tes iş eleman alıyor

tes iş eleman alıyor

Tes-İş Gebze'deki şantiyesinde istihdam edilmek üzere 3 farklı alanda elemanlar arıyor.

Almanya'da nitelikli iş gücü açığı artıyor!

Almanya'nın 2060 yılına kadar her yıl en az 260 bin kalifiye iş gücüne ihtiyacı var. Kalifiye eleman açığından dolayı Alman ekonomisinde yılda yaklaşık 30 milyar avro kayıp meydana geliyor.

Tes İş Proje Uygulama İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tes İş Proje Uygulama İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

Tes-İş İnşaat Mühendislik Ve Teknik Müşavirlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tes-İş İnşaat Mühendislik Ve Teknik Müşavirlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

Konut profesyonelleri neden sık iş değiştirir?

Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut editörü Tebernüş Kireçci, gayrimenkul sektöründeki eleman sirkülasyonunu ve konut profesyonellerinin neden sık iş değiştirdiğini kaleme aldı..

TOKİ emeklileri uygun koşullarla ev sahibi yapacak!

TES-İş Genel Merkezi'nde düzenlenen Türkiye Emekliler Derneği 21. Genel Kurulu'na katılan Davutoğlu, konuşmasında TOKİ eliyle emeklilerin uygun koşullarda konut sahibi yapılacağını belirtti.

İMKON: İnşaatta iş var, eleman yok!

Türkiye’de işsizlik değil, kalifiye eleman ve iş beğenmeme sorunu vardır. TÜİK, iş beğenmemekten kaynaklanan boşluğu, istatistiki veriler ile ortaya koymalıdır.TÜİK’in açıkladığı işsizlik rakamlarına, İMKON’dan tepki geldi.

Eleman arayışı perakende ve turizmde arttı!

Eleman arayışı perakende ve turizmde arttı. Yenibiris.com, İstihdam Raporu’nun 2014 üçüncü çeyrek sonuçlarını açıkladı. Temmuz, ağustos ve eylül ortalamasına göre perakende en çok iş ilanı veren sektör oldu.

Turizmde iş çok, çalışacak eleman yok!

Marmaris'te düzenlenen "İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı"nda işveren ile iş gücünün nasıl buluşturulacağı konuşuldu. Turizmde iş çok, çalışacak eleman yok. Muğla Valisi Amir Çiçek konu ile ilgili açıklama yaptı.

Muğla'daki termik santrallerin özelleştirilmesi için eylem yapıldı!

Muğla'daki Yeniköy ve Yatağan termik santrallerinin özelleştirilmesi ihalesine tepki gösteren Türk-İş üyeleri Antalya'da eylem düzenledi.TES-İŞ Antalya Şube Başkanı Hacı Mevlüt Ünal konu ile ilgili açıklama yaptı.

En çok eleman ihtiyacı inşaat sektöründe!

Yenibiris.com nisan ayı istihdam raporuna göre, yapı-inşaat sektörü nisanda en çok iş ilanı yayımlanan sektör oldu. Mart ayındaki eleman arayışını yaklaşık yüzde 10 artırarak ilk sıraya yerleşen yapı-inşaatı, turizm-otelcilik sektörü izledi.

En çok Yapı-İnşaat sektörü eleman arıyor!

İş ve insan kaynaklan sitesi Yenibiris.com, işverenlerin ilanları ve iş arayanların başvuruları doğrultusunda, nisan ayını kapsayan bir istihdam raporu hazırladı. Hazırlanan rapora göre en çok Yapı-İnşaat sektörü eleman arıyor...

İş ilanlarında yüzde 6,8 ile inşaat sektörü ilk sırada yer alıyor!

2014 yılının ilk 3 ayında eleman.net üzerinden 58 bin 600 ilan yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında yüzde 6,8 ile inşaat sektörü ilk sırada yer aldı. İnşaat sektörünü yüzde 6,3 ile gıda ve 5,6 ile bilişim sektörleri takip etti...

Kentsel dönüşümde 400 milyar dolarlık iş var, kalifiye eleman yok!

Van depremi ile gündeme gelen 400 milyar dolarlık Kentsel Dönüşüm Projesi, iş makinacılarını telaşlandırdı. Projenin yüzde 20lik kısmında yer alacaklarını belirten İMDER Başkanı Divriş, "59.600 adet iş makinamız var, ancak kalifiye elamanımız yok" diye ko

tes iş eleman alıyor

tes iş eleman alıyor tes iş eleman alıyor

Eleman aranan alanlar şunlar: şantiye inşaat mühendisi, proje inşaat mühendisi ve inşaat teknikeri.

Adayların alanında en az 5 yıllık deneyim sahibi olması şart koşuluyor. Başvurular info@tes-is.com adresine...