Sultanbeyli Fatih Mahallesi imar planı

Sultanbeyli Fatih Mahallesi imar planı

İstanbul Pendik İlçesi, Esenyalı Mahallesi sınırları içerisinde bulunan ve Sultanbeyli İlçesinde yürütülmekte olan trampa çalışmalarında kullanılmak üzere 1/1000 ölçekli Fatih ve Ahmet Yesevi Mahalleleri Uygulama İmar Planı değişikliği onaylandı.

Sultanbeyli G-2 bölgesi imar planı askıya çıkarıldı!

Sultanbeyli Belediyesi, Fatih Mahallesi'nin tamamı ile Hasanpaşa Mahallesi, Abdurrahmangazi Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi ve Hamidiye Mahallelerinin bir kısmını kapsayan G-2 Bölgesi'nin imar planını askıya çıkardı.

Sancaktepe Fatih Mahallesi 1/5000 ölçekli imar planı askıda!

Sancaktepe ilçesi, Fatih Mahallesi, 8373 ada, 4 parsele ilişkin itiraz 1/5000 ölçekli 20.01.2022 tasdik tarihli plan askıya çıkarıldı.

Sultanbeyli Adil Mahallesi 1/5000 ölçekli plan notu tadilatı askıda!

Sultanbeyli ilçesi, Adil Mahallesi, 7224 ada, 4 parsel ve bir kısım tescil dışı alana ilişkin 1/5000 ölçekli 20.01.2021 tasdik tarihli plan notu tadilatı askıya çıkarıldı.

Küçükçekmece Fatih Mahallesi 1/1000 ölçekli imar planı askıya çıktı!

İstanbul İli, Küçükçekmece İlçesi Fatih Mahallesi, III. Derece Arkeolojik Sit Alanını Kapsayan Riskli Alana İlişkin 1/5000 Ölçekli Koruma Amaçlı Nazım İmar Planı ve 1/1000 Ölçekli Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planı askıya çıktı.

Sancaktepe Fatih Mahallesi 1/5000 imar planı değişikliği askıda!

Sancaktepe ilçesi, Fatih mahallesi ENH Hattından Etkilenen Muhtelif Parsellere ilişkin 1/5000 ölçekli 25.09.2020 tasdik tarihli Nazım İmar Planı değişikliği askıya çıktı.

Sultanbeyli Gazi Mahallesi spor tesisi alanı 1/1000 ölçekli imar planı tadilatı askıda!

Sultanbeyli İlçesi, Gazi Mahallesi, spor tesis alanına ilişkin kreş ( Plan Notu ) 1/1000 ölçekli imar planı tadilatı askıda...

Sultanbeyli'nin mülkiyet sorunu imar barışı ile çözüldü!

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Sultanbeyli Adil Mahallesi'nin en büyük sorununun mülkiyet olduğunu söyledi.

Sancaktepe Fatih Mahallesi plan tadilatı askıya çıktı!

Sancaktepe İlçesi, Fatih Mahallesi, 6760 ada, 60 parsele ilişkin 1/5000 ölçekli 17.12.2018 tasdik tarihli plan tadilatı çıkarıldı.

Sancaktepe Fatih Mahallesi plan tadilatı askıda!

Sancaktepe İlçesi, Fatih Mahallesi, 6936 ada, 15 parselin doğusundaki bir kısım tescil dışı alana ilişkin 1/5000 ölçekli plan tadilatı bugün askıya çıkarıldı...

Sultanbeyli Adil Mahallesi imar planı askıya çıktı!

Sultanbeyli İlçesi, Adil Mahallesi, 7224 ada 4 parsel ve komşuluğundaki bir kısım tescil dışı alana ilişkin imar planı askıya çıktı....

Bağcılar Fatih Mahallesi imar planı askıya çıktı!

İBB tarafından Bağcılar İlçesi, Fatih Mahallesi sınırları içerisindeki alan imar planı bugün askıya çıktı..

Beykoz'a bağlı Fatih Mahallesi'ndeki imar sorunu TBMM'de!

CHP İstanbul Milletvekili Yakup Akkaya, İstanbul'un Beykoz ilçesi Fatih mahallesindeki imar sorununu TBMM gündemine taşıdı..

Sancaktepe Fatih Mahallesi'nde kentsel dönüşüm başlıyor!

İstanbul İli Sancaktepe İlçesi Fatih Mahallesi sınırları içerisinde bulunan bazı alanlar kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı oldu..

Silivri Fatih Mahallesi'nde imar bilgilendirme toplantısı!

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, askı süreci süren 1/1000 Ölçekli Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planı hakkında Fatih Mahallesi’nde bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Sultanbeyli Fatih Mahallesi imar planı Haberi

Sultanbeyli Fatih Mahallesi imar planı


İstanbul Pendik İlçesi, Esenyalı Mahallesi sınırları içerisinde bulunan ve Sultanbeyli İlçesinde yürütülmekte olan trampa çalışmalarında kullanılmak üzere Maliye Bakanlığı tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na tahsis edilen mülkiyeti Maliye hazinesine ait olan 3506 numaralı parseli kapsayan alana ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli Fatih ve Ahmet Yesevi Mahalleleri Uygulama İmar Planı Pendik Belediye Başkanlığı tarafından onaylandı. 


12 Kasım 2015 tarihinde onaylanan imar planı değişikliği bugün askıya çıkarıldı. İmar planı 24 Aralık 2015 tarihinde askıdan inecek.Planlar için...