Sertan Kocasaraç

Sertan Kocasaraç

Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nermin Genç, Sahap Karlı, Sertan Kocasaraç tarafından 90 bin TL'lik sermaye ile 11 Nisan'da kuruldu

Sekur Yapı Anonim Şirketi kuruldu!

Sekur Yapı Anonim Şirketi bugün Beykoz'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Sertan Kurdoğlu tarafından kuruldu.

Luka Medya Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Luka Medya Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Murat Dalgakıran ve Sertan Aydın ortaklığında kuruldu. 

Sertan Duran'dan Fikret Yeni'ye köprü yanıtı!

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, Devlet Bahçeli Köprüsü'yle ilgili basın toplantısı düzenledi. Duran, dün yaptığı açıklamalarla köprüyü eleştiren Fikret Yeni'yi şantiye sahasına davet etti..

Dre Otomotiv Ekspertiz Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Dre Otomotiv Ekspertiz Hizmetleri Limited Şirketi bugün Sertan Usta ve Emrah Çınar ortaklığında 20 bin TL sermaye bedeli ile Ümraniye'de kuruldu.

TSKB Teminat Değerleme Genel Müdür Yardımcısı Sertan Ünal oldu!

TSKB Gayrimenkul Değerleme’de Sertan Ünal, Teminat Değerleme Departmanından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. Sertan Ünal, Teminat Değerleme Departmanından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Ünal, yeni görevine Ekim 2015’te başladı.

Sertan Ünal kimdir?

Sertan Ünal, TSKB Gayrimenkul Teminat Değerleme Departmanından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. Peki, Sertan Ünal kimdir? Sertan Ünal, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Sertan Ünal..

Moss Yapı Limited Şirketi kuruldu!

Moss Yapı Limited Şirketi, Sertan Şahin tarafından 100 bin liralık sermaye bedeli ile 15 Mayıs 2015 tarihinde Üsküdar, Küçüksu Mahallesi, Kaldırım Caddesi 'nde kuruldu.

Gül Yönetim Danışmanlığı Anonim Şirketi kuruldu!

Gül Yönetim Danışmanlığı Anonim Şirketi, Sertan Alemdar tarafından 60 bin TL'lik sermaye bedeli ile 20 Mayıs'ta Büyükçekmece, Pınartepe Mahallesi, Avrupa Caddesi, Vista4 Residence 'ta kuruldu.

Sankay Otelcilik Turizm Seyahat ve İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Sankay Otelcilik Turizm Seyahat ve İnşaat Ticaret Anonim Şirketi, Nusret Sancak ve Sertan Kaymakçı tarafından 15 milyon TL'lik sermaye ile 13 Haziran'da kuruldu

Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nermin Genç, Sahap Karlı, Sertan Kocasaraç tarafından 90 bin TL'lik sermaye ile 11 Nisan'da kuruldu

Sertan Kocasaraç Haberi

Sertan Kocasaraç

Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nermin Genç, Sahap Karlı, Sertan Kocasaraç tarafından 90 bin TL'lik sermaye ile 11 Nisan'da kuruldu. Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler. 


Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Üsküdar, Cumhuriyet Mahallesi, Karlıdere Caddesi,...