrimenkul Yatırım Fuarı 18 Eylül'de başlıyor!

Gayrimenkul sektöründe teknolojik araçları etkin bir şekilde kullanarak doğru portföyü doğru yatırımcıyı ile buluşturan R.E.D. Invest, 18 – 22 Eylül tarihleri arasında Uluslararası Erbil Gayrimenkul Yatırım Fuarı düzenleyecek.

İzmir'de Eylül ayında 6 bin 207 konut satıldı!

TÜİK İzmir Bölge Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, İzmir'de Eylül ayında 6 bin 207 konut satıldı. Verilere göre, konut satışları geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 18.1 oranında azaldı.

Bilecik'te konut satışları Eylül'de yüzde 18,2 azaldı!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Eylül ayı konut satış verilerini açıkladı. Buna göre Eylül ayında 396 adet konutun satışı gerçekleşti.

TOKİ Hakkari 297 konut ihalesi 18 Eylül'de!

Hakkari İli, Merkez İlçesi, Gazi Mahallesi Gupsi Mevkiinde 297 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 18 Eylül'de saat 14:30'da yapılacak.

Aydın-Denizli Otoyolu ihalesi 18 Eylül'e ertelendi!

Aydın-Denizli Otoyolu işine ait ihale tarihi ve saati 18 Eylül 2018 tarihine ertelendi..

Erzincan TOKİ 146 konut ihalesi 18 Eylül'de!

Erzincan İli Kemaliye İlçesi İshakpaşa Mahallesi Tarlabaşı Mevkii 146 Adet Konut ve 1 Adet Büfe İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 18 Eylül'de yapılacak.

Erzincan İshakpaşa 146 konut ihalesi 18 Eylül'de!

Erzincan İli Kemaliye İlçesi İshakpaşa Mahallesi Tarlabaşı Mevkii 146 Adet Konut ve 1 Adet Büfe İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 18 Eylül'de gerçekleştirilecek.

TOKİ Maşuk başvuruları 18 Eylül'de başlayacak!

TOKİ Şanlıurfa Maşuk 5. Etap'ta yer alan 652 konut için başvurular 18 Eylül-29 Eylül tarihleri arasında kabul edilecek.

seferihisar 18 eylül su kesintisi Haberi

seferihisar 18 eylül su kesintisi


İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre İZSU'nun Seferihisar'daki Sığacık Su Deposu iniş hattının dere geçişi düzenleme çaışması nedeniyle yarın saat 08.00 ile 23.00 saatleri arasında Sığacık bölgesinde su kesintisi yapılacak. Su kesintisinden etkilenecek bölgeler ve siteler; Girlen mevkii, Martı Sitesi, Sığacık Kaleiçi, Mekan Sitesi, Güneşköy Sitesi, Bankacılar Sitesi, Bilimkent Sitesi, Mavi Teos Sitesi, Akkum bölgesi, Teos villaları, Çamlık Piknik Alanı olarak belirlendi.

Yeni...