tarihi yerler onarım ihalesi

tarihi yerler onarım ihalesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi; sorumluluk sınırları içinde park bahçeler, mezarlıklar, tarihi yerler, ören yerleri, asansörler, aydınlatma ve enerji tesislerinin bakım ve onarımının ihalesini 8 Ekim'de yapacak.

Depremde zarar gören Zagreb Katedralindeki onarım çalışmaları tam gaz!

Zagreb’de 22 Mart tarihinde meydana gelen 5,3 büyüklüğündeki depremde hasar gören tarihi Zagreb Katedralindeki onarım çalışmaları tam gaz...

Türk Kızılayı Etimesgut bina onarım ihalesi ertelendi!

Dünkü Resmi Gazete'de yayınlanan Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü, Ankara Etimesgut bina onarım ihalesinin tarihi değişti..

Yunanlılar Rodos'taki Murat Reis Camii'nin onarım istediği reddetti!

Rodos Adası’ndaki tarihi Murat Reis Camii ve külliyesine 9 yıl önce kilit vuran Yunanlılar, Türkiye’nin onarım isteğini şiddetle reddetti. Mezarlar bilinçli olarak yok edildi.

GYODER, TBMM'nin onarımına başladı!

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında bombalanan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin onarımı için GYODER üyelerinden oluşan konsorsiyum ile tarihi bir projeyi başlattı.

Ardahan Kura Nehri Köprüsü'nün onarımında sona gelindi!

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy Kura Nehri üzerindeki 110 yıllık tarihi 3 ayaklı çelik köprünün onarımında sona gelindiğini açıkladı.

İzmir Basmane'deki tarihi konakta onarım çalışmaları devam edecek mi?

Basmane semtindeki Atatürk'ün eşi Latife Hanım ve onun babası Muammer Bey'in doğduğu, geçmişte Yeni Sadık Bey Oteli olarak da faliyet gösteren tarihi konak, dökülüyor.

Şanlıurfa Birecik Köprüsü'nün onarımı 2 yıl sürecek!

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde bulunan tarihi Birecik Köprüsü 2 yıl sürebilecek bakıma alındı. Birecik'te 1955 yılında yapılan Birecik Köpriisli'nde bakım ve onarım çalışmalarına başlandı.

Fatih Hükümet Konağı onarım ihalesi 30 Kasım'da!

İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi, Fatih Hükümet Konağı'nın güçlendirme ve onarım işini ihale edecek. İhale'nin son teklif verme tarihi 30 Kasım 2015 olarak belirlendi.

İBB Sosyal Tesisleri Onarım İnşaatı yapım ihalesi 8 Temmuz'da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tesisler Bakım ve Onarım Müdürlüğü İBB Sosyal Tesisleri Bakım ve Onarım İnşaatı yapım işi ihale tarihi 8 Temmuz olarak belirledi.

Karataş'taki Cumhuriyet Müzesi onarımı yarım kaldı!

İzmir’in Karataş semtinde Milli Eğitim Bakanlığı’na ait 200 yıllık İzmir Cumhuriyet Eğitim Müzesi ve Türk Eğitim Tarihi ve Teknolojileri Müzesi onarımı tamamlanmadan kapatıldı. İşte ayrıntılar...

Kayseri'de 21 tarihi eserin onarımı gerçekleşecek!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi tarafından son bir yıl içerisinde 12 yapının onarımının gerçekleştirildiğini 8 ayrı yerde devam ettiğini ve 21 tarihi eserin ise onarımının yapılacağını söyledi.

1987 yılında tarihi İstanbul Surları'nın onarımına başlanmış!

1987 yılında tarihi İstanbul Surları'nın onarımına başlanmış. Eski İstanbul'u çevreleyen 19.5 kilometre uzunluğundaki, 45 kapı, 400 kule ve 2 metre kalınlığında taş duvarlardan oluşan surların restorasyonu için 15 milyar lira harcanacakmış.

1979 yılında Kapalıçarşı'nın onarım çalışmalarına başlanmış!

1979 yılında tarihi Kapalıçarşı'nın onarım çalışmalarına başlanmış. 30 bin metrekarelik alan üzerinde kurulu Kapalıçarşı'nın asfalt olan çatısı da kiremitle kapatılacakmış. 65 sokaktan oluşan çarşı'da 300'den fazla dükkan bulunuyormuş.

tarihi yerler onarım ihalesi Haberi

tarihi yerler onarım ihalesi


İstanbul Büyükşehir Belediyesi; sorumluluk sınırları içinde park bahçeler, mezarlıklar, tarihi yerler, ören yerleri, asansörler, aydınlatma ve enerji tesislerinin bakım ve onarımının ihalesini yapacak. 


İhale; 8 Ekim saat 10.30'da İstanbul Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Müdürlüğü'nde açık ihale ile yapılacak. İş 36 ayda tamamlanacak. 


İHALE İLANI:


İhale Konusu: İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sorumluluk Sınırları İçerisindeki Park Ve Bahçeler, Mezarlıklar, Tarihi Yerler, Ören Yerleri Ve Asansör İle İBB Bünyesindeki Birimlerin Aydınlatma Ve Enerji Tesislerinin Bakım-Onarımı Ve İşletilmesi İşi hizmet alımı

İhale Kayıt No: 2014/101172

İhale Tarih ve Saati: 08/10/2014 10:30

İlgili Müdürlük/Birim Yeşil Alan ve Tesisler Yapım Müdürlüğü

İlgili Adres: 19 Mayıs Mah. Aytekin Kotil Cad. Cevahir İş Merkezi No:8 Şişli/İSTANBUL

İlgili Telefon: 2123126363

İlgili Faks: 2123802240

İlgili E-Posta: ozkan.gultekin@ibb.gov.tr

İhalenin Yapılacağı Yer: İstanbul Büyükşehir...