Soyak Siesta Oxygen projeleri

Soyak Siesta Oxygen projeleri

KONUTTA bu yıl ki beklenen satış hareketliliği kampanyalarla desteklenirken, inşaatına 2011 - 2012 yıllarında başlanan markalı konut projelerinin büyük bir kısmında teslim sürecine girildi.

Soyak Siesta Oxygen’e LEED Silver Yeşil Bina Sertifikası!

Türkiye’nin en çok yeşil konut üreten firması Soyak Yapı’nın, İzmir Karşıyaka’da hayata geçirdiği Soyak Siesta Oxygen Projesi, LEED Silver Yeşil Bina Sertifikası almaya hak kazandı.

Soyak Siesta Oxygen'de son 15 daire kaldı!

Karşıyaka'da inşa edilen Soyak Siesta Oxygen'de son 15 daire kaldı. Bayrama özel fırsatların sunulduğu projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerin satışları devam ediyor...

Soyak Siesta Oxygen daire fiyatları!

Soyak Yapı imzası taşıyan Soyak Siesta Oxygen daire fiyatları 395 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede konutlar hemen teslim ediliyor.

Soyak Siesta Oxygen İzmir'de 19 daireye özel kampanya!

Soyak Siesta Oxygen İzmir'de 19 daireye özel kampanya başladı. Soyak Siesta Oxygen fiyat listesi 2+1 dairelerde 390 bin TL'den başlıyor...

Soyak Siesta Oxygen’de renkli açılış partisi!

Soyak’ın İzmir Karşıyaka’da hayata geçirdiği projesi Soyak Siesta Oxygen, 28 Mayıs akşamı gerçekleşen renkli bir partiyle açıldı, İzmirliler keyifli vakit geçirdi.

Soyak Siesta Oxygen Karşıyaka'da yaşam başladı!

Soyak Siesta Oxygen Karşıyaka'da yaşam başladı. İzmir'de yer alan Soyak Siesta Oxygen projesinde 2+1 dairelerin fiyatları 298 bin liradan başlıyor. Projede 30 aya kadar taksitte sıfır faiz uygulanıyor...

Soyak Siesta Oxygen yeni yıla hazır!

Soyak Yapı İzmir Karşıyaka projesi Soyak Siesta Oxygen yeni yıla hazır. Projede teslimler Aralık 2015'te gerçekleşecek.

Soyak Yapı Siesta Oxygen teslimleri!

İzmir İl 'i Karışıyaka'da yükselen projede 120 aya 0,77 faiz oranı ile taksit imkanı sağlanıyor. Soyak Yapı Siesta Oxygen teslimleri Aralık 2015 'te yapılması öngörülüyor.

Soyak Yapı Siesta Oxygen fiyat listesi!

7 blok şeklinde yükselen projede daire alanları 38 metrekareden başlıyor. Soyak Yapı Siesta Oxygen fiyat listesi kapsamında 1+1 daireler 225 bin TL 'den başlıyor.

Soyak Yapı İzmir Siesta Oxygen ödeme bilgileri!

Soyak Yapı tarafından İzmir Karışıyaka'da hayata geçirilen Siesta Oxygen 7 blok şeklinde yükseliyor.Soyak Yapı İzmir Siesta Oxygen ödeme bilgileri kapsamında taksitler 6 ay sonra ödenmeye başlanıyor.

Soyak Yapı Siesta Oxygen satış ofisi!

Daire alanlarının 38 metrekareden başladığı proje İzmir İl 'i Karışıyaka 'da yükseliyor. Soyak Yapı Siesta Oxygen satış ofisi telefon numarası 444 0 795 olarak belirlendi.

Karşıyaka Siesta Oxygen nerede?

7 blok şeklinde yükselen Siesta Oxygen Evleri Soyak Yapı imzası ile inşa ediliyor. Proje 2015 yılı Aralık ayından teslim edilecek. Peki Karşıyaka Siesta Oxygen nerede?

Soyak Siesta Oxygen'den şimdi ev alana tatil hediye!

Daire teslimlerinin Aralık 2015 'te yapılması öngörülen projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi. Soyak Siesta Oxygen'den şimdi ev alana tatil hediye ediliyor.

Soyak Siesta Oxygen projeleri Haberi

Soyak Siesta Oxygen projeleri

KONUTTA bu yılki beklenen satış hareketliliği kampanyalarla desteklenirken, inşaatına 2011- 2012 yıllarında başlanan markalı konut projelerinin büyük bir kısmında teslim sürecine girildi. Bu yıl 100'e yakın markalı konut-ofis ve ticari alan projesi satışa çıkarılacak. Firmalar bir taraftan yeni projelerinin lansmanıyla ilgili hazırlıklarını sürdürürken, diğer yandan stoklarını eritmeye dönük kampanyalara hız verdi. 60'ın üzerinde projede 50 bin civarında anahtar teslim daire yeni sahiplerini bekliyor. 


EN FAZLA SATIŞ İSTANBUL'DA 


Konut fiyat endekslerine göre son bir yıl içinde en fazla fiyat artışının yaşandığı il İstanbul oldu. En fazla satışın gerçekleştiği ilçe Esenyurt, en değerli semt İse Bebek olarak kayıtlara geçti. İstanbul'da inşası devam eden projelere talep hızı düşse de, firmalar eninde sonunda satışlarını tamamlıyor. 

Yatırımcılar kadar oturum niyetiyle satış ofislerinin yolunu tutanlar, hazır daireleri kampanya...