28 / 06 / 2022

Sertifikasız işçi kalmayacak

Sertifikasız işçi kalmayacak

Başbakan Davutoğlu, iş kazalarını sıfıra indirmek için yeni eylem planı açıkladı. Buna göre artık sertifikasız, vasıfsız işçi kalmayacak. İşyerinde kaza olmayan patrondan kesinti yapılmayacak, olanların cezaları ağırlaşacak...

Buzdolabı mı alacaksınız? İşte Bosch Buzdolaplarının Mart 2022 Fiyat Listesi…

Buzdolabı alacaklar yada eski buzdolabını yenisi ile değiştirmek isteyenler… Yazımız tam size göre… İşte Bosch buzdolaplarının Mart 2022 fiyat listesi…

Hatay Altınözü için acele kamulaştırma kararı!

Hatay ili Altınözü ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. Hatay ili Altınözü ilçesi için verilen acele kamulaştırma kararı bugünkü 31523 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bereket Varlık Kiralama'dan 45 milyon TL'lik kira sertifikası ihracı için SPK'ya başvuru!

Bereket Varlık Kiralama, 180 gün vadeli, planlanan tutar 45 milyon TL olmak üzere, kira sertifikası ihracı için Sermaye Piyasası Kurulu'na tertip ihraç belgesi onayı başvurusu yaptı.

Bereket Varlık Kiralama'dan 175 milyon TL'lik kira sertifikası ihracı için SPK'ya başvuru!

Bereket Varlık Kiralama, 180 gün vadeli, planlanan tutar 175 milyon TL olmak üzere, kira sertifikası ihracı için Sermaye Piyasası Kurulu'na tertip ihraç belgesi onayı başvurusu yaptı.

Bereket Varlık Kiralama'dan 200 milyon TL'lik kira sertifikası ihracı için SPK'ya başvuru!

Bereket Varlık Kiralama, 180 gün vadeli, planlanan tutar 200 milyon TL olmak üzere, kira sertifikası ihracı için Sermaye Piyasası Kurulu'na tertip ihraç belgesi onayı başvurusu yaptı.

Bereket Varlık Kiralama'dan 100 milyon TL'lik kira sertifikası ihracı için SPK'ya başvuru!

Bereket Varlık Kiralama, 180 gün vadeli, planlanan tutar 100 milyon TL olmak üzere, kira sertifikası ihracı için Sermaye Piyasası Kurulu'na tertip ihraç belgesi onayı başvurusu yaptı.

Yabancıya gayrimenkul satışlarında usulsüz işlemlerin sayısı artıyor!

Inhouse Global Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Ergüven yabancıya satışlarda usulsüz işlemlerin sayısındaki artışa dikkat çekti...

Bereket Varlık Kiralama 325 milyon TL'lik kira sertifikası ihracı için SPK'ya başvurdu!

Bereket Varlık Kiralama, 93 gün vadeli, planlanan tutar 225 milyon TL olmak üzere, 325 milyon TL'ye kadar artırılabilecek kira sertifikası ihracı için Sermaye Piyasası Kurulu'na tertip ihraç belgesi başvurusu yaptı. 

Hasan Burak Akyıldız İç Mimarlık Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hasan Burak Akyıldız İç Mimarlık Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Burak Akyıldız tarafından kuruldu.

Bereket Varlık Kiralama 20 milyar TL kira sertifikası ihracı için SPK'ya başvurdu!

Bereket Varlık Kiralama tarafından 20 milyar TL ihraç tavanı ile sınırlı olarak, tertipler halinde, yurtiçinde yapılacak kira sertifikası ihraçlarına ilişkin ihraç tavan onayı için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yapıldı.

Bereket Varlık Kiralama 150 milyon TL'lik kira sertifikası ihracı için SPK'ya başvurdu!

Bereket Varlık Kiralama, 81 gün vadeli, planlanan tutar 100 milyon TL olmak üzere, yatırımcılardan gelebilecek yatırım taleplerinin azami oranda karşılanması maksadıyla 150 milyon TL'sine kadar artırılabilecek kira sertifikası ihracı için SPK'ya başvurdu.

Bereket Varlık Kiralama 230 milyon TL kira sertifikası ihracı için SPK'ya başvurdu!

Bereket Varlık Kiralama 45 gün vadeli, planlanan tutar 160 milyon TL olmak üzere, 230 milyon TL'sine kadar artırılabilecek kira sertifikası ihracı için SPK'ya başvurdu.

Özçiçek Hac ve Umre Organizasyonu Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özçiçek Hac ve Umre Organizasyonu Turizm Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ahmet Emrah Köseoğulları tarafından kuruldu.

Sertifikasız işçi kalmayacak Haberi

Sertifikasız işçi kalmayacak

Davutoğlu, iş kazalarını sıfıra indirmek için yeni eylem planı açıkladı. Buna göre artık sertifikasız, vasıfsız işçi kalmayacak. İşyerinde kaza olmayan patrondan kesinti yapılmayacak, olanların cezaları ağırlaşacak.


Devletin zirvesi Başbakan Ahmet Davutoğlu liderliğinde iş kazalarını önlemek üzere toplandı. İş güvenliği için tarihi kararların alındığı zirve, Davutoğlu'nun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'i ziyaretiyle başladı. Mevcut durum hakkında bilgiler alan Başbakan, toplantı sonrasında iş güvenliğinde yeni eylem planını açıkladı. Sendika temsilcilerinin de bulunduğu geniş çaplı bir toplantı düzenleyen Ahmet Davutoğlu, "Artık vasıfsız işçi yok" dedi. Toplantıda herkesin görüşlerini açık yüreklilikle ifade ettiğini belirten Davutoğlu; "süreç yönetimi", "insan faktörü ve eğitim", "toplumsal duyarlılık-bilinçlenme ve kültür" ile "yasal düzenleme" başlıkları altında alınan kararları anlattı. İşte iş hayatında ölümcül kazaların önüne geçecek tarihi adımlar... 


 KOORDİNASYON...